CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

AnaM (offline)

30-10-2012 17:21:54

Wrocław
Hejsmiling smiley

Słonko dzisiaj prawie cały dzień świeciło więc i humor lepszysmiling smiley także Pysiaczku obyło się bez drabinki ale dziękismiling smiley swoją drogą to ładnie pędzicie z tymi ząbkamismiling smiley Gratuacje! A tort boski! Grycanki niech się chowają!

My po chrzcinach, wszystko pięknie poszło.Natalia była bardzo grzeczna a jak ksiądz polewał jej główkę to się śmiała bo ona strasznie lubi się kąpaćsmiling smiley na dniach postaram się wrzucić jakies fotki

Jutro robię drugie podejscie do pole dance i oby mi tych zajec nie odwolai bo nie recze za siebie!

Ragini zdrówka dla małej!

Natalia głowe podnosi i podnosi sie cala do siadu z plaskiego ale np stopy srednio ja interesuja, przewraca się z plecow na brzuszek ale tylko przez lewy bok i na pecy z powrotem nie potrafi choc mama jej pokazujesmiling smiley

Kourekzdrówka dla Adasia!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

30-10-2012 17:25:15

Łomianki / Warszawa
Kocurek z Adasiem jadą do szpitala!


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

Malwi233 (offline)

30-10-2012 18:48:25

Brudzeń Duży
dziewczyny wróciłam od pediatry i stwierdził że moja Milenka jest zdrowa rzęży jej bo ma katarek i spływa jej do gardełka dostała szczepienie i przeoisał jej wode do noska i wsi

a najlepsze szczepienie było ja tu siedze jak na szpilkach a moja Milenka przy wkłuciu nic i przy wyjęciu też nic normalnie oczy mi wyszły na wierzch i powiedziałam do niej jakie ty dzielne dziecko jesteś a ona w smiech




Malwi233 (offline)

30-10-2012 18:52:03

Brudzeń Duży
ach zapomniałabym dziewczynki głosujcie na moje szczęścia

[ebobas.pl]




iwona1980 (offline)

30-10-2012 21:43:05

Wrocław i okolice
Jak ja uwielbiam tą ciszę kiedy dzieciaki już śpią winking smiley Szymek zasypia o 19, więc nie ma problemu, ale Jula idzie spać około 20.30. Mniej więcej godzinkę zajmuje mi ogarnięcie mieszkania i teraz mam chwilę dla siebie - co prawda prasowanie czeka, ale udaję, że go nie widzę winking smiley

Maxim jak będziesz coś więcej wiedziała co tam z Adasiem Kocurka, to daj znać, głosy oddane smiling smiley

Marti pierwsze słyszę, żeby po szczepieniu były jakieś ograniczenia jedzeniowe, ktoś coś słyszał na ten temat?

Malwi Szymek na ostatnim szczepieniu nie zauważył ukłucia, mam nadzieję, że na jutrzejszym szczepieniu będzie podobnie.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Malwi233 (offline)

31-10-2012 06:31:22

Brudzeń Duży
witam z rana

dziś moja córka najmłodsza wstała o 5 niezły budzik miałam,ale wczoraj po szczepieniu jak wróciłysmy do domu to zjadła kleik o 18 i poszła spac o 2 pobudka na mleczko i całkowita pobudka o 5 godz

iwona1980 trzymam kciuki za Szymka napewno bedzie dobrze

oczywiście licze na was dziewuszki głosujcie
[ebobas.pl]




Ragini (offline)

31-10-2012 10:31:46

Kraków
Hej

U mnie cycuś już tylko w nocy, trzeba się jakoś z tym pogodzić. Moja akrobatka się przewraca już z plecków na brzuchol i odwrotnie, chyba będzie wysportowana po mamusi. Skąd ona bierze siły skoro je jak wróbelek.

Dziewczynki jak jest z tym dopajaniem? Ile i co piją wasze dzieciaczki?

Loluni (offline)

31-10-2012 10:32:13

Warszawa
Czesc mamusie smiling smiley

Biore od nowa euthyrox i tak jakbym sie czula o wiele lepiej. Mam nadzieje, że tak już zostanie. W poniedziałek ide powtorze tsh i zobaczymy czy bedzie jakas poprawa. Oby!

Biedny Adaś! zdróweczka dla niego.

My po zmianie czasu ładnie spałysmy bo przwyczajałam Zuzię ale dzis np spala od 21 do 4: 30 potem 7 i 9.Jadław 10 i spała dalej. Teraz znowu spi. Nie wiem czy to nie zabki bo ona zje troche z piersi i juz odwraca sie w druga strone i sie denerwuje sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

31-10-2012 10:42:58

Toruń
RAGINI moja pije herbatke koperkowa i jabłbko z melisą do tego wodę bo herbatki za duzo nie można teraz skończyła 5 m-cy wiec musze jakiś nowy smaczek jej znaleść
moja wczoraj poszła spać o 17;30 wielkie oczy ale o dziwo cała noc ładnie przespała hihih
Dusia się nie przekręca ale jak leży na brzuszku wysoko dupke podnosi jakby już raczkować chciała hiih
chyba znalezliśmy mieszkanko smiling smiley tylko właściciela chcemy troszke utargować i jak się zgodzi to jupi smiling smileysmiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ola_G (offline)

31-10-2012 15:22:14

Warszawa
Paja - hehe ale się uśmiałam, bo u nas dokładnie to samo, jak Franek lezy na brzuszku to pupa idzie do góry. Ale to do raczkowania chyba nie, bo z tego, co kojarzę, to dzieci zaczynają raczkować z siadu, po prostu pochylają się do przodu. Ale może to wstęp do pełzania, bo Frankowi udało się juz parę razy przesunąć, jak odepchnął się nóżkami.

Loluni- trzymam kciuki za poprawę wyników

Ragini - Franek to straszny leniuszek, na razie przewrotów nie masad smiley

Maxim - dawaj znać co u Kocurka

A u nas teraz drzemka...znowu udało mi się go uspic w łóżeczku, ale dzisiaj zajęlo nam to 50 minut. Juz prawie sie poddałam. Chyba za wczesnie go polozylam, bo chyba nie byl taki zmeczony. w koncu padl. I ja w sumie jestem taka wymeczona, jakbym rowy kopaławinking smiley)) Chcialam coś porobić przez tę godzinę, ale jedyne na co mam siłę, to siedzenie przed kompem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547330, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.