Mamy z woj. lubelskiego zapraszam smiling smiley

Wysłane przez Agatka46 

Anonimowy użytkownik (offline)

09-03-2013 06:22:21

heloł

ja na chwilę. spać nie mogę. wczoraj padłam i nie wyłaczyłam kompa, to dziś mam ułatwiony dostęp i nie muszę specjalnie odpalac.
luby znów wieczorem skręcał szafę 4 godziny i końca nie widać. meble mają mnóstwo śrubek, wkrętów i czego tam jeszcze dusza zapragnie. porządne, a więc skręca sie odpowiednio porządnie. i długo. luby więc wrócił o 22. po poduszkę i koc i pojechał walczyć dalej. ja nie wiem, gdzie pomieścimy te ciuchy, bo jednak szafa młodzieżowa i jedna komoda to mało. a nie stać nas teraz by wziąc inne meble chociażby na raty. czarno widzę koczowanie wśród kartonów z szalejącym Poldkiem. męczę się samym pakowaniem. nie noszę. ja po jednym rajdzie na 3 piętro bez obciążenia muszę godzinę odpoczywać. wczoraj dałam czadu z Poldkiem, biegi przez przeszkody, slalom, zabawa w pociąg i podnoszenie. no i prawie nie zasłabłam (trochę mi się udało) a byłam z nią sama w domu, madafaka. najgorsze, że jutro popołudniu wyjeżdżamy do stolicy na 2 dni. musimy. więc dziś musimy również przeprowadzić się dokumentnie. dla mnie to horror.


ps.

Poldek jeszcze śpi w pokoju z babcią, to dopisuję. nie jest tak różowo, o 5.30 już wył, bo pusto w brzuszku i ja nie śpię od tego momentu.
zagadka: co dostałam od lubego na okoliczność dnia kobiet???
odpowiedź: pudełko czekoladek.....................................
widocznie moja cukrzyca to wielka tajemnica angry smiley (że tak poezją pojadę). perfum na urodziny brak. koszulka na walentynki oddana do sklepu, bo 2 rozmiary za duża. zamiennika brak. 9 kwietnia mam imieniny. musi samochód dostanę. bo prawka nie mam moody smiley

Poldek nauczył się jeść jajecznicę widelcem. sama nabija, sama do dzioba wkłada. ino 10% posiłku ląduje na dywanie. sukces. 10% jest potem skrzętnie zbierane małymi paluszkami i pieczołowicie upychane w paszczy. bo nic się nie może zmarnować. wczorajszą wieczorną kaszę zjadła do ostatniej łyżki i ryk. bułką z masłem musiałam dobić. tongue sticking out smiley waga mojej kluski na 90 centylu. po kim ona ma taki apetyt? a po rodzinie. całej rodzinie spinning smiley sticking its tongue out

Yvonta - bukiecik bomba grinning smiley oprawa bardzo się liczy grinning smiley

Crazym- nie powiem, żebym od razu skojarzyła na fb, że Ty to TY grinning smiley musiałam zapytać mojego osobistego doradcy (ma się swoich ludzi) czyli Nasturcji Mr. Green fajnie, że się odezwałąś smiling smiley no i szacun dla kolejnej mamy 2 dzieci.
ja nie wiem jak Wy dziewczyny dajecie radę z więcej niż jednym dzieckiem. moja jest w CIĄGŁYM ruchu. non stop, wciąż, w kółko się rusza. chwili spokoju nie ma. ostatnio zżarła tabletkę zaskoczony nie wiem gdzie wygrzebała, lekarstw nie trzymam na wierzchu. przybiegła do 2 pokoju gdy się przebierałam z rykiem, z rozmazanym czymś czerwonym wokół ust i z czymś białym w paszczy. mało zawału nie dostałam, wyglądało to jak krew. wypłukałam dziecku buziola wewnętrznie, wyrwałam białą masę, polizałąm- gorzkie. po nie rozgryzionym fragmencie wydedukowałam, że to pigułka. ani ja, ani luby takich nie bierzemy. pochłonęła 1/3. nic jej na szczęście nie było. a wyła, bo zlizała czerwoną, słodką powłokę i się dokopała do jądra problemu, czyli smaku gorzkiego. no bo lekarstwa czekoladą nie smakują. masakra. powywalałam wczoraj stare ciuchy. tzn. oddałam dla biednych, jakaś organizacja zbierała, dobrze się złożyło. wyprane, pachnące, zero dziur. ktoś się ucieszy smiling smiley ponieważ u mnie zasada "nie chodzisz w czymś 2 lata, wywal" działa trochę inaczej. "nie chodzisz w czymś 2 lata, zostaw na następne 2 albo 7, może znów będzie modne. a ty może znów będziesz chuda spinning smiley sticking its tongue out ). no i ponieważ daleko mi do ekstrawagancji jeśli chodzi o ubiór, spakowałam dobre szmaty. 3 wielkie wory. teraz moje aktualne ciuszki zmieszczą się w worze jednym. razem z kurtkami i butami. i torebkami. taka ze mnie modnisia tongue sticking out smiley



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-09 06:50 przez majunia.

wiktoria190610 (offline)

09-03-2013 10:18:02

Kraśnik
Hej

Yvonta kwiaty extra, a raczej bardziej to na czym leżą tongue sticking out smiley

Maja wytrwałości w pakowaniu. wiem co to znaczy winking smiley Ja wczoraj Wice dawałam rybę na obiad (tilapia). sprawdzałam każdy kęs czy ości nie ma. i w pewnym momencie zauważam wielką ość w jej paszczy, podczas gdy żuła jedzenie. dobrze że wyciągnęłam. musiałam przeoczyć. potem jeszcze uważniej sprawdzałam czy nic nie ma. a dzieci lubią jeść wszystko z podłogi winking smiley dobrze że udało Ci się zauważyć wcześniej.

Crazym fajnie że zajrzałaś winking smiley u mojej tzw. bunt zaczął sie podobnie, jak 1,5 roku miała. Do dzisiaj trwa tongue sticking out smiley Teraz więcej mówi, obraża się "doroślej", strzela fochy. Nie trzeba zwracać uwagi, samo przechodzi winking smiley Choć wiem ze czasem to trudne... i dobrze że Bartuś taki kochany brat, zajmuje się młodszym. Jeszcze troche i będa sie razem bawić winking smiley

Ja wstałam lewą nogą diabełek w dodatku mam @ . Brzuch napitala ile wlezie przewracjący oczami . Młoda nosem jeszcze furczy, mały kaszel się pojawił. ehh. oby nie rozwinęło się to dalej...




Anonimowy użytkownik (offline)

09-03-2013 15:56:22

ja już ledwo zipię. w mieszkaniu rozpiździel na maksa. w nowym nie byłam. luby kursuje z moją mamą, siostrą, jej mężem i bratem męża.
luby zielony z niewyspania. do 5 rano skręcał komodę zaskoczony przespał się do 7... mąż siostry miał pomóc skręcić tył szafy. wkręcił 1 śrubkę, wstał, założył kurtkę i spokojnie stwierdził, że jedzie szukać po ludziach wkrętarki i będzie szukał do skutku. no i ktoś miał, pożyczył, teraz włąśnie obaj działają, mam nadzieję, że nie będzie strat w ludziach. duży pokój podobno cały zawalony gratami. ciekawe gdzie będziemy spać tongue sticking out smiley dziś ostatnia noc w starym mieszkaniu. luby stwierdził, że resztę dupereli przewiezie się jutro. nic to, że czeka nas jeszcze podróż do wawy. żeby się nie zdziwił ile tych niby dupereli jeszcze jest tongue sticking out smiley

yvonta (offline)

09-03-2013 18:06:46

Maja wyobrażam sobie ten wielki chaos winking smiley
Wera zdrowia dla Wiki może ją trochę póści przez weekend nasza już zdrowa w poniedziałek pójdzie do przedszkola winking smiley i dobrze bo osiwieję chyba nawet nie chodzi o to że straszny z niej łobuz się ostatnoi zrobił tylko co chwila mamooooo a tatusia do niczego nie zatrudnia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiktoria190610 (offline)

11-03-2013 08:08:35

Kraśnik
Heloł

Puściutko tu ...

Wiki jeszcze dziś w domu. niby ma się lepiej. noc była spokojna, znaczy bez kaszlu itp. może jutro już pójdzie do przedszkola. ale za to obudziła się o 1:30, i spać skubana nie chciała. co chwile wymyślała nowe powody aby wstać z łóżka przewracjący oczami a to piciu, a to siku, a to kupa, a to żeby jej TV włączyć, itp itd . ... i tak do 4 rano. po 4 już wkońcu zasnęła. ale już o 6 była na nogach wielkie oczy Także średnio żem wyspana.

No i gdzie ta reszta? szaleniec




acholka (offline)

11-03-2013 09:57:30

Bielsko-Biała
Witajcie Dziewczynki!

Byłam na forum kwiecień 2012 ale niestety ze względu na pewną osobę nasze forum już nie istnieje.
a przybywam do was z prośbą.Biorę udział w konkursie bebiklub i prosiłabym abyście zagłosowały na moją pracę.Każdego dnia można oddać 3 głosy.Konkurs trwa do 15.03 a mnie jeszcze dużo głosów brakuje do wygranej ,więc jakbyście mogły poświęcić minutkę to ja wraz z moim synkiem bylibyśmy bardzo wdzięczni!

Oto link:
https://www.bebiklub.pl/home/konkursy/uloz-maluszka-do-snu/galeria/?filter=acholka

Pozdrawiam i dziękuję osobom chętnym do pomocy:
Acholka


Acholka

yvonta (offline)

11-03-2013 11:15:03

Weronika to nocka do niczego czasami tak mają te łobuziaki jak się rozbudzą winking smiley zdrowia dla was Nika jeszcze w domku jutro może już pójdzie do przedszkola


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

natula (offline)

11-03-2013 14:16:13

Łęczna
hej mamuśkismiling smiley

dopiero dojrzałam wąteczek więc pomyślałam że napiszesmiling smiley jeśli mnie przyjmiecie oczywieścietongue sticking out smileywinking smiley

no więc taksmiling smiley mam na imię Natala, mam 5 letniego synka Bartusia i właśnie odliczam dni do narodzin drugiego bobasa, także synka, Adasiasmiling smiley termin mamy na 23 marcasmiling smiley
Jeszcze mieszkamy w Łęcznej ale właśnie jesteśmy w trakcie przeprowadzki i do soboty będziemy już mieszkać w małej wsi Malinówka niedaleko Łęcznejsmiling smiley
jak coś jeszcze mam napisać proszę pytaćgrinning smiley jestem otwarta na wszelkie pytaniawinking smiley

pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Agatka46 (offline)

11-03-2013 14:54:34

Kraśnik
Hej dziewczyny.

Natalia witamy Cię w naszym skromnym gronie. Rozgość się u Nas. Piękne tak wkoło was okolicę. Mam dobrego kumpla w Łęcznej... na studiach jeździliśmy tam trochę odpocząć od wykładów w trakcie ich trwania smiling smiley Może pokażesz nam fotkę Bartusia. No i czekamy z niecierpliwością na Adasia. Może napisz jak poród przy pierwszym, gdzie rodziłaś no i gdzie rodzić będziesz Adasia. Napisz to co możesz o sobie smiling smiley

Majka jak pierwsz noc w nowym mieszkaniu. Ciekawa jestem bardzooooo. smiling smiley

Weronika oj znam to moja czasami tak ma. Ale teraz to mamy problem z usypianiem.

Chciałam Wam powiedzieć że będę szczepiła Olkę na pneumo chociaż bardzo się boje. Może znacie kogoś kto szczepił ta szczepionka co sie podaje po 2 r.ż. Nasza pediatra zaleciła bo ciagle łapie te choroby pneumokokowe no i w gardle ma pneumo.. o czym nie wiedziałam dopiero nasza pediatra po zobaczeniu wyników ze szpitala nam powiedział To wcale nie musi nic oznaczać ( zaraziła się najprawdopodobniej w zlobie od innych dzieci) że musi chorowac ale onazaćzeła czesto łapać infekcję i zaleciła szczepić. Wierzę jej i zaszczepię bo boję się zwłaszcza sepsy wrrrrrrrr grrrr

Olka znów nie była w żłobie bo złapał ją krtaniowy katar poszłysmy do naszej pediatry czysto ale kazała pulimcortem inhalowac i mucosolwan dac... przeszło za 2 dni cnów to samo więc została w domu i inhalujemi pulim jeszcze musze berodual kupić.. ale juz dzisiaj pięknie się odrywa i katar gęty jak nie wiem. Od niego kaszle, Jeszcze muśze na bilans 2 latka iśc. Maja kiedy idziesz ty??


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

ula1219 (offline)

11-03-2013 15:45:21

Lublin
hej dziewczynki,

agatka ja szczepiłam Miłego jak skończył 2 lata. Bez powikłań, bez gorączki po szczepieniu, a co najważniejsze chorób brak, oprócz jednorazowej anginy i zapalenia oskrzeli, które przeszedł naprawdę bardzo spokojnie i szybciutko. Więc ja polecam.
Igula tez szczepiłam, ale on miał chyba 2 dawki.
A w środę idę z Miłoszem na szczepienie na ospę, miałam nie szczepić, ale przemyślałam i stwierdziłam, że nie zaszkodzi mu, pewnie i tak złapie, ale przynajmniej krostek będzie miał mało.

yvonta, werka niech dziewczyny zdrowieją i do przedszkola wracają smiling smiley

maja ja rozumiem że sie pławisz w luksusach własnego M, ale mogłabyś o nas nie zapominać winking smiley

natula witaj i pisz oczywiście kiedy Ci czas pozwoli smiling smiley ciekawe kiedy nastąpi wielki dzień, oby po 17.03, bo podobno od 17. obowiązuje ten dłuższy urlop macierzyński. Czekamy na fotki dzieciaczków (fasola też winking smiley)

a ja miałam najlepszy dzień kobiet od kiedy pamiętam. Małżon dał wolne na weekend i pojechałam z moją mamą do siostry, a tam zaliczyłyśmy park wodny, baseny, pływanie, bąbelki, masaże, bicze wodne, ech... CUDO! Potem poszłyśmy na kolację do knajpki, pogadałyśmy, pośmiałyśmy się. Było super spędzić razem trochę czasu, tym bardziej, że siostra mieszka na śląsku, więc nie ma okazji do częstych wizyt.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.