Majówki 2012

Wysłane przez WerCiaSZ08 

pola103 (offline)

10-05-2013 07:55:36

Blondi witaj ,fajnie że ktoś tu zagląda

Dziewczyny piszmy , bo nie mam kogo się poradzić .Fajnie jest pogadać z Wami .

My już mamy roczek ,ale Wojtuś sam nie chodzi ,tylko za jedną rączke .Nareszcie polubił butelke i pije z niej herbatke,ale mleka nie chce pić .Poraćcie jak odstawić małego ssaka od piersi? Musze zrobic mu badania ,bo ostatnio mało je .pewnie znów ma niedobór żelaza.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Mona78 (offline)

13-05-2013 11:08:32

Gdańsk
Cześć mamuśki
Właśnie sobie postanowiłam zajrzeć na stare forum taki sentyment mnie dopadłsmiling smiley fajnie że jeszcze to forum jakoś funkcjonuje, ja aż wstyd się przyznać ostatni raz zajrzałam 23 grudnia 2012 szmat czasu.

Tak szybko to Szymek strasznie choruje na uszy a po za tym to rozwija się dość powoli ale wszystko wedle lekarzy jest w normie, jest straszne chuchro nie ma jeszcze 10kg w porównaniu z moim starszym synek który na tym etapie ważył już 14 kg to Szymek jest jak igiełka

Trzecie maleństwo w brzuszku tez ma się dobrze no i okazało się że chłopak więc będę mieć trzech łobuzów, będzie Antoś, termin na 23 sierpnia

To tak w ogromnym skrócie ale poczułam potrzebę żeby do was napisaćsmiling smiley

pola103 (offline)

13-05-2013 19:55:32

mona78 gratuluje chłopaków. Jak Ty kobieto dajesz rade z 2 chłopakami i w ciąży ? Ja po całym dniu z Wojtusiem jestem ledwo żywa

.Wojtuś waży 10,5 kg i ciągle ciągnie cyca ,nie wiem jak go odzwyczaić ? Poraćcie mi .


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

julita84 (offline)

01-09-2013 10:35:47

Dalęcino
witajcie mamusie winking smiley))))))))

widzę cisza tu straszna, nie zaglądałam tu dawno bo mały zajmuje cały czas, ma juz 1 rok, i 3 miesiace i nie chce puscic mojej reki juz nie wiem co mam zrobic by zechcial sam wkoncu zaczac chodzic a nie z pomoca mamusi bo wykancza mnie to juz....;(
a moze powinnam z nim sie udac do lekarza moze cos jest nie tak?
poradzcie

pozdrawiam

kryssiaczek (offline)

24-09-2013 21:04:57

Bydgoszcz
hej Julita nie denerwuj się, mały ma czas do półtora roku by zacząć chodzić. Mój szkrab zaczął mają rok i prawie 3 miesiące. Pozdrawiam
ale tu cicho i smutno wieje wiatr sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

julita84 (offline)

25-09-2013 14:39:42

Dalęcino
hej
kryssiaczek dzieki za pocieszenie, nie wytzymalam i poszłam z małym do pediatry bo naprawde jak tak słucham innych jakie mają problemy z dziecmi a raczej z lekarzami co zbyt pozno stawiaja wlasciwe diagnozy bo nie sluchaja matek to dla spokoju poszlam.
lekarz powiedzial ze jak na swoj wiek jest bardzo wysoki, i to moze tez byc przyczyna ze nie moze lapac równowagi ale twierdzi ze skoro chodzi za raczke to przyjdzie czas i sie pusci! juz nie moge sie doczekac tej chwili wiem ze wcale nie bedzie lepiej bo wszedzie bedzie go pełno ale przynajmniej pojdzie sam gdzie chce a tak to ciaga mnie wszedzie za soba!

pozdrawiam

rodzanica (offline)

16-02-2014 21:40:06

Międzyrzecz
No i co się porobiło ....


[link widoczny po zalogowaniu]

alicojek (offline)

22-02-2014 22:47:59

Krzywin
Rodzanica pewnie nikt się tego nie spodziewał i do tego ten kolaż na pierwszej stronie aż mi łza się w oku zakręciła ;(


KOCHAM MAJ smiling smiley

22nika27 (offline)

01-05-2014 15:32:56

Maj- 2 latka...
Najlepszego maluszki :*

Rodzanica- nic nie trwa wiecznie...

kryssiaczek (offline)

24-04-2015 23:57:59

Bydgoszcz
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6019, Posty: 1575305, Użytkownicy: 73678.
Ostatnio dołączył/a Pinuka.

Statystyki tego forum
Wątki: 452, Posty: 646844.