KWIECIEŃ 2012

Wysłane przez rumianek 

inusiek87 (offline)

24-09-2012 13:07:46

marrys my mamy odkurzacz zelmer jupiter ultra filtration [link widoczny po zalogowaniu]
ja sobie baaaardzo chwale, ani jednego włoska czy sierści na dywanie!

acholka ciesze się bardzo, że podoba Ci sie mój filmki:*

szczurzyca...nie kuś mnie... hehe! nie na razie nie ma takiej opcji żeby jeszcze jednego bobaska zmajstrowaćsmiling smiley

despina ahaaa gratulacje ząbka! urodzinowe baloniki ja czekam kiedy mojemu bobasowi wyjdziesmiling smiley

A ja dziś na obiadek robię szaszłyki z karkówki...w piekarniku ( u nas na weselu były przepyszne) no i dlatego mojemu mężowi sie zachciałosmiling smiley
a co do miesiąca miodowego to funduje nam teściu, tylko powiedział zeby nic nie mówić teściowej heh.....SAM SIĘ WYCHLAPIE na bank!

Oki uciekam:*


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

szczurzyca (offline)

24-09-2012 14:24:03

Oslo
inusiek87 teścia masz super smiling smiley a co dajesz do tych szaszłyków smiling smiley może jutro mojemu M zrobię bo juz mi brakuje pomysłu na obiad smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Despina (offline)

24-09-2012 15:12:49

Bolesławiec
Marrys my mamy Miele Baby Care z filtrami Heppa . Jest świetny . Dodatkowo na szczotce ma wskaznik elektryczny czystości . Gdy zapala sie zielone swiatełko oznacza czysty dywan winking smiley Nie chce mi sie tylko szukac linków. Może z ktoras z dziewczyn poszuka ?!

Jestem padnieta dziewczyny ! Pierwszy dzień na uczelni za mna i mam dość sad smiley Brak sił totalny... Do tego te upały..Dzisiaj mamy 30 stopni ! A od jutra do 34 st zapowiadają


[/url]

[/url]

Marrys (offline)

24-09-2012 15:41:53

Łódź
szczurzyca jak nie masz pomysłów na obiad to polecam [link widoczny po zalogowaniu] ja juz robiłam tarte z łososiem i Keftedes (oba dania Pascal) a dziś robię Łatwa saltimbocca z kurczaka (Okrasa). Składników nie kupuje w lidlu bo mam za dalekogrinning smiley Na stronie są filmiki jak co zrobić, przepis sobie na maila można wysłać.

Despina to podziel się upałami bo ja nie chce żeby się u nas lato kończyło. Współczuje samopoczucia, teraz będzie trudno bo to jak na początku ciąży zmęczenie potworne, ja mogłam spać 24/24. A jak tam na uczelni juz powiedziałaś ze w ciazy jesteś?


tabelka kwiecień 2012: [link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

inusiek87 (offline)

24-09-2012 16:48:51

marrys ten zelmer też ma filtry heppasmiling smiley

szczurzyca po prostu kroję karkowkę w kostkę, robię taką marynate z oliwy z oliwek z przyprawami i marynuje troche karkówke w tej marynacie i potem nabijam na patyczki razem z cebula oborkami konserwowymi i papryka. Smaze na blaszce teflonowej i podlewam resztka tgej marynaty i oliwy, pieke ok godziny.

Despina ja tez byłam strasznie zmeczona na poczatku ciązy. A potem dostałam kopasmiling smiley jakoś w czwartym miesiącusmiling smiley i mogłam góry przenosić.


Prosimy o głosiki dla Natanka w konkursie:
[ebobas.pl]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 18:08 przez inusiek87.

GusiuNesta (offline)

24-09-2012 22:00:13

Sieradz
Zosia - strasznie dużo sił i wytrwałości Ci życzę! I spokoju jak najwięcej! A nie mógłby ktoś chociaż na chwilę Cię odciążyć, pomóc jakoś? Trzymaj się tam... I pisz, marudź nam tutaj! winking smiley

Marrys - nie licz na kopa ode mnie, bo sama takiego potrzebuję... Również wielki bałagan u mnie ;/. Ale kara za łapanie dołów by się przydała grinning smiley

Nam taki dobry odkurzacz nie potrzebny, bo nie mamy dywanów grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

akszeinga (offline)

24-09-2012 22:45:56

Bydgoszcz
acholka ja takie własnie krzesełko mam dla starszego i nadal z niego korzysta więc małemu zamówiłam dziś takie [link widoczny po zalogowaniu]

Marrys a my w zeszłym roku na gwiazdkę kupiliśmy sobie taki odkurzacz [link widoczny po zalogowaniu] i tez jestem bardzo zadowolona. Mam w domu psa mieszankę labradora z wilczurem (chyba grinning smiley) i kłaki gubi bez przerwy a elektroszczotka w tym odkurzaczu tak rewelacyjnie czyści dywany że już dawno zapomniałam o odkurzaniu dywanu prawie godzinę na kolanach bo stary nie chciał wciagać tych kłaków. Ten ma również filtry HEPA, 4 lata gwarancji i w razie czego łatwo o części.

Inusiek zdjęcia super

Zosia ja też jestem myślami z Tobą trzymaj się kochana, będzie lepiej, może też jesienna depresja Cię dopadła.

Despina to chyba taki [link widoczny po zalogowaniu] grinning smiley
A ja juz tęsknię za ciepłem bo u nas strasznie zimno ale od dziś włączyli nam ogrzewanie hot smiley

Ksawerek jutro wreszcie idzie do przedszkola bo byliśm dziś na kontroli i jest ok. Już czuję że będzie rano znowu ryk.
A moje psisko przywlekło skądś kleszcza, na pysku go miała i wyciągałam jej pęsetą już z 8 mm miał , możecie sobie wyobrazić jak mi się ręce trzęsły ale sie udało, wyszedł cały.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Despina (offline)

24-09-2012 22:59:02

Bolesławiec
zosia Marrys dobrze pisze smiling smiley Po to tu jesteśmy aby sie wspierac ! Wiec na pewno żadnej z Nas nie zanudzisz buziak od dziecka

Marrys wie tylko kilka blizszych mi osób z uczelni... Ale i tak zaczyna juz po mnie widać ciaże eye rolling smiley Mam taki brzuszek jakbym za duzo zjadla tongue sticking out smiley W szoku jestem, że tak szybko !

Gusiu U Nas w domu nie ma dywanów od maja do pazdziernika. W zimowe miesiace juz są winking smiley A Wy tak cały rok bez ?

agszeinda Tak to ten ! I nawet identyczny kolor mamy jak w artykule smiling smiley


[/url]

[/url]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-24 23:01 przez Despina.

GusiuNesta (offline)

25-09-2012 07:58:24

Sieradz
akszeinga - a nam jeszcze nie włączyli ogrzewania... winking smiley. Nasz Joker jeszcze nigdy nie miał kleszcza, ale jak byliśmy na działce to pies moich rodziców miał nad okiem, na powiece... ;/

Despina - tzn. u Lilki są dwa takie małe dywaniki, ale w pozostałych pokojach nie ma dywanów smiling smiley. My mieszkamy w bloku i teraz jak nie grzeją to jest chłodno, ale jak zaczną grzać do będzie ciepło od sąsiadów z dołu grinning smiley

Dziewczyny, te co mają psy! Zobaczcie co znalazłam grinning smiley [link widoczny po zalogowaniu] ja kupuję ten furminator grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-09-25 07:59 przez GusiuNesta.

ewelin100 (offline)

25-09-2012 08:11:56

HEJ
Despina-mi tez sie wydaje ze przy 2 dziecku szybciej widac ciaze moze wszystko jest rozluznione juzwinking smileyJak sie czujesz nie masz mdlosci?Apropo dywanow ja mam tylko w salonie no i u corci taki nieduzy a odkurzac tez mam zelmera,zdaje egzamin przy moich wypadajacych wlosach sa wszedziesmiling smiley
Inusiek-zdjecia super a gdzie jedziecie?
akszeinga-ja przy corci mialam takie jak acholke,ale uzywalo go kilkoro dzieci wiec sie zniszczylo a teraz mam dostac od kuzynki po jej corci ;;pewnie rozowe;;takie jak zamowilas,ale mozna dzieciaczki chyba tam sadzac jak juz same siedza,Piotrek sie podnosi do siedzenia ale sam jeszcze nie umie,w sumie jak go posadze na min to sie nie przewraca wiec nie wiem
Zosia-ja mam taki sajgon naa pietrze przez okna juz malo co widac,dol jeszcze jakos ogarniam ale gora masakra,a wieczorem jak maly zasnie to juz nue mam sil ani checi na sprzatanie
Marrys-ale mi narobilas ochoty na ta tarte a nie mam foremkisad smiley
Moj szkrab budzil sie dzis co 2 godz a nad ranem co godzine nie wiem o co mu chodzisad smileyale powoli opadam z silsmiling smileyi znow stos prania do prasowania
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.