młode mamy z pomorskiego

Wysłane przez justyna0381 

alinka20 (offline)

25-10-2011 19:42:33

Ulinka może ty mi powiesz co podawałaś???

Ja obecnie robie inchalacje 2 razy dziennie z pulmicort 2ml
i berodual 8 kropli
+clemasinum 2ml
dostałam jeszcze tabletki encorton ale mała tak wymiotowała ze az strach
po za tym lekarka moja powiedziała ze encorton jest już naprawde na duszności
i nie powinno sie go mieszac z pulmicortem i to jeszcze w takiej dawce bo miałam dawać 10mg na dzień
i

justyna0381 (offline)

26-10-2011 13:07:57

wejherowo
muszę się wam pochwalić że udało mi się uśpić małą w jej łóżeczku. Od jakiegoś czasu łóżeczko ją w dupkę parzyło. I śpi tak już ponad godzinkę. smiling smiley Pozdrawiam wpadnę do was później. Idę cieszyć się WOLNOŚCIĄsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

27-10-2011 11:48:03

justyna- my teraz śpimy w trójkesmiling smiley
mam nadzieje ze jak bedzie zdrowsza to jej nie bedzie parzyłosmiling smiley

laska (offline)

27-10-2011 18:26:57

pomorze
ulinko to fajnie, że tej dziewczyny mąż już do Pl wyleciał. Ja w tamtym poście źle wpisałam. Bo mój mąż z Ghazni poleciał do Shoran i tam siedzi bodajże do soboty, a potem poleci do Bagram i nie wiadomo ile tam posiedzi i wtedy jakoś z tamtąd do Manaz poleci. A z tamtąd to samolotem do Pl. Więc jakoś w na początku listopada ma być w PL. A którego konkretnie, to jeszcze nie wiemy.

alinka jak tam Milenka?

marzenka współczuję, a czemu remont się przeciągnął?

justyna gratulacje, że Łucuś zasnęła w łóżeczku.

A u nas tyle, ze jakoś weny na kompa mało mam. Dziś w nocy za bardzo się nie wyspałam, bo 3 razy Patryk mnie wołał bym do niego przyszła i kurcze u niego to ja się wyspać nie umiem. Do tego nad ranem obudziłam się i byłam odkryta, bo Patryk zabrał pieżynę i było mi zimno! Bąbelek mój jeden! Za to w ciągu dnia, to roznosi ich dziś. Nie wychodziłam dziś z nimi, bo Ksawek od wczoraj trochę smarka i kaszle, więc podaję mu co nie co i stwierdziłam, że jutro wyjdziemy, bo jutro to do moich rodziców na nockę jedziemy. A ja pod wieczór chce jeszcze na polter do kuzyna skoczyć. Więc odezwę się w sobotę.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

30-10-2011 09:43:21

wejherowo
cześć dziewczynysmiling smiley
i jak tam wasze dzieciaczki ze zdrowiem. Na szczęście u nas na razie ok. Mała dużo chorowała pierwsze 4 miesiące teraz się uspokoiło trochę.
Laska jak tam nocka u rodziców??No i jak polterek u kuzyna??Chyba się przedłużył bo sobota minęła a Ciebie u nas nie masmiling smiley) Fajnie że miło spędziłaś weekend.

U nas sobota też fajna, przyjechali znajomi z 1,5 roczną córeczką i dziewczynki się wybawiły na maksa. Łucja padła jak długa o 19 i myślałam że pośpi do rana a ona o 20 już wyspana i dalej do zabawy gotowasmiling smiley I tak siedziała z nami do 22 a o 6 pobudka. Właśnie nigdy tak mi nie przeszkadzała zmiana czasu jak teraz. Przecież małej nie wytłumaczę że się zegary przestawiało. Teraz przyjdzie mi wstawać 5-6 rano wielkie oczy Bo nawet jak ją położę później trochę spać to ona i tak sie budzi w tych godzinach.
No i dostała wczoraj od gości całą dużą siatę ciuszków po Martynce to będziemy miały na wiosnę. I nocniczek w prezencie też dostała. Może uda mi się ją sadzać na kupkę bo wiem kiedy się zbliża, he he.

Miłej niedzielismiling smiley

laska (offline)

30-10-2011 22:34:00

pomorze
A u nas tyle, że w piątek byłam na tym poltramencie kuzyna. Pojechałam po siostre i brata męża i oni ze mną pojechali. Ale ostatni raz z nimi pojechałam na jakąkolwiek imprezkę!!! Jak studenci zaciągnęli wódki, to kurcze nie wiedzieli kiedy skończyć!!! Byliśmy na polterku cosik po 20.00 i po 22.00 mówię, ze zbieramy się. A oni do mnie BRATOWA NIE ŻARTUJ, NIE WIDZISZ, ŻE NA STOLE JESZCZE STOI!!! I gadaj sobie! Ja jako kierowca nie piłam, ale było z kim pogadać, to pogadałam, ale moje dzieci miałam u moich rodziców i do spania dzieciom miałam wszystko przygotowane, ale umawiałam się z mamą, że najpóźniej o 22.00 będę wracać. A tu dupa! Po 23.00 znó próba - bez skutku, bo w butelce jeszcze jest! I dna nie widać!!! Wiecie, byłabym świnią, to wstałaby, poszła do auta, ewentualnie zaczekała jeszcze z 10 minut i odjechała - z nimi lub bez. Ale żal mi ich było, bo teściom obieacłam odstawić ich całych i zdrowych do domu. No i jak ta głupia czekałam za nimi. 15 po północy już powiedziałam, ze teraz to już po polterku jest i czas do domku, wtedy się łaskawie ruszyli, jeszcze przed wejściem do autka musieli sobie zapalić - kurde też z tym tempo mieli - ze 4 razy wołałam ich, zeby już przyszli do auta! W końcu odwiozłam ich do domu, ja pojechałam potem do moich rodziców do domku i jak byłam na miejscu to była 1.30. Super!!! Moje smerfy grzecznie spały, Ksawek z moją mamą, a Patryś czekał na mamę - miejsce miałam już ugrzanesmiling smiley Ha, ha, ha. Szkoda, że rano dzieci nie dały mi pospać dłużej, bo obudziły mnie przed 8.00. No ale cóż. Mama na szczęście nie miała do mnie pretensji, bo dzieci dość bezproblemowo poszły spać cosik po 22.00 i babcia też z nimi lulu poszła. Ale jak powiedziałam mężowi na skypie, co jego rodzeństwo odstawiało, to wkurzył się na nich i mi się oberwało, że po co niby za nimi czekałam!!!? Że miałam nie czekać, a oni wracając taki kawał drogi pieszo wytrzeźwieli by przynajmniej! O!!!! Ach, czuję, ze jak on wróci, to im się jeszcze od niego oberwie - nasłuchają się, hi, hi, hi. W sobotę po południu dopiero wracaliśmy do siebie. A na obiad zjechała jeszcze moja siostra, a potem brat z córką i mama się śmiała, że dodatkowe osoby nie zapowiedziały się na obiad i ona musi teraz makaronu do rosołku dogotowaćsmiling smileysmiling smileysmiling smiley Bo my żarłoki na makaron jesteśmysmiling smiley Dziś za to na obiadek zrobiłam kurczaczka z ziemniakami i surówką, do której jak zwykle dałam za dużo pieprzu i dzieci nie chciały jej jeść. Ale co tam, mam jej jeszcze na jutrowinking smiley A po obiadku byłam umówiona z kumpelą z zawodówki, że ją odwiedzę. No i pojechaliśmy. Tyle, że dzieci od razu uprzedziłam, zeby sobie wzieli jakieś zabawki, bo tam nie ma dzieci. I Patryś zasnął mi w aucie, przeniosłam go do mieszkania kumpeli i spał 2 godzinki. A Ksawek nie chciał w ogóle wejść do domku i siedział całą gościne na dworze. Biegał po podwórku i ogrodzi i właził na drzewa! O!!! Patryś obudził się, jak ja już chciałam wracać, to pozwoliłam mu trochę z bratem pobiegać na dworze i zbieraliśmy sie wtedy do domku. A tak to nudy!
Co się tyczy mego małżonka, to w sobotę wieczorkiem zajechał do bazy w Bagram i w końcu miał możliwość skorzystać z neta i zadzwonił na skypa. Dziś rano też zadzwonił i ciągle nie wie jeszcze kiedy będzie w Pl, ale dziś może w nocy przerzucą ich już do ostatniej bazy czyli do Manaz. A tam tylko już pozostanie czekać na wylot do PL. Fajniesmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

justyna0381 (offline)

02-11-2011 10:26:03

wejherowo
cześć dziewczynysmiling smiley

Jakoś Was tu mało....??? sad smiley
laska to współczuję że musiałaś nie dość że jako kierowca być to jeszcze radzić sobie z podpitymi. Ja też tego nie lubię. Dobrze że prawka nie mam bo też bym odwozić musiała. A co do spóźniania to strasznie tego nie lubię. Tylko raz w życiu się spóźniłam do pracy w Gdyni. Dojeżdżałam trolejbusem i prąd wyłączyli . Dobrze że wtedy spóźnili się wszyscy bo się na ulicach trochę korki porobiły.

My w poniedziałek pojechaliśmy do Skórcza na cmentarz. A wczoraj z rana obskoczyliśmy groby w Gdyni. Mąż miał na 15 do pracy więc udało nam się wyrobić. Tylko mała trochę marudziła bo w kółko wyciągana i wsadzana do samochodu. Bynajmniej jej się nie nudziłosmiling smiley) U nas ząbków jak nie było tak nie ma. Dziś chcę przedzwonić do przychodni i zarejestrować Łucję na jakieś badania kontrolne bo ostatnio to chyba miała w czerwcu. Ciekawa jestem ile ważysmiling smiley
A to mój szkrab jak ogląda z rana bajkęsmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

Uploaded with [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

02-11-2011 22:08:19

pomorze
Hejka. Melduję, że żyję. Ok 19.00 męzula przywiozłam do domku z Pruszcza. Teraz cieszymy się sobą. Odezwę się innego dniasmiling smiley Buziakismiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alinka20 (offline)

03-11-2011 10:01:49

Witam
Łucja jaka śliczna...
Laska w końcu masz męża w domu
teraz dzieciaczki do dziadków
i cieszcie sie sobąwinking smiley

A to moje słoneczkosmiling smiley

laska (offline)

04-11-2011 21:55:40

pomorze
No a u nas, u nas jest oksmiling smiley Cieszymy się, że tato już w domku. Pierwszego dnia chłopcy myślałam, ze go zagadają!!! Wszystko mu opowiadali i pokazywali - nowe rzeczy, zabawki itp itd, normalnie beka! Ale ja miałam spokój, bo jak tatę zagadywali, to o mnie jakby zapomnieli. Z czego się nawet cieszyłam. No i w ogóle cieszę się, ze tak dobrze chłopcy zareagowali na taty powrót. Bałam się o Patrysia, ale jest ok. Ale jak idzie spać, to z mamą, bo tata nie może się z nim położyć - jeszcze. Więc są takie sytuacje, a i jeszcze jak płacze bo się uderzy, to też do mamy. Na razie przynajmniej.
A dziś wybraliśmy się na zakupy, bo chciałam kupić Ksawkowi kozaczki. No i po dłuugich poszukiwaniach, p[o kilku przeszłych sklepach, kupiliśmy na bazaku za 50zł. Mi się podobają i ocieplane dośc są, to powinno być mu ciepło w nogi.
Jeszcze wszyscy nie wiedzą o powrocie męża, w sumie to moja rodzinka już wie, ale jutro teście się dowiedzą. Ciekawe jak zareagują, hi, hi, hi. Poza tym, ze będzie obraza, że nic im wcześniej nie powiedziałam.

justyna to kurcze blisko mnie byłaś w poniedziałek, bo Skrócz blisko Starogardu jest, ha, hasmiling smiley Fotka śliczna, jejciu jak Łucja ślicznie się uśmiechasmiling smileysmiling smileysmiling smiley

alinka śliczna ta Twoja Milenka! I jakie piękne oczęta ona masmiling smileysmiling smiley

marzenka super wiadomość, że już po remonciesmiling smiley Zdjęcia suuupersmiling smiley A minka Martynki de best!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547870, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.