KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

jusi1107 (offline)

04-10-2012 11:00:11

Cobh
hej mamusiesmiling smiley

Parę dni mnie nie było ale jak już pisałam wróciłam do pracy niby na 5 godzina dziennie ale czasu troszkę mniej chociaż wydaje mi się że jak człowiek chodzi do pracy to jest bardziej ogarnięty bo wie ile ma czasu na sprzątanie gotowanie itp a jeszcze malowaliśmy dom i trochę zamieszania wszystko na raty bo mąż cały dzień w pracy ale jeszcze tylko przedpokój i będzie super smiling smiley U nas wszystko ok Nicolcia ma troszkę katarek ale już jest lepiej u nas w domu wszyscy byli przeziębieni więc i Niki się załapała ale zniosła to dzielnie smiling smiley jak zrzucę zdjęcia na laptopa to się Wam pochwalę moją pociechą

wszystkie Wasze dzieciaczki śliczne i żadne nie jest grube co za lekarze aż mi się ciśnienie podniosło !!!!
My już ze 3 razy woziliśmy się w spacerówce Nicola ją uwielbia

Wszystkim bobaskom na pół roku życzę wszystkiego najlepszego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

EwkaB (offline)

04-10-2012 12:24:42

Jawidz
madziorek103 najlepszego dla Julci smiling smiley urodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki i dla wszystkich dzieciaczków kończących 6 miesięcy...urodzinowe balonikiurodzinowe balonikiurodzinowe baloniki




[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

04-10-2012 13:12:03

Oslo
hej przepraszam ze nie odpisze wam ale ja tak na chwile . Moja bratowa czuje się fatalnie , staramy się ja wspierać ale sama musi uporać się z żalem i żałoba. Moja mała załapała wirusa i daje mi nieźle popalić sad smiley obyło się bez antybiotyku . dziś mam iść do fryzjera mama ma przejąc małą smiling smiley buziaki


[link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

04-10-2012 14:04:16

U Szymonka w końcu lepiej. Wczoraj dostaliśmy wyniki wtorkowego USG i poszerzenia zmniejszyły się o ok. 50% a dziś dostaliśmy nowy wynik posiewu i w końcu jest jałowygrinning smiley HURRRAAAA!!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

Justysia84 (offline)

04-10-2012 14:07:25

Szczurzyca strasznie mi przykro z powodu dzidziusia szwagierkisad smileysad smileysad smiley Takie rzeczy nie powinny się dziaćsad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]

zosia88 (offline)

04-10-2012 14:13:43

Krakow
Hej Kochane

Patryniek: mój Szymek - wielkolud smiling smiley już się nei mieści do swojego nosidełka, wzięliśmy od m kolegi troszkę większe, ale też nie ma w nim za luźno, więc nie wiem co mam zrobić, szymko jeszcze nie siedzi a już długo w nosidełku nie pojeździ ...... ????

inusiek: łabądki śliczne

szczurzyca:bardzo współczuje bratowej i mogę jedynie sobie wyobrazić co ona czuje, chociaż nawet nie wiem czy potrafie ... tak jak piszesz teraz żadne pocieszenia raczej nie pomogą i ona sama musi sobie to poukładać, ja tak miałam po poronieniu, a zbędne gadanie tylko mnie denerwowało, chociaż ja uważam że poronienia w 11 tyg ciąży nie da się porównać ze stratą dzieciątka na spotkanie z którym brakowało kilku dni .... będe trzymała za nią kciuki, mam nadzieję, że kiedyś uda się jej zostać mamą ...

Dziewczyny błagam pomóżcie z tym glutenem bo dostane szału, jak to wprowadzać. Na razie kupiłam kasze manną bobovity bez gotowania i daje małemu (od 3 dni) raz dziennie pół łyżeczki - 2-3 gramy do mleka - dobrze robie ???? ale nie wiem przez ile tak dawać i jak zwiększać porcje przez jaki czas itd ...... ???????? błagam napiszcie jak Wy podajecie bo ten gluten mnie wykończy, wszędzie co innego napisane

Wczoraj byłam u gin, zapisała mi tabletki Qlaira, podobno fajne - zobaczymy... ale wstrzeliłam sie w 10 bo pierwszy raz po cc dostałam okres 02.09 i jakoś ani widu ani słychu do tej pory, więc wczoraj mówie eeeee nie będę jeszcze wykupywać tabletek, bo nie wiem kiedy okres dostane, a mój m kup, kup niech będą pod ręką, a tu dziś rano wstaje i niespodzianka, także od dziś zaczynam pigułeczki winking smiley

Później wpadne to odpisze, bo teraz tak na szybkiego, szymek śpi a ja chciałam domek ogarnąć

Buziaki Kochane


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-10-04 14:14 przez zosia88.

jusi1107 (offline)

04-10-2012 14:20:43

Cobh
szczurzyca -strasznie współczuję ja 3 razy poroniłam i było mi ciężko i też mnie denerwowało gadanie koleżanek zobaczysz wszystko będzie dobrze ale nikt nie wie co czuje matka po stracie dziecka tym bardziej że każdy przeżywa to inaczej mama mi mówiła że Bóg mi to wynagrodzi no i tak się stało mamy Nicolę zdrową i grzeczniutką żabkę .

justysia-super że z Szymkiem wszystko dobrze smiling smiley

inusiek-masz zdolności super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Marrys (offline)

04-10-2012 16:06:22

Łódź
madziorek103 wszystkiego naj dla Juli z okazji 6 miesięcy grinning smiley

Justysia84 super że już lepiej, huragrinning smiley

zosia88 ale masz ta mleczna kasze mannę bobovity? Bo na mlecznej kaszce mannie z nestle jest napisane żeby zacząć od 2-3 łyżeczek jak dobrze pamiętam.


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inusiek87 (offline)

04-10-2012 16:18:35

Hej dziewczynki!

Ale dzis mamy paskudną ogodę, cały czas albo mży albo pada, no i z maleńkim dziś nie byłam na spacerku, a tak bidulek czekałi sie nie doczekał bo zasnąłsad smiley
Zachciało mi się placków ziemniaczanych inaczejsmiling smiley trochę pracochłonne ale jaki efekt mniam!

GusiuNesta dziś mam zamiar zrobić myszkęsmiling smiley ale wieczorkiem jak niuniek zaśnie.

madziorek103 ja też mam hemoroida na wierzchu, po ciązy (od parcia) sie powiększył, ale jakoś sie zmniejszył, ja smarowałam Avenoc-iem i mi pomógł, boli tylko jak mam zaparcie, ale zaraz przechodzi.
Wszystkiego Najlepszego dla Julci na pół roczku urodzinowe baloniki ale to zleciałosmiling smiley

jusi1107 no to czekamy na zdjęcia hihigrinning smiley

szczurzyca mam nadzieje że Oleńka szybko wyzdrowieje, trzymam kciuki! A Tobie cierpliwości życzę-bo napewno się przyda!

Justysia84 Ojej ale sie ucieszyłam jak przeczytałam twojego posta. Tak bardzo sie ciesze że powoli zaczyna być lepiej! Wszystkiego dobrego dla Was:*

zosia88 Ale Ci okres zrobił psikusa, ja już miałam tak parę razysmiling smiley No ja też dziś muszę wykupić tabletki, dobrze że mam blisko do apteki, bo wieczorkiem muszę wziąć pierwszą tabletkęsmiling smiley

A no właśnie z tym glutenem... a jak ja mam kaszkę mleczno-ryżową bananową z nestle z bifidus'em i na niej jest tylko przyżądzenie na 150ml wody bo juz jest z mlekiem modyfikowanym, to ona nie nadaje sie tak żeby małemu dodac do mleczka, zeby sobie pił?
Narazie moje malutkie szczęście śpi, to moge sobie pogrzebac na neciesmiling smiley

Oki bd później papa


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewelin100 (offline)

04-10-2012 17:23:00

Hej
Justys-ciesze sie ze jest juz lepiej,chyba jeszcze jestescie w szpitalu-obyscie jak najszybciej wyszli zdrowismiling smiley
Jusi-zycze zdrowka dla Nicoli i czekamy na zdjecia,tez przezylas sporo ale dzieki Bogu masz sliczna zdrowa coreczke,ostatni na tvn rano byl reportaz,kobieta cala ciaze przeszla rewelacyjnie a porod trwal tak dlugo i lekarz nie chcial zrobic cesarki,dziecko bylo niedotlenione,zyje ale ma porazenie ozgowe-masakra,pisze i sie poryczalam,podziwiam mamy tych dzieciaczkow bo sa takie silne-musza byc,nie wiem jakbym sobie poradzila w takiej sytuacji
madziorek-wszystkiego najlepszego dla Julci z okazji 6 miesiecysmiling smiley
A ja dzis bylam na pazurkach maly byl u mojej kuzynki(jak dobrze ze ja mamsmiling smiley)mowila ze byl tak grzeczny ze o maly wlos zasnela by przy nim-czemu ze mna taki nie jest??smiling smileyMnie tak glowa dzis boli ze masakra wzielam juz tabletke bo nie wyrobie
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.