CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

pysiaczek2511 (offline)

10-11-2012 22:44:22

Paja- a co ty nie pisałaś, że mozna 3 głosy dziennie oddać, no i wczoraj dwa jesteśmy do tyłu....ja blondynka jestem nie doczytałamsmiling smiley


SYNUSIE SĄ MAMUSI smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

11-11-2012 09:18:56

Toruń

mamazuzi18062012 (offline)

11-11-2012 10:46:50

Pstrągowa
Moja Ziuzia jest wcześniaczkiem bo urodziłam w 33 tyg ciąży i boją się jeszcze dawać zupki. zaczełam dawać jabłuszko i deserek morelowy. myślę że pod koniec listopada zacznę przyrządzać zupki a potem zaczne z glutenem. moja budzi sie 2-3 razy w nocy bo czasem przesypia jedno karmienie a czasem nie. w dzień śpi różnie najczęściej 3 razy około 1 h.

czarnulka21 (offline)

11-11-2012 14:35:57

Ragini (offline)

11-11-2012 17:03:16

Kraków
czarnulka gratulacje!dziecko z grzechotką

Marti nauka butli to była męka, tyle, że my nie miałyśmy wyjścia sad smiley Mała bardzo płakała, ja byłam załamana 2 tygodnie zajęło jej przekonanie się do takiego jedzonka

Ja byłam wczoraj na 30-stce przyjaciółki strzeliłam sobie 2 desperadoski winking smiley

AnaM (offline)

11-11-2012 21:32:55

Wrocław
Cześć dziewczynki!

U nas męka z powodu zębówsad smiley nie spałam wczoraj całą noc i aż się boję dzisiejszejsmiling smiley choć dzisiaj posmarowałam dziąsełka żelem i przynajmniej narazie spi.

W piątek byłyśmy na rehabilitacji i okazało się że wszystko ok i nie musimy już chodzićsmiling smiley mamy się pojawić gdyby jak już siądzie samodzielnie siedziała krzywo albo gdyby nie siedziała do 9 miesiącasmiling smiley)))

Jutro i 14:25 minie 5 miesięcy od naszego spotkania z najszym Skarbeńkiemsmiling smiley stawiam co która chce! A tak słodko śpi Natt na spacerkach



Czarnulka gratuluję ząbka!

Marti udanej podróży! My z Nat jechaliśmy 270km jak miała 3mce i choć byłam pełna obaw była bardzo spokojna. Za 2 tyg ta sama trasa

Mamazuzi witaj!

FRANULA ZDRÓWKA Z OKAZJI 5 CY:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

Ola_G (offline)

11-11-2012 22:18:15

Warszawa
AnaM - Franulek przesyła buziaki dla Nat!!!! u nas minie 5 miesiecy od spotkania o 9:32. Aż nie mogę uwierzyć, że ten czas tak szybko zleciał. A dokładnie rok temu byłam na pierwszym usg i po raz pierwszy widziałam mojego misia haribo i jego bijące serduszko!!!!!!! Az mi się łezka kręci w oku jak patrzę na niego teraz śpiącego.

U nas też "zębowe problemy". Mały jest bardzo marudnyi w ciagu dnia nie mogę go zostawić nawet na chwile. Czy Wasze maluchy też nie potrafią się same zabawić przez dłuższą chwilę?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

paja (offline)

11-11-2012 22:50:24

Toruń
CZARNULKA gratulacje smiling smiley
ANA uuu współczuje tych nocy a Natalka słodziutka smiling smiley mniam mniam
dziewczyny a u mnie dziś 24tyg od narodzin małej wiec 6 m-cy ale kalendarzowe za 2 tyg jejku czas przy dzieciach leci jak szalony


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ola_G (offline)

11-11-2012 23:25:54

Warszawa
No własnie - Czarnulka - gratki!!!! Jesteście z Krystkiem na drugim miejscu podium za Pysiaczkiemsmiling smiley No to który Maluch weźmie trzecią pozycję?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Daga_Olsztyn (offline)

12-11-2012 07:56:45

Olsztyn
Buziaki dla Franusia i Natalki!
Gratki ząbka !!!
A ja się zebrać nie mogę żeby coś więcej napisać, jeszcze dzisiaj robię po raz pierwszy gołąbkismiling smiley

Pokarmu już prawie nie mam w cyckach - jakoś mi smutno:/bo chciałam jeszcze go dokarmiać do 6 miesiąca swoim ale on mojego cycka to już jako deser traktuje a nie pokarm:/ wczoraj jak wszamał kaszke z na dobranoc z hippa to do 3 spałsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545902, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.