Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

simka (offline)

18-12-2012 14:31:44

Szamotuły
A panną już nie jestem. Jak nie będą pisaly to i czytać nie będą mialy co tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

rodzanica (offline)

18-12-2012 14:39:37

Międzyrzecz
Przykro jak się to wszystko czyta


[link widoczny po zalogowaniu]

Mona78 (offline)

18-12-2012 14:42:00

Gdańsk
O rany ale aferę rozkręciłyście babeczki i tatosmiling smiley normalnie w szoku jestem, nie spodziewałam się takiego zachowania z waszej strony, ja się przenoszę na prywatne forum ale nie rezygnuję z bobasa, mam zamiar tu zaglądać i się udzielać i jak będzie potrzeba to mogę tez spróbować pomóc jak któraś z mam będzie potrzebowała rady i wsparcia. Po prostu na bobasie nie będę poruszać prywatnych spraw tylko te związane z dziećmi i macieżyństwem tym bardziej że po raz trzeci zostanę mamą. Więc dziewczyny które chcą tu pisać (czy to nowe czy stare )piszcie ja tu będę zaglądać a jak problem macie to wyślijcie wiadomość zawsze postaram się pomóc a jak rozkecicie to forum to może więcej starych forumowiczek będzie tu zaglądać i się udzielać i może z czasem jak się lepiej poznamy to na nasze prywatne forum się dostaniecie.

Dziewczyny nie poddawajcie się niech forum majówek 2012 dalej istnieje tylko z innymi bohaterami głównymismiling smiley

POWODZENIA

Gocha85 (offline)

18-12-2012 14:45:54

Nosz qurka wodna co tu się znów dzieje wielkie oczy Błagam was przestancie się atakować na wzajem bo to do niczego dobrego nie prowadzi.

MamaZone Myślę że wszystkie "stare" majówki są bardzo wdzięczne za życzenia powodzenia od dziewczyn które sie do nas odezwały. Naprawdę nikt tutaj niczego nikomu nie zabrania bo nikt nie ma do tego prawa.
Ja osobiście mam nadzieję że to fotum nie zginie i że nasze następczynie będa tu zagladać i pisać kontynłując to co zaczelysmy my.
Bardzo was proszę nie zaogniajcie sytuacji bo to bez sensu. Nie po to przez tak długi szmat czasu utrzymywałysmy tak fajna,przyjazną atmosfere żeby teraz to wszystko pogrzebać.


[link widoczny po zalogowaniu]

manieczka_cmok (offline)

18-12-2012 15:11:06

Legnica
A ja się nigdzie nie wybieram... tyle milczyłam to teraz się mnie tak łatwo nie pozbędziecie a co?! Ja to z tych co jak nie drzwiami to oknem.... Tym co nie pasuje moja obecność tutaj to wybaczcie... może kiedyś mnie polubicie bo wiecie ja taka zła nie jestem noooo... serio serio... A tym którym nie przeszkadzam mówie Heloł smiling smileysmiling smileysmiling smiley witam się ja .... Na imię mam Gosia ale mówcie mi Mańka... Luuuuuubie Toooooosmiling smileysmiling smileysmiling smiley


Dziękuje mamusie za rady dot. mojego grubaska.... Od dzisiaj wzięłam się za siebie (a raczej za Nią) i ćwiczyłyśmy goloneczki i brzuszek i bice... tak delikatnie żeby nie przesadzić . w formie zabawy raczej... może jak będzie się wiecej ruszać to zgubi ten tłuszczyk albo przynajmniej nie będzie tak szybko przybierać.... a no i zaczęłam Ją zagadywać i zabawiać jak widzę że czai się na cycora... przytulam Ją więcej żeby nie podjadała już między posiłkami tak jak to było podczas tulasków .... No to tyle...


Mona78 gratuluję Ci serduszka pod serduszkiem smiling smileysmiling smileysmiling smiley !!!!!! Spóźniony Mikołaj albo pospieszny Gwiazdor bądź dziadek mróz - jak kto woli ... hmmmmtongue sticking out smiley


Nika przepraszam ale nie posłucham Ciebie - taka zła ze mnie kobita- nawet jeżeli się przeniesiecie całkiem na nowe forum to ja chcę tu zostać , będe się trzymać nogami i ręcoma tongue sticking out smiley z całych sił...

No a co do nowych takich jak ja to ściskać pośladeczki i dawajcie kobietki bo trzeba kontynuować wątek aby pamięc o tak wspaniałych Majówkach nie zaginęła... !!!!




Idę karmić grubaska mego .... smiling smiley


Honka (offline)

18-12-2012 15:54:15

Poświętne
Mania a pokażesz nam swojego szkraba na zdjeciu? W ogóle dziewczynki zapoznajcie nas z Waszymi pociechami. spinning smiley sticking its tongue out


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

18-12-2012 15:55:57

Wrocław i okolice
Dziewczyny myślę, że ta cała dyskusja poszła w złą stronę. Nikt nikogo na pewno nie chciał obrazić smiling smiley
Ja również przenoszę się na forum prywatne, ale jesli czas mi pozwoli to z chęcią napiszę to od czasu do czasu. Także rokręcajcie forum dalej grinning smiley

MANIA- ja mieszkam pod Środą Śl, między Wrocławiem a Lubinem tongue sticking out smiley A okolic Twojego męża nie kojarzę, może to od drugiej strony Wro smiling smiley

Ledwo wszystko nadrobiłam, ale udało się smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

manieczka_cmok (offline)

18-12-2012 16:09:12

Legnica
Nena mój z okolic Brzegu Dolnego raczej .... Ale tez blisko smiling smileysmiling smiley

Honka a no pochwaliłabym się ale nie wiem jak ... no własnie.... jak??pytajnik


Honka (offline)

18-12-2012 16:36:40

Poświętne
Mania musisz dodać zdjęcie do galerii a potem w nie wejść klikając na zdjęcie, które chcesz pokazać na forum, Zdjęcie w galerii Ci się otworzy wtedy kopiujesz link pierwszy z prawej, przenosisz go na forum i wstawiasz w okienko do postów. Na koniec kliknij "wyślij wiadomość" i gotowe


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.