Mamy z woj. lubelskiego zapraszam smiling smiley

Wysłane przez Agatka46 

Agatka46 (offline)

06-03-2013 11:42:34

Kraśnik
Majka - no ten twój Luby to ma przeboje ... hehehehe
Co do mieszkania jakoś przetrwacie to wszystko a potem będzie już tylko lepiej smiling smiley sforografuj stan teraz pokaż nam a potem stan już idealny też smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

yvonta (offline)

06-03-2013 12:00:49

Wera jak Nika odstawiała koncert to pani mówiła do mnie że chyba każdy rodzic musi przeżyć winking smiley dobrze że poszłaś no i Agatka mówi że było ok winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

06-03-2013 12:02:33

Lublin
werka Twoja córa jak najbardziej normalna, zawsze tak jest że pierwsze dni dziecko idzie chętnie, bo to coś nowego, a kolejnego dnia dramat, bo mama zostawia smiling smiley ale jak agatka pisze - Mała uśmiechnięta, zadowolona, przedszkolak pełna gębą smiling smiley

maja fajnie byłoby sie spotkac na pam pamach, ja bym Ignasia brała, Miłosz w relacjach towarzyskich świetnie daje sobie radę, a Ignasia do ludzi bym trochę wzięła, bo zdziczał okrutnie smiling smiley jeśli byście zdecydowały się na zmianę godziny, to plis zapytajcie panią czy jeszcze jedna mama z roczniakiem by się do grupy zmieściła.
Pola widze coraz większa elegantka smiling smiley nie ma to jak przy wiośnie oko podmalować smiling smiley
biedny luby, wszystko się chłopinie na łeb zwaliło smiling smiley a numeru nie przenosił? wtedy przynajmniej z przelewami z banku nie miałby problemów.

Ignaś usnął, mam nadzieję, że ze dwie godziny pośpi, a potem dłuuuuuuugi spacer. Piękne słońce aż zachęca.
Miłosz u babci podobno zadowolony, tylko tato gamoń zapomniał torby co mama spakowała i teraz dziecko ubrane w dres kuzynki, skarpetki babci, majtek na zmianę i pieluszki do spania oczywiście brak! Ale cóż, niech sobie dziadki radzą winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

06-03-2013 12:19:09

Ula - numer przeniósł, ale numer bez aparatu nie działa the finger smiley skontaktuję się jeszcze z Nasturcją w sprawie godziny i tamtej grupy. nie wiem, czy będzie im pasować. panią przy okazji zapytam smiling smiley a maluchom na pewno by takie zajęcia i kontakt z innymi dzieciakami dobrze zrobiły. co do pakowania przez faceta torby dla dziecka, to się uśmiałam. ale święta prawda, za wysokie progi na mężczyzny nogi tongue sticking out smiley mój to się nawet nie dotyka jak wyjeżdżamy. siedzi wystrojony i czeka, a ja latam i pot mi po tyłku spływa. a na koniec, już w aucie, pyta "wszystko WZIĘLIŚMY?" a ja niezmiennie odpowiadam "my wzięliśmy, TY- nie wiem" spinning smiley sticking its tongue out

Agatka - zanim wszystko będzie idealnie, to dekada minie. mam nadzieję, że uda mi się Was podstępem sprowadzić wszystkie i obejrzycie se na zywo szaleniec

Wiktoria - no widzisz, masz swoich ludzi, którzy Ci dziecka doglądają grinning smiley

Poldek wyspacerowany. o dziwo, nie chciała chodzić, siedziała grzecznie w wózku, to przegoniłam po 2 osiedlach. jestem skonana Mr. Green

słońce świeci, chce się żyć [link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

06-03-2013 12:23:48

Lublin
majunia czyli parapetówa???????? [link widoczny po zalogowaniu] a to mebluj się kochana, mebluj, nie przeszkadzamy już winking smiley
no i dobrze znam tekst - ja wzięłam, Ty nie wiem grinning smiley
ech, mnie to słonko tez pozytywnie nastraja, no ale nie aż tak, żeby się za sprzątanie wziąć smiling smiley
chyba remanent w szafie zrobię i na allegro troche ubranek chłopaków powystawiam


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

yvonta (offline)

06-03-2013 12:48:23

O tak jak słoneczko świeci to chce się żyć winking smiley ale my w domku dmucham na zimnę z to moją bidną Władzią, klocki układamy a co winking smiley
Maja mój się uparł i twierdzi że ma dobry telefon winking smiley co chwila ekran robi się szary wszystko się samo przestawia bez udziału osób trzecich winking smiley a on sobie zamiast wziąć nowy umowę przedłużył aj te chłopy najmądrzejsze zawsze winking smiley
Uluś jak u siebie skończysz dawaj do mnie zróbmy wspólny biznes ciuchland załóżmy smiling bouncing smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiktoria190610 (offline)

06-03-2013 14:32:04

Kraśnik
Agatka no też mi panie zdały relację, że potem było ok z małą. pomarudziła i wkońcu zajęła się zabawą winking smileyA że młoda szła w pierwszej parze, to nie wiedziałam winking smiley najwyraźniej już pozycjonuje się właściwie do swoich potrzeb tongue sticking out smiley choć pewnie panie ja wzięły na przód, bo ona chyba najmłodsza wiekowo. zresztą sama nie wiem do końca. bo są też dzieci starsze, co 4 latka skończą w tym roku. i od września pójdą już do 2-giej grupy. swoją drogą dobrze mieć swojego informatora winking smiley tongue sticking out smiley

Maja chłopy to takie zamotane są winking smiley narzekają na nas baby, ale bez nas by zginęli tongue sticking out smiley no i ja tam mogę wpadać do lbn na imprezkę ebobasową winking smiley dawaj znać jak już się ogarniesz winking smiley

Ula moja już tylko w majtkach chodzi, o dziwo nie zdarza jej sie popuszczać. Nawet dzisiaj w przedszkolu, z tego stresu w ogóle nie sikała wielkie oczy dopiero jak po 12 byliśmy z nią w domu, to siadła na nocnik. mam calą pake pieluch, trochę napoczętych, plus jeszcze pieluchomajtki. choć te drugie są super, bo mozna zakładać i zsuwać i zakładać, itd. kilka razy , i nadają się na jakis czas. jednak pampers to pampers winking smiley rossmanowskie rozlatywały sie jak mała chciała zsunąć do wysikania się. no ale już nie korzystamy, więc asekuracyjnie leżą, w razie w, gdyby tam coś sie przytrafiło.

Wiki dzisiaj aż rozpłakała się na nasz widok, gdy przyszliśmy ją odebrać, oczywiście z radości, że mama i tata wkońcu sa winking smiley. Drugiego dania juz nie chciała ruszyć, ale wzieliśmy do domu. i wszamała po powrocie. teraz śpi od ponad godz, z przerwą na siusiu. dobrze że dzisiaj wcześniej, bo wczoraj przez to późne drzemanie wieczorem była walka z jej zasypianiem. No i nękają ja chyba jakieś złe sny, bo gada przez sen, coś o tym że mama i tata zostawili ją, że ona nie chce itp. Za jakiś czas sie unormuje,niestety trza przez to przejść.




wiktoria190610 (offline)

06-03-2013 14:37:40

Kraśnik
Propos słońca, ja juz zdąrzyłam dziś na nie ponarzekać, jak mi w gębę świeciło podczas jazd autem winking smiley ale ogólnie cieszę się, od razu chce sie żyć smiling smiley




Anonimowy użytkownik (offline)

06-03-2013 16:44:03

no żesz, zwątpiłam w swą i tak wątpliwą inteligencję. załozyłam profil na fb. nie łapać się za serce, nie swój osobisty, tylko grafomanii. ile mnie to nerwów i czasu kosztowało to tylko ja wiem. i w dalszym ciagu tego nie ogarniam, madafaka. to jakiś chaos. przeleciałam się po innych blogach, wszyscy mają ślicznie, a ja mam burdello bum bum. powinnam się urodzić w XIX w. idę się edukować, szit angry smiley

yvonta (offline)

06-03-2013 19:19:49

Majuś nie przejmuj się powoli będziesz się na fb czuła jak na ebobasku na początku wszystko niby takie zamotane winking smiley jak coś nie wiesz to pisz my tu wszystkie fejsbukowe winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548030, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.