Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

Guzik (offline)

18-12-2012 11:55:30

Tychy
Tata pieknie to ująłeś winking smiley. Ale ja myślę, że pikanterii w naszym serialu dodałby wątek Twojego romansu z którąś z nas buahahahahah.
No kurcze jak serial, to serial hahahaha.

Maaaatko przepraszam was wszystkich, ale mam dziś jakiś chory, ironiczny humor.

W ogóle ta cała "krwawa jatka" zaczęła mnie bawić tongue sticking out smiley. No ale dobrze, przynajmniej są emocje, nie jest zbyt słodko winking smiley.

Powiem tak....nie mam absolutnie żalu ani pretensji do was nowe dziewczyny, miałyście pełne prawo nas czytać, ile chcecie....TO JEST PUBLICZNE FORUM.
Widzę wśród was zalążek sympatii, widzę, że nawiązujecie tu kontakt, zaczynacie rozmawiać. To dobrze, forum jest tym fajniejsze, gdy się w nim też uczestniczy smiling smiley.
Prywatne forum...to już co innego. tam będziemy pisać o wszystkim, dodawać zdjęcia, których być może nie wstawilibyśmy tutaj. jesteśmy ze sobą zżycie, zaprzyjaźnieni i nie mogłybyście mieć do nas żalu o to, że chcemy mieć swoje prywatne miejsce w sieci.

Ja jestem aktywnym uczestnikiem prywatnego forum Majówek, kocham te dziewczyny i naszego tatuśka całym sercem i nigdy ich nie zostawię, do was też będę zaglądać, bo ebobas to kawałek historii mojego życia teraz.
Niech rodzi się nowe....niech forum majówki na bobasie ożyje nowym życiem smiling smiley

"Nieeeech żyjjjjjjjjjjjjjjjje bal"!


[link widoczny po zalogowaniu]

cassia91 (offline)

18-12-2012 12:35:43

jejku co tu się wyrabia to już nie jest serial toż to dramata się zaczyna jakiś odbywać !
Tata ja się z tobą zgadzam
Dziewczyny nikt wam nie broni tutaj być możecie tak jak pisałyście stworzyć nową grupę i tak jak nasza Guzik w bombowym nastroju dziś napisała to jest forum publiczne .Ale ze świadomością że każdy was czyta ...

22nika27 (offline)

18-12-2012 12:59:39

Wiecie dlaczego matki-czytaczki (jak ktoś to pięknie nazwał) nie powinnyście pisać na tym wątku- bo doprowadzicie do kłótni między nami i tego, że kilka będzie tutaj pewnie pisało a pisanie na dwa fronty kończy się przeważnie tym że się gubi osoba kto, gdzi, jakie ma dziecko, itp.. A jeśli będzie decyzja za nowym forum to NIE MA FAKTYCZNYCH MAJÓWEK- NIE MA WĄTKU MAJÓWKI 2012 dla mnie na bobasie, a Wy nowe powinnyście to uszanować bo mogłyście wcześniej napisać i pisać z nami a teraz nagle wam się na pisanie i kontynouwanie zebrało.



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 13:19 przez 22nika27.

Gocha85 (offline)

18-12-2012 13:04:07

OK to ja też wtrące swoje trzy grosze tongue sticking out smiley

Dziewczyny nik nie zabrania anikt nawet nie ma prawa wam zabronić pisać na bobasku. Nikt tez nie ma pretęsji o to że podczytywałyście bo to jest FORUM OGÓLNODOSTĘPNE!!! i wszyscy tu piszący napewno liczyli się z tym że może tak być. Co do forum prywatnego to ja już bym była za tym żeby ono zostało w tym składzie jaki ma teraz bo po to własnie zostało stworzone,aby nasza utarta już grupa mogła prowadzić swobodne i niczym nie skrępowane rozmowy nie tylko na temat dzieci. A wy dziewczynki piszcie,piszcie i jeszcze raz piszcie. Kontynłujcie to co zapoczatkowała nasza grupa i myslę że nie jedna ze 'STARYCH" majówek zechce do was od czasu do czasu zajrzeć i wymienic doświadczenia dzieciowe bo to że się przeniosłysmy nie oznacza że już całkiem od wszystkich chcemy się odwrócić.

nika Nie wydaje mi się żeby właściwe było zabranianie pisania na naszym starym wątku. No ja nie wiem,ale myślę że to troszkę zachowanie psa ogrodnika który sam nie zje a i drugiemu nie da. Skoro dziewczyny chcą kontynłować nasz wątek to niech tak będzie.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-12-18 13:08 przez Gocha85.

Honka (offline)

18-12-2012 13:18:40

Poświętne
Ja też tak uważam i czekam na mamusie i ich rozterki z dzieciaczkami! Będziemy radzić dalej!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Guzik (offline)

18-12-2012 13:50:07

Tychy
No pewnie, bęziemy radzić, będziemy się poznawać!!! Piszcie dziewczyny.

Nikusia Ty się nic nie martw, ja za wami w ogień i na pewno aktywność na bobasie nie spowoduje, że nie będę na Majowych dzieciaczkach, ja tam połapana dziewczyna jestem...dam radę.

Honka ....DAMY RADĘ winking smiley)))))))))


[link widoczny po zalogowaniu]

MamaZone (offline)

18-12-2012 14:05:51

Ciechlowice
Wiecie co? a ja was też czytałam i co zła jestem ? przestępstwo??? Wybaczcie zwłaszcza Ty Nika - forum wasze było publiczne i to chyba Ciebie nagle olsniło że jednak ktos to moze inny jeszcze czytac... A nie można tu pisac bo co? zabronisz nam czy jak? Wy treraz macie swoje prywatne forum to co masz teraz do bobasa??? No sory ale chyba moze ja czegos nie wiem i masz prawa do tego portalu? bez sensu... Szkoda mi mam ktore sie odezwaly z podziekowaniami dla was....Żadna z nich nie pisala nawet o tym ze chce z wami sie przeniesc na nowe forum a Ty nika to jakbys szalu agresji jakiejs dostala... Twoje ataki sa calkowicie nieuzasadnione wrecz bezczelne bo dziewczyny nic zlego nie zrobily... matki ,,czytaczki" ... bez komentarza..A no i najlepsze ,,doprowadzacie do klotni" to normalnie powala.... zadna z mam nie pisala nic zeby przekonac kogos do pozostania ze starych majowek... wrecz kazda pisala ze szanuje decyzje i zyczy powodzenia... Moze jednak to wy nie jestecie takie zgrane jednak jak sie wydaje ze sie klocicie??? w sumie to sie ciesze ze sie wczesniej nie odezwalam i nie nawiazalam znajomosci z wami bo przykroby mi sie teraz zrobilo jakby wyszlo na jaw jaka z Ciebie,,zyczliwa" kolezanka.... Powodzenia zycze wszystkim przyjaznie i tym mniej przyjaznie nastawionym forumowiczkom ... wspolczuje wam takich znajomych u siebie na nowym forum ... a i pamietajcie ze trzeba sie meldowac conajmniej raz na tydzien bo Pani Nika z muchami w nosie i panna Simka was wywala bo jak to mozna tylko czytac a nie odpisac sad smiley a fuuuuu

22nika27 (offline)

18-12-2012 14:20:18

MamaZone- naucz się czytać ze zrozumieniem i jak nie znasz całego alfabetu np. literki "i" to proponuję do szkoły wrócić

simka (offline)

18-12-2012 14:28:03

Szamotuły
Mamazone- osz ty........ Czy ja gdzies napisałam, ze nie mogą tu, cofnij sie pare postów do tyłu i przeczytaj ze zrozumieniem. Może tu pisac kto chce, a ja będe zaglądać i też pisac. Ale mnie wkurzają osoby, które nie umieją czytać


[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

18-12-2012 14:29:07

Szamotuły
Po prostu ja juz nic o sobie nie napisze


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545841, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.