Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

Frogi (offline)

25-03-2012 21:08:38

Edix witaj !smiling smiley

cassia91 (offline)

26-03-2012 08:47:03

Witajcie smiling smiley
A tutaj dalej pusto mamuśki chyba spią jeszcze po weekendzie smiling smiley
My zaraz z Lenką się do miasta wybieramy na dworze chlodno ale slonko swieci więc nie jest źle tongue sticking out smiley
Miłego dnia brzuszki smiling smiley

Justin51 (offline)

26-03-2012 09:32:18

Gdynia
Hej dziewczynysmiling smiley
Edix witaj i napisz kogo nosisz w brzuszku? smiling smiley

Weekend minal calkiem przyjemnie,tylko wczoraj nad morzem troche wialo i w sumie zimno bylo. Bylismy z M u jego siostry i dala nam wózek spacerowke chicco fajowa,w sumie na pozniej ale napewno sie przydasmiling smiley Tylko teraz jaki wybrac głeboki...?
Wczoraj w lidlu byla super promocja na wiosenny kombinezon rozmiar 50/56 ale dosc duzy za jedyne 12,99 wiec cena super i na wyjscie ze szpitala mysle ze w sam razsmiling smiley
Dziewczyny pomozcie tez macie bolace sutki,jakos tak od wczoraj strasznie zaczely bolec i niewiem co mogloby na to pomoc??
Miłego dnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

martusiaaa85 (offline)

26-03-2012 09:34:16

Bydgoszcz
witajcie brzuszki poweekendowo smiling smiley
u mnie mężuś od rana walczy z oknami, bo tak jak w środę wyjedzie to wróci na święta i tak w kółko...także rozumiem Was dziewczyny...
ja piorę kolejną partię ciuszków, bo wczoraj szwagierka mi naznosiła jeszcze różnych śliczności, także jutro prasowanko grinning smiley
potem na spacerek się wybierzemy bo się zapowiada piękna pogoda smiling smiley przyjemnego dnia!!!!
Psiajucha odezwij się w miarę możliwości, bo już dawno nie dawałaś znać co z Wami...i Moni Ty też się odzywaj co byśmy się nie martwiły!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kryssiaczek (offline)

26-03-2012 09:34:46

Bydgoszcz
Witajcie brzuszki,

Wraz z tymi kwiatkami przesyłam Wam pozytywną energię i duużo dobrych myśli na ten tydzień. I te w szpitalach i te w domkach - uśmiechnijcie się proszę, bo przecież Wy uśmiechnięte dla Waszych dzieci jesteście najlepszym paliwem dla ich zdrowego rozwoju smiling smiley
Nie przemęczajcie się i nie zamartwiajcie na zapas.. Przecież już prawie wszystko mamy, a czego nie ma, to się zdąży kupić lub załatwić smiling smiley
Miłego tygodnia smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kryssiaczek (offline)

26-03-2012 09:45:53

Bydgoszcz
Opowiem Wam jeszcze prawdziwą historię, mam nadzieje, że się pośmiejecie smiling smiley
Wczoraj na szkole rodzenia prowadząca zaprosiła małżeństwo z dzieckiem, które w zeszłym roku uczestniczyło w zajęciach i dziewczyna rodziła w maju 2011 smiling smiley Spodziewali się Szymusia smiling smiley Tak wychodziło na USG.
Dziewczyna opowiadała, że była strasznie przerażona ciążą i porodem, na zajęciach histeryzowała ale w ostateczności poród nie trwał długo (6h I etap, etap przejściowy niecałe 2h a sam poród 18min.). No i urodziła..... Lekarz mówi: "Macie Państwo śliczną małą dziewczynkę"
Na co ona zdezorientowana patrzy się na męża i myśli, że pewnie mąż gadał z lekarzem żeby jej jaja zrobić. I mówi: "To chyba jakieś jaja!"
Na to lekarz: "Sęk w tym, że tu nie ma żadnych jaj..." smiling smiley I tak urodziła się Zuzia smiling smiley
A ja myślałam, że takie pomyłki już się nie zdarzają smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kama80 (offline)

26-03-2012 10:07:23

Katowice
Witam Majóweczki po wiosennym weekendzie

Dla mnie ten poniedziałek oznacza, że zakończył się kolejny, teraz już, 34 tydz. ciąży i rozpoczyna 35. Cieszę się niesamowicie bo nie moge się już doczekać, a poza tym mam już serdecznie dosyć błogosławionego stanu, ktory na tym etapie powoduje że czuje się jak lekko niepełnosprawna.

W piątek się wkurzyłam. Rano byłam na badaniach krwi, no oczywiście nikt nie przepuści, ale do tego zdązyłam się przyzwyczaić. Wracajac do domu wstąpiłam do naszego osiedlowego warzywniaka. Stało w kolejce około 5 osób, w tym jeden facet taki koło 60. Ja też stanęłam, przede mną sąsiadka, która na cały głos pyta kiedy termin itp. I w tym momencie odwraca się ten facet i mówi: "Proszę pani dużo chodzić bo teraz kobiety to są takie leniwe i potem porody takie trudne". Ja poczułam przypływ adrenaliny. Ku... co mam mu tłumaczyć że od 3 m-cy jestem na fenoterolu i mam pessar i mam za duzo nie chodzić? Nie jego sprawa. Powiedziałam więc że z mężczyzną nie będę polemizować na temat porodów bo jest totalnym laikiem. Myślałam że ucięłam temat, a on do mnie: "Proszę pani kiedyś to kobiety rodziły w ziemniakach i było dobrze". Nie wytrzymałam: " proszę pana oczywiście że rodziły w ziemniakach i jak się takiej w tych ziemniakach zmarło to nikt sie nie przejmował bo wykopki trzeba było skończyć. A po roku, jak minęła żałoba, to się brało następna Jagnę albo Bronkę, bo ktoś musiał się chałpą zająć i następne wykopki przychodziły. A jak pana ząb rozboli to prosze do kowala się zgłosić i modlić się żeby zakażenie sie nie wdało, a nie do dentysty i znieczulenie brać". Już sie nie odezwał. Kurka normalnie nie tylko ze nikt nigdzie nie przepusci, nie ustąpi, to jeszcze głupie komentarze. Tego juz za wiele.


[link widoczny po zalogowaniu]

kama80 (offline)

26-03-2012 10:09:33

Katowice
Kryssiaczek Ty to nawet nie strasz, ja już zdązyłam się bardzo przyzwyczaić do myśli że dziewczynka będziesmiling smiley
Guziczku jak Ci fajnie


[link widoczny po zalogowaniu]

anitameffka (offline)

26-03-2012 10:11:39

kryssiaczek fajna historia smiling smiley to się uśmiałam hehe.... tylko żeby w naszym przypadku tak nie było bu smiling smiley szczerze mówiąc to ja nie mam pojęcia jak bym się zachowała w takiej sytuacji smiling smiley ja za tydzień mam ostatnie usg i do trzech razy sztuka smiling smiley ciekawe co powie lekarz... :"winking smiley Te z nas które robiły usg 3d/4d to już są pewne a tak reszta co ma zrobić? smiling smiley Dobre to było smiling smiley smiling smiley smiling smiley

Wstałam, zjadłam śniadanie a teraz nuda, trzeba będzie posprzątać ale mi się nie chce ;/ leń mnie jakiś dopadł tongue sticking out smiley
Butki w sobotę kupione smiling smiley nawet dwie pary żeby nie było później smiling smiley
później pokażę, w sumie nic specjalnego ale zawsze coś smiling smiley smiling smiley po tej zmianie czasu jakaś taka jestem nie taka smiling smiley już dziesiąta i nie wiem kiedy to zleciało smiling smiley
lecę sprzątać trochę smiling smiley do usłyszenia babeczki :*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anitameffka (offline)

26-03-2012 10:17:18

kama jestem pod wrażeniem smiling smiley BRAWO thumbs up smileys with beer ja bym to pewnie nic się nie odezwała ;/ chyba że już naprawdę by mi za skórę taki jeden czy jedna zaszła smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547980, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.