CZERWIEC 2012 EURO-MAMUSIE smiling smiley

Wysłane przez Ptysia 

Aleksandra_K (offline)

31-05-2012 11:13:51

Koszalin
Czopek już nie odchodzi teraz tylko brązowy śluz. Boli mnie jak na okres i strasznie bolą nogi. No zobaczymy co to bedzie bo mały jakiś cichutki od rana. Jestem troszkę przerażona ale staram się zachować spokój smiling smiley

Kornelia Trzymam kciuk:play_with_child:

Daga Czarnulka Powodzenia na wizytach buziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 11:16 przez Aleksandra_K.

ada30 (offline)

31-05-2012 11:13:53

Warszawa
Witam mamusiesmiling smiley
Ja z synkiem już po cotygodniowej wizycie u alergologa i odczulaniusmiling smiley
Aleksandra mi czop odszedł około 22,23 godziny a następnego dnia po 17 na świecie był mój najdroższy syneczeksmiling smiley Tylko że u mnie to raczej nie miarodajne ponieważ poród miałam wywoływany. Czop odszedł po masażu szyjki, 2 czopkach i zastrzyku, a kolejnego dnia rano dostałam kroplówkę z oksytocyny i zaczł sie hardkorsmiling smiley

Co do snów to miałam dziwny! Wczoraj moja malutka na wieczór strasznie sie ruszała tak że normalnie można było ją za nogę złapać i śniło mi sie ze tak wypychała rączke że normalnie było ją widać przez skórę a najgorsze było to że miała strasznie długie i ostre paznokcie jak w łapie np:lisa czy wilkasad smileyokropne idzie zgłupiećsmiling smiley

Kornelia super zaraz będziesz tulić maluszka w ramionachsmiling smiley

Kocurku Zuzanka jest słodka i urzekły mnie jej małe stópki w tych różowych bucikachsmiling smiley słodzio.......


Jak wstaję w nocy to też sprawdzam czy przypadkiem wody mi nie odeszły no i co korzystam z toalety to czopa wypatruję a tu niestety nic. Igora przenosiłam wieć to samo będzie teraz wrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

no dziś do ginka mam takie nadzieje, a pewnie skończy się na niczymsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

31-05-2012 11:14:21

Łomianki / Warszawa
katerInka - a jakie imię wybraliście w końcu?


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

ada30 (offline)

31-05-2012 11:16:37

Warszawa
Aleksandra coś czuje że będziesz rodzićsmiling smiley ściskambuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]

monka31 (offline)

31-05-2012 11:21:07

sląskie
witajce, podczytuję i trzymam kciuki za Kornelie :play_with_child:


Tabelka Czerwcówki 2012
[link widoczny po zalogowaniu]
Galeria Euro Dzieciaczków 2012 smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
____________________________________
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 11:21 przez monka31.

Aleksandra_K (offline)

31-05-2012 11:21:29

Koszalin
Ada Mam nadzieję ,że jeszcze nie teraz bo mąż ma ważnie spotkanie do 16 grinning smiley
A Ty nie kracz z tym przenoszeniem tongue sticking out smiley Najperw posłuchaj co Twój zboczuszek Ginek ma Ci do powiedzenia grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

katerInka (offline)

31-05-2012 11:22:30

Wrocław
Maxim będzie Sonia czyli żadne z tych w tabelcesmiling smiley Na drugie prawdopodobnie Michalinka.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-05-31 11:23 przez katerInka.

monka31 (offline)

31-05-2012 11:23:04

sląskie
Aleksandra za Ciebie też trzymam kciuki jakby co grinning smiley może cos ruszyło u ciebie winking smiley


Tabelka Czerwcówki 2012
[link widoczny po zalogowaniu]
Galeria Euro Dzieciaczków 2012 smiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]
____________________________________
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

catherine_s (offline)

31-05-2012 11:23:30

Katowice/Gorlice
No to kolejna szczęściara dzisiaj dołączy do grona rozpakowanych smiling smiley) ciekawe jaki duży będzie dzidziuś smiling smiley

Ja sobie lody wjadam, bo jakaś taka ochota mnie wzięła smiling smiley już niedługo się Nikuś urodzi, to nie będę nic słodkiego jadła, więc póki co sobie pozwalam na troszkę więcej smiling smiley) Ja nawet nie wiem jakie te przepływy u mnie są... Wczoraj wieczorem Synuś sobie zrobił disco na moim pęcherzu, tak że co 2 minuty do WC latałam, a dzisiaj jakiś taki dziwnie spokojny - chyba odsypia tą "imprezkę" heh smiling smiley
A jutro moje drogie Dzień Dziecka, więc już by mogły te nasze bobaski z brzuszków powychodzić, żebyśmy mogli razem świętować smiling smiley

Aleksandra to Ty już za niedługo powinnaś urodzić... zazdroszczę Ci!! smiling smiley


Loluni (offline)

31-05-2012 11:24:10

Warszawa
Aleksandra mnie też sie zdaje, ze już niedługo będziesz tulić swoją dzidzie. Eh też już bym chciała żeby coś sie ruszyło. Niby teraz spokój ale chciałbym miec to już za sobą.


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546280, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.