Blaski i cienie macierzyństwa!!smiling smileyZapraszam Wszystkie mamusiesmiling smiley

Wysłane przez anisiunia 

maxim16 (offline)

31-10-2011 14:55:00

Łomianki / Warszawa
ja się tylko melduję że żyje i uciekam bo goście zaraz


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

mikanka86 (offline)

31-10-2011 16:16:58

Włocławek
Witam i o zdrówko pytam bo u mnie całkiem całkiemLOL

Beata i jak tam ciasto upiekłaś?bo ja już drugi tydzień sobie obiecuje że zrobię i co.........????????produkty leżą a ja jakoś weny nie mam hihi no i ciągle kupuje jakieś ciasteczka w sklepiesmiling smiley

Majunia no to nocka niczego sobie nie zazdroszczę bo sama wiem co to znaczysad smiley

Madzik no to nieźle was zalewają tym pisaniem ale niestety tak to jest gdy weekendowo się uczysz podziwiam cię bo z dwójką małych dzieci no a ty jeszcze chcesz trzecie jejciu ale fakt przydałaby ci się córeczka no bo komu ty będziesz fryzurki robićsmiling smileyale wiesz jakby co to ja ci moją podeślę bo ja to w czesaniu taka marna jestem dlatego ścinam się na krótko hehe

A co do piwka mmmmm już zapomniałam jak smakuje..........


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

31-10-2011 16:24:43

Heja dziewuszki u nas spacerek wyjątkowo całą rodzinką było strasznie fajnie, na razie Nikę do dziadków na górę wysłałam Ewelinka ja nie kupowałam śpiworka ale dostałam nie przeszło u nas wcale nie chciała w nim spac nadal mi się w nocy rozkopuje nie wiem czy na to jest jakaś rada to takie małe piecyczki są winking smiley

Anisiunia ale spryciarze w tym szpitalu czyli mogą was jeszcze wezwac na łono placówki a może jesteście jeszcze pod jakąś tajną obserwacją he he

Laska jak ten twój mąż ma z tobą dobrze kierowca osobisty mi się tez czasami taka fucha trafia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

31-10-2011 20:13:56

Ewelinka- my cały czas od narodzin Poli śpimy osobno,bo albo on ma dyżur przy niej albo ja i chodzi o to,żeby któreś z nas się wyspało.wprawdzie ja karmiłam pół roku piersią i tak czy siak musiałam wstawać:confused:
śpiworek zdawał egzamin,ale jak Poldek miał 3-4 miesiące.później zrobilo się cieplej więc poszedł w odstawkę.mam taki wiekszy,ale nie sądzę by teraz się przyjął-Pola ma ulubiony kocyk,który zawsze przy zasypianiu trzyma mocno w zacisniętych łapkachgrinning smiley a jak się odkrywa,to przykrywam,z tym że daleko nie mamthe finger smiley

Maxim-miło,że się pokazałas,tylko że wysmazyłaś tak długiego posta,że musiałam na raty czytaćmoody smiley

Yvonta - spacerku zazdroszczę.my byliśmy na wycieczce w przychodni na usg jamy brzusznej.wszystko ok,tylko Pola strasznie płakałasad smiley takze atrakcje dnia dzisiejszego do

Mikanka - u mnie nawet produkty nie leżą.ja po prostu kupuje ciasteczka w sklepie i jużgrinning smiley

BeataS (offline)

31-10-2011 20:34:53

Majunia no to tak jak ja - 2 i koniec smiling smiley A żeby wypić te dwa piwka to ze dwie godziny albo i więcej potrzebuję winking smiley
Laska głowy mi nie urwali bo nawet nie weszłam do gabinetu, musiałabym caaały dzień spędzić na poczekalni żebym się tam dostała, tyle ludu było.
Mogłaś ich zostawić. Ja raz tak zrobiłam z moim. Byliśmy u jego rodzinki, oczywiście piwkował i przyjechał kumpel. Zapowiedziałam mojemu że jak ruszy wódę to wracam z małym do domu i bez dyskusji. Jak byłam w pobliżu to nie ruszył ale wykorzystał okazję jak poszłam małego przewinąć to sobie chlapnął i się doigrał. Zapakowałam siebie i małego do auta i zadałam jedno krótkie pytanie mojemu: "Jedziesz?" Na to on że nie bo myślał że nie pojadę. A tu się zdziwił - wsteczny i rura i tyle nas widział:laugh_new:
Ewelinka to jak wymyślisz jakiś patent to ja poproszę bo mój Szymo też z tych rozkopujących się
Mikanka ja od samego rana usilnie próbowałam zapomnieć że miałam ciasto upiec i szło mi bardzo dobrze dopóki mój nie wstał. Zapytał tylko czy pamiętam że obiecałam. No trudno, trzeba było lecieć do sklepu, kupić co trzeba i do roboty :neutral: No i połowy już nie ma sad smiley
Maxim a gdzie Ty się podziewasz?

Ja nadal kibluję w domku i czekam na smsa od kumpeli z którą miałam wyjść. Na co ja liczę? Przecież zawsze mnie wystawiała do wiatruangry smiley Ale tak czy siak piffko już sobie sączę, czekało na mnie od wczoraj bo mój łaskawie raczył mi je kupić a że wrócił koło 22 to mu podziękowałam i poszłam spać. A jak kumpela jednak napisze to z nią wypije jedno i polegnę smiling smiley Oj cienko ją widzę, ciekawe jak mnie do domu zataszczy :laugh_new:
A u lekarza nie byłam bo tak jak wspomniałam wyżej, za dużo bandy było, to nie ucieknie.

laska (offline)

31-10-2011 20:53:04

pomorze
BeataS wiesz, żeby to nie było taki kawałek drogi, to może i bym ich zostawiła, a po drugie, to głupio przed teściami by mi byłowinking smiley. No ale co tam. Wiem na przyszłość, żeby się z nimi nigdzie nie wybierać. Mr. Green Ja kiedyś jak wkurzyłam się u teściów na męża, to chciałam go zostawić, ale on był szybciej przy auciewinking smiley. Za to u Ciebie widać Ty z dzieckiem byliście szybciej w aucie niż Twój mąż. Ha, ha, ha. No i w tygodniu podejdź jeszcze do lekarza! Może nie bedzie już tyle ludzi. No i udanego wypadu z kumpeląsmiling smiley

A my siedzieliśmy sobie w domku, ale po obiadku to pojechaliśmy do moich rodziców. Posiaedzieliśmy tam ze 3 godzinki i kurcze Patryk przespał całą gościnę, a Ksawek spotkał się z córką sąsiadów i bawili się razem. Ja w między czasie jeszcze skoczyłam na cmentarz kwiatki pościągać i przywiozłam je do mamy. Bo miałam kupione wcześniej wrzosy i teraz trzeba już je pościągać, bo jutro nie będzie miejsca na inne kwiaty i znicze. Bo mama była wcześniej posprzątać groby, ale nie brała tych doniczek z wrzosem, to ja autkiem je przywiozłam. A jutro już ranko, po śniadaniu pojadę z chłopcami do mamy. Tam na 13.00 jest msza, a u teściów jest na 14.00. Więc jak zwykle najpierw do nas na cmentarz zajedziemy, a potem do teściów pojedziemy.

Do usłyszenia kobitkismiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-31 20:54 przez laska.

BeataS (offline)

31-10-2011 21:31:09

Mój był równo ze mną przy aucie ale jakoś nie paliło mu się żeby do niego wsiąść, chciał zostać więc proszę bardzo, wedle życzeniaLOL Tylko potem nie ja miałam problem jak wrócić do domu smiling smiley Do lekarza mam zamiar iść ale wolałabym najpierw małego z kimś zostawić żeby nie tachać go w to siedlisko chorób.
Mi w tym roku udało się i nie sprzątałam grobu ojca. Co roku szłam dzielnie i myłam, grabiłam itp. Wczoraj poszłam zobaczyć jak tam wygląda i miałam już dzisiaj gnać tam z osprzętem do mycia ale ktoś mnie uprzedziłgrinning smiley Nie będę dociekać kto żeby czasem temu komuś na drugi rok się nie odwidziałogrinning smiley

anisiunia (offline)

01-11-2011 10:39:48

Wioska
Hej mamuśki!![link widoczny po zalogowaniu]

U mnie jakoś tak dzisiaj do niczego bo wszystko mnie wkurza [link widoczny po zalogowaniu] i już z całą rodzinką się pokłóciłam:use_hammer: oprócz mojego G. a to dlatego że jeszcze śpi!!!
Moja Alcia też strasznie się odkrywa ale ja ją przykrywam i przykrywam och jak dobrze że śpimy razem [link widoczny po zalogowaniu]

Ja to w tym roku nawet na cmentarze nie jad ę bo fotelika mi jeszcze nie przysłali a stary jest za mały!!
Uciekam bo mała śpiąca i marudzismiling smiley:sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

01-11-2011 11:24:28

hej dziewczynki [link widoczny po zalogowaniu]

na dworze szaro,buro i ponuro.maruda w końcu łaskawie udała się na poranny spoczynek.
na cmentarz nie jedziemy,bo i tak tutaj grobów nie mamy,a wlec Poli w te zakatarzone tłumy nie zamierzam.

Anisiunia - ja tak 2 dni chodziłam podminowana i to okrutnie [link widoczny po zalogowaniu],aż w końcu dość niespodziewanie dostałam @@@@@.ale się cieszę [link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

01-11-2011 20:18:30

Anisiunia ja też tak czasem mam ale większego związku chyba z @@@@ to nie ma bo ja mam tak na okrągło sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548720, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.