Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

werci (offline)

30-11-2012 12:39:59

Chorzów
Guzik u nas list do Mikołaja i prośby do Dzieciątka wyglądają tak:

To już kupiliśmy
1. szczeniaczek Uczniaczek (dostanie pod choinkę od nas) - jest bardzo dużo zabaw, które można z nim robić, współnie z dzieckiem, do tego ja kupiłam go w wersji pol-ang, więc będziemy się uczyć angielskiego. O promo w tesco już pisałam 89zł
2, Garnuszek na klocuszek (od dziadków pod choinkę) - fajna piosenka, uczy kształtów i liczb i zdecydowanie dziecko musi przy nim siedzieć

A to znajdzie sie na liscie do chrzestnych winking smiley
3. Puzzle drewniane 4 elementy.
4. Zabawki do kąpieli
5. bączek
6. Laptop
7. Piłka gumowa
8. cymbałki
9, Puzzle podłogowe (dostanie od nas na mikołaja)
10, Kule sensoryczne Playschool

a z niezabawek:
9. Pościel
10. Okrycie kąpielowe
11. Ubranka (dostanie od dziedków na mikołaja)

Piszcie swoje listy prezentów, może się zainspirujemy wzajemnie. Oczywiście Ala nie dostanie tego wszystkiego, mają wybrać po jednej rzeczy smiling smiley i inicjatywa wyszła od nich.



Z kuli do raczkowania zrezygnowałam po oglądaniu filmików na yt, chyba się nam po prostu nie przyda już.


Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]

Nena91 (offline)

30-11-2012 12:41:42

Wrocław i okolice
WERCI- no u nas to są dwie opcje- albo zaciążyliśmy 2 tyg przed albo w noc poślubną grinning smiley ja miała zawsze nieregularne miesiączki, więc test zrobiłam 16 wrzesnia dopiero tongue sticking out smiley A kiedy miałaś przed ciążą ostatni okres? Bo ja 5 sierpnia. Termin miałam na 12 i 19 maja, jakoś trzymałam sie tego drugiego i się sprawdziło, Mała urodziła się 21 maja smiling smiley

Aaa i jeszcze co do garnuszka- ten mój ma inną melodyjkę niż ten z linka od werci, jest przyjaźniejsza dla ucha smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 13:04 przez Nena91.

Guzik (offline)

30-11-2012 12:50:50

Tychy
Werci ooooo dzięki za tą listę, kochana jesteś.

ja to coś nie mam weny do niczego ostatnio, nawet nie chce mi się pooglądać zabawek n YT, jakas apatia mnie dopadła. Dzis idę na babskie Andrzejki z wróżbami, to może się trochę rozerwię i mi przejdzie....oby.

Jeszcze dziś leje, a Borys cały dzień by tylko spał, a potem w nocy będzie szalał...no ale to juz tatusia będzie problem tym razem, ech.


[link widoczny po zalogowaniu]

werci (offline)

30-11-2012 12:54:21

Chorzów
Nena - ja miałam ostatnią miesiączkę 29 lipca smiling smiley a zaciążyłam najprawdopodobniej 13,08 smiling smiley Test zrobiłam 30,08, a termin na 4.05 no i urodziłam 06.05


Czekam na zdjęcia do kolażu na pół roczku i świątecznego. Mój mail w moim profilu!

[link widoczny po zalogowaniu]

Tabelka Majówki 2012 [link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 12:54 przez werci.

Nena91 (offline)

30-11-2012 13:01:55

Wrocław i okolice
WERCI- mi się wydaje, że to jednak było w noc poślubną smiling smiley i jakoś się tego tak trzymam tongue sticking out smiley i w sumie zgadzałoby się z Twoimi terminami

I wiadomość dla mam, które stosują mleko Nan. Napisałam do nich maila w związku z trudnościami z kupnem 2. Oto odpowiedź:
"Witam,
Dziękujemy serdecznie za wiadomość oraz zainteresowanie naszymi produktami. W odpowiedzi na otrzymaną wiadomość uprzejmie informuję, że mleko Nan Pro 2 jest jak najbardziej dostępne w sprzedaży. Niedawno zostały zmienione duże opakowania produktu z 600g na 800 g stąd możliwe chwilowe braki produktu." czyli tak jak mi mówiła babka z rossmanna tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-11-30 13:06 przez Nena91.

psiajucha (offline)

30-11-2012 13:10:38

Zabrze
hey dziewczynki, dziekujemy razem z Tymusiem za komplementy smiling smiley ciezko uwiezyc ze taki slodziak potrafi tak dac w kosc winking smiley) taak mowia ze cala mama smiling smiley nos ma po tacie winking smiley

krysiaczku wierze co musialas czuc w tym momencie. dobrze za wiedzialas co robic czasami w panice ooooludzie wole nie myslec .

frogi kohana nic sie nie przejmuj , u mnie bardzo podobnie z tym jedzeniem , potrafilam nie jesc tydzien tzn male ilosci a teraz nawet w nocy wlancza mi sie glod :/

simka piekna pamiatka smiling smiley

rodzanica jedz!!! tobie przeciez tez sie cos nalezy!! oderwi sie ., napewno dobrze ci to zrobi smiling smiley

dokoncze potem bo maly mi sie wygina na kolanach musze szykowac mu papu


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Honka (offline)

30-11-2012 13:43:59

Poświętne
Hej!
No tyle sie wczesniej upisalam, ze jak mi wcielo to myslalam, ze zrobie dziure w podlodze ze zlosci, bo tak skakalam! grinning smiley

Guzik oddychalam spokojnie za Twoja radą, dzięki kochana!

A napisalam do Psiajuchy, ze ma slodkiego synka Tymka i ze wcale nie wyglada na terroryste! grinning smiley . Pisalam do Krysi, ze jej wspolczuje przezyc z zadlawieniem Kubusia, bo sama z Tyciem to przechodzilam i wiem jaki to stres. Pisalam do Martusi, ze pewnie Oluś tak się za nią stęsknił, że nie chciał już jej drugi raz stracić z oczu dlatego płaczem dawał znać żeby przy nim była. I do Aneczki, że zupki w lodówce można jaknajbardziej do 3 dni przechowywać w lodówce.

Napisałam dużo więcej ale teraz już brakuje czasu, żeby to wszystko odtworzyć.

Dziewczyny! Przestańcie już porównywać dzieci do siebie i martwić się tym, że tamto to już robi to, a moje to jeszcze. Nie można wszystkich dzieci wrzucać do jednego worka bo każde JEST INNE! Mamy dzieci 7mio miesięczne i WSZYSTKIE NASZE DZIECI rozwijają się prawidłowo. Nie ma u żadnego żadnych odchyłów ani opóźnień. A to, że ktoś potrafi sobie założyć nogę na szyję a ja nie, to znaczy że ze mną jest coś nie tak? Bez przesady. Będę się martwić jak moje dziecko nie będzie chciało chodzić mając 2 lata a nie że jeszcze nie przekręca się na brzuszek. Spokojnie! Będzie się przekręcać!!!

A ja mam 2,5 letniego synka, który ciągle robi w majtki i wszyscy na mnie krzyczą, że to moja wina. Ale co ja mam zrobić jak on godzinami siedzi na nocniku (oczywiście cierpiąc przy tym wieeeeelkie katusze i wydzierając się na cały głos, że chce zejść) a jak wstanie to zrobi obok??? Radzić to sobie każdy może.

Renata no ja własnie mialam ten garnuszek co Wierci wstawila link, ten tanszy i to z niego wyjelam baterie bo sie go sluchac nie dalo!!! Swoją drogą to nobla dla tego kto ją wymyślił grinning smiley

Guzik już kolejny raz dodaje do zakladek te kaszki, ktore proponujesz i nie moge zebrac sie zeby je kupic. W ten weekend musze to koniecznie zrobić. Szczegolnie interesuje mnie ta kaszka jaglana. Kiedys slyszalam, ze w ogole powinno sie jesc kasze a szczegolnie jaglaną. Gdybysmy ja jedli 2 razy w tygodniu to podobniez nie byloby chorob typu grypa, przeziebienie.

Zaraz wracam, mala placze....


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

30-11-2012 13:51:38

Szamotuły
Witam, u mnie dzisiaj ciut ładniej, nie pada już i nawet słoneczko na kilka chwil co jakiś czas wygląda smiling smiley
Więc byłyśmy na spacerku. I idę sobie nasza wiejska drogą, kałuż pełno. Tir przejeżdżał i nas nawet kropelką nie ochlapał, a jakiś ch*j w małym fordzie, jechał tak szybko, że z małej kałuży chlusło na mnie i wózek sad smiley Co za cham jeden, ależ byłam wściekła, wrrrr

Rodzanica- jedź, odpoczniesz, zrelaksujesz się. Fakt problem z dojazdem, ale chyba wytrzymają bez Ciebie ten 1-2 dni smiling smiley

Marta- Możliwe, że Oluś tęskni smiling smiley Pola tez podobno się za mną ogląda, a jak wracam, gdy gdzieś do miasta wyjdę to cieszy się jakby mnie pół dnia nie było. Więc on boi się, że zaraz znikniesz na dłużej, ale myślę, że po pewnym czasie się przyzwyczai smiling smiley

Dzięki dziewczyny smiling smiley Brat jest fotografem, mama w sumie tez, ale już na emeryturze smiling smiley

aneczka i reszta smiling smiley- to takie denerwujące, jak ktoś mówi co to jego dziecko już nie umie. A wkurza mnie nieodpowiedzialność matek i karmienie dziecka tym, czym nie powinno się. Czy one nie wiedzą, że tylko szkodzą dzieciom, a durne baby są dumne, że ich dzieci tak dorośle jedzą

alicojek- o masakra, PASZTETOWĄ I OGÓRKAMI! O Boże. I te komentarze głupie

Mona- dla Szymka buziak, super chłopak

Renata- ja bym chyba kupiła z fp, jakoś nie lubię tych podrób smiling smiley

Honka- pisałam ostatnio ebobas to zuo tongue sticking out smiley Wcina nam tekst, złośliwiec jeden tongue sticking out smiley

werci- byś nie pojechała do tesco to byś się cieszyła z oszczędności smiling smiley O Boże co za lista smiling smiley Od nas na Mikołaja Pola dostanie telefonik z Biedronki, a na Gwiazdkę pianinko szczeniaczka uczniaczka z fp (też zaoszczędziłam, bo kupiłam za 79,90, a po tyle są na all bez przesyłki). Od reszty nie wiem co, ale chciałabym, żeby dziadki dołożyły nam się do sanek z pchaczem. Moja mama pewnie coś skromnego kupi, bo ona za dużo kasy nie ma i 7 wnuków do obdarowania tongue sticking out smiley A to dobrze, bo nie chcę za dużo zabawek, po co ma sie to po chacie walać. I jak wynajdam kasę to chciałabym jej kupić jeszcze te puzzle, matę, ale nie zdecydowałam się jeszcze jakie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

simka (offline)

30-11-2012 13:54:15

Szamotuły
Aha- znalazłam w necie kilka książek kucharskich z przepisami dla dzieci, więc jak któraś chce to napiszcie mi wiadomość z mailem. To są inne niż te co wtedy wysyłałam smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

kryssiaczek (offline)

30-11-2012 14:20:49

Bydgoszcz
witajcie,
własnie wróciłam z pracy i jem obiad a Kuba patrzy się łakomie smiling smiley
Chciałam Wa odpisac ale wstał z drzemki więc się zaraz pobawimy a odpiszę później.
Ogólnie noc zarwana, Kuba od 22giej do 1szej miał dzień. Chyba dlatego, ze usłyszał Tatę który wrócił z delegacji.
Rodzanica zapytam się Go o tą twierdzę jak wróci z pracy. A Ty pakuj się, maluj i wypadaj na spotkanko! Tobie tez sie coś należy a Mąż poprostu niedomyślny jak każdy facet winking smiley
DOBRA PÓŹNIEJ POPISZĘ.
martusiaa a TY gdzie? kiedyś dawałaś linka dofajnych zabawek do wanny.Co u Was??


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.