CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

Loluni (offline)

01-11-2012 17:37:47

Warszawa
no wlasnie za to kocham bobaska a nie fb. Nikogo tam nie znam i polowy nie kojarzę sad smiley

A dziś cisza bo się pewnie dziewczyny wożą po cmentarzach i rodzinach smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

01-11-2012 20:25:21

Olsztyn
Ja też czytałam posty z czasów ciąży, o płci jak wróżyłam każdejwinking smiley i z czasu porodówsmiling smiley

Dzisiaj mały mega marudny w ciągu dnia:/ A moja babcia pojechała na groby i zemdlała na cmentarzu:/ znowu jest w szpitalu w stanie złymsad smiley

Jutro ide do Tesco po obiadki dla małego. dzisiaj było jabłko i wsio oksmiling smiley A jutro w tesco promocje na zabawki i postanowiliśmy kupić Olusiowi z Fisher Prica [link widoczny po zalogowaniu] na święta, są akurat w promocji w tesco.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 20:26 przez Daga_Olsztyn.

paja (offline)

01-11-2012 20:48:17

Toruń
my dziś po cmenatarzu Dusia bardzo grzeczna była smiling smiley
ADA a tak lekarzy tu kręca i miasti nawet bardzo ładne choć małe smiling smiley
ANA a filmik dla nas??? smiling smiley
SYLWIA moja na kolanach tylko pionowo siedzi bo inaczej marudzi
DAGA a nie masz reala koło siebie bo tam często po 2,15 są słoiczki albo w rossmanie np kupiujesz 3 a 4 bierzesz gratis a jak masz te karte rossne to jeszcze taniej wychodzi


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

23062012 (offline)

01-11-2012 21:13:57

Sylwia
Ada-tez czasem sobie przegladam wczesniejsze posty..fajnie powspominac.a zobacz juz jak czas leci zaraz nie obejrzymy sie i maluchy beda pol roczku konczyc
Daga-przykro mi z powodu babci..oby polepszylojej sie.Pamietam jak wrozywal..u nas trafilas a 10
AnaM-ja tez powinnam sie ruszyc z jakimis cwiczeniami poruszac sie itp..wytrwalosci zyczewinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Ragini (offline)

01-11-2012 23:41:52

Kraków
Ada mnie też jakieś sentymenty łąpią, ciągle wspominam co było rok temu o tej porze.

AnaM nie ma to jak porządnie się zmęczyć smiling smiley ja już prawie wróciłam do formy sprzed ciąży, jestem w szoku, że tak szybko, po porodzie to myślałam, że już na zawszę zostanę słoniem w składzie porcelany

Daga fajne te klocki!

Ech dzisiaj dostałam @, a było bez niego tak pięknie! Jak to gdzieś usłyszałam "Zamiast @ co miesiąć powinien przychodzić list z informacją jesteś/ nie jesteś w ciąży" tongue sticking out smiley

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-01 23:56 przez Ragini.

Ragini (offline)

02-11-2012 00:16:41

Kraków
Apeluję o więcej zdjęć Czerwcowych Bobasków i oczywiście ich pięknych mamusiek

ada30 (offline)

02-11-2012 06:29:32

Warszawa
Loluni czuję dokładnie to samo jeśli chodzi o fb. Niestety brak tego klimatu który jest na bobaskusmiling smiley)

Daga klocki super sama bym kupiła u mnie na osiedlu jest tesco ale z tych małych i niestety praktycznie niczego w nim nie ma.;(

My już nie śpimy, ale pozostałym mamusiom życzymy snu co najmniej do 9smiling smiley)


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

02-11-2012 08:44:25

Toruń
RAGINI ja ja zaczęłam plamić to mój J wywalił gały i mówi że już nie pamięta jak to jest słyszeć że mam okres hihi
ja tez wole bobaska bo mamy dzieci w tym samym wieku a na fb niestety nie jestem w stanie spamietać ponad 100 mamusiek i ich dzieci
a my dziś bedziemy ziemniaczka ze szpinakiem podawać ale na pocieszenie na deser Dusi ulubiona sliweczkasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

mysia83 (offline)

02-11-2012 09:29:43

Rzeszów
dawno sie nie odzywałam, ale dopiero w poniedziałek wróciłam z tygodniowego urlopu od rodziców, o ile można to nazwac urlopem...niestety mojej małej sie cos poprzestawiało i mniej spi w dzień a za to wiecej marudzi, czasami juz nie wiem o co jej chodzi, nocne spanie tez sobie skróciła, no i niestety mam mniej czasu, ach te dzieciaczki. Nie wiem, może to ząbki, albo skok rozwojowy, albo może po prostu tak już będzie
do tego jeszcze sie zimno zrobilo a ja po Krzycha do przedszkola muszę z małą biegać i właśnie w środę byla u nas przyszła opiekunka Kasi, bedzie z nia zostawać 2 razy w tygodniu, a ja sobie w te dni spokojnie pojde po Krzycha, no i poza tym będzie z nia zostawać gdy bede miala jakieś załatwienia albo Krzycha terapie itp. Dziewczyna jest studentką, wiec też nie zawsze moze ale te kilka razy w miesiącu to dla mnie i tak duza ulga

Paja jak tak piszesz o tym mieszkanku, to sobie przypominam jak myśmy szukali, a własciwie pojechalismy poogladac 2 mieszkanie( nowe, w stanie surowym) i sie okazało, ze jak je chcemy, to musimy brac od razu, bo to ostatnie takie w całym bloku i w ciągu 2 godzin podpisaliśmy umowe przedwstępnątongue sticking out smiley od tego czasu minęło prawie 3 lata a my już 2 lata mieszkamy w nasym mieszkaniu( własciwie to jeszcze przez 28 lat bedzie należeć do bankutongue sticking out smiley) ale co tam jest nasze, a kredyt sie jakos spłaci. Zyczę wam powodzenia w znalezieniu tego waszego wymarzonegosmiling smiley

no moja pierwsza @ pojawiła sie 4 tygodnie po porodzie, więc juz się przyzwyczaiłam do jej powrotutongue sticking out smiley
a kilogramy zruciłam szybko, ale niestety brzuszek został, ale jakos tak ani czasu, ani chęci nie mam zeby zacząć ćwiczyć...

paja (offline)

02-11-2012 09:48:24

Toruń
wiecie jeszcze się wam pożalę sad smiley pisałam że Dusia ma naczyniaki na czole i nosku i wiecie że wczoraj na grobach dalsze ciocie które widzialy ją po raz pierwszy nie mówiły o niczym innym jak o tych naczyniakach!!! toż qrwa dzieci rodzą się z takimi strasznymi chorobami a te gadały o tych naczyniakach jakby to jakaś mega tragedia była pytały czy to czymś kremuje czy myślimy o laserowym usuwaniu normalnie masakra i było mi strasznie przykro bo mam super zdrową córeczkę a oni tylko o tym i mam nadzieję że to szybko zniknie bo nie wyobrażam sobie jak Duśka będzie starsza i wszyscy będą ja o to pytać i wogóle może głupia jestem ale płakać mi się chce sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.