Mamy z woj. lubelskiego zapraszam smiling smiley

Wysłane przez Agatka46 

wiktoria190610 (offline)

14-06-2012 16:58:16

Kraśnik
Yvonta aha smiling smiley to teraz rozumiem winking smiley Moja mama nieco po ponad roku miała zabieg wyciągnięcia druta, bo po roku czasu od złamania zrobiła jej się w wyniku uderzenia rana na nodze. I to taka rana co goi się w środowisku wilgotnym, często przez wiele miesięcy wielkie oczy U niej na szczęście nie trwało to zbyt długo.

Maja dobre grinning smiley 'wyjdę, przyjdę i przyniosę" grinning smiley powiem to Lubemu, że planuje zmienić swój etat życiowy smiling smiley On to mówi, że ja kokosów nie zarobie, a wiekszość mojej pensji pójdzie na żłobek... no wiadomo że nie od razu dostane ten etat dyrektora tongue sticking out smiley ale musze od czegos zacząc. Bo jak tak bym sobie cały czas miała to tłumaczyć, to starość mnie wkońcu zostanie, brak szans na emeryturę i ewentualnie środki finansowe Lubego na zycie albo i nie, bo kto wie jak to kiedyś będzie? Nie liczy sie ze mna, więc ja też leję na jego zdanie. Poszukam pracy, mam nadzieję że coś się znajdzie. I zaczne żyć także swoim własnym życiem. A czas pokaże czy warto męczyć się z takim człowiekiem , który stopuje mnie we wszystkim i chce aby zawsze jego było na wierzchu.

Wiki zrobiła stertę zabawek na środku pokoju, teraz jeździ po tym wózkiem dla lalek i jęczy że przez te nierówności nie może przejechac normalnie....a jak jej mówię żeby posprzątała zabawki do pudła, to ona "Nie!!!" Wykończy mnie ten jej bunt moody smiley




wiktoria190610 (offline)

14-06-2012 21:05:20

Kraśnik
A gdzież to tak wszystkich wywiało??

U mnie już cisza grinning smiley "dzieci" śpią smiling smiley




ula1219 (offline)

14-06-2012 21:13:27

Lublin
wiktoria ja jestem smiling smiley moje dzieci też już śpią, krzyż mi pęka jakas padnięta jestem.
Trzymam kciuki za Twoje plany, oby Ci sie powiodło i jak najszybciej żebys znalazła satysfakcjonujące Cię zajęcie. A co do Lubego - odważna jesteś smiling smiley ale nie znam Waszej sytuacji na co dzień, więc nie wiem czy warto próbować odbudować z Tym człowiekiem coś co was połączyło. Tak jak mówisz różnie się w życiu układa...
Zazdroszczę planów! Ja też już chętnie poszłabym do pracy, na początek może i trafiłoby się coś nie koniecznie mega super, ale od czegoś trzeba zacząć. No ale muszę trochę poczekać, aż Igi podrośnie i wtedy też wystartuję smiling smiley

ciekawe co u oki... ale nas trzyma w napięciu! może ma zdjęcie dzidziola w 3D??? grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

14-06-2012 21:14:20

Lublin
a do buntu dwulatka się przyzwyczaj bo dopiero przed Tobą... łączę się w cierpieniu winking smileywinking smileywinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

wiktoria190610 (offline)

14-06-2012 22:00:58

Kraśnik
No właśnie...ta Oka ,nic nie pisze, a też ciekawość mnie zżera




Anonimowy użytkownik (offline)

15-06-2012 07:46:40

heloł

przyszłam siem dowiedzieć co u Oki.

OKA ODEZWIJ SIĘ,BO ZNÓW BIEGUNKI DOSTANĘ,TYM RAZEM Z NERWÓW!!!! :whipping:

pogoda pod psem.moja mama cały czas śpi,bidula.nic mi się nie chce.......................
padłam wczoraj po 19 zaskoczony

wiktoria190610 (offline)

15-06-2012 08:47:51

Kraśnik
Haj! winking smiley

Maja to żeś się zapewne wyspała winking smiley

ja otworzyłam oczy o 7:30 i wcale nie uśmiechało mi się wstawać....ale Wiki już dawała do wiwatu, kicała po łóżeczku i darła się: oć! oć! Musiałam ją wyciągnąć, bo by wkońcu sama wyskoczyła... przewracjący oczami Pogoda nieciekawa, ale przynajmniej nie pada. Oby nie było tak jak wczoraj... A dziś wysłuchałam pogodę i jutro już nadają do 30 stopni wielkie oczy




Agatka46 (offline)

15-06-2012 09:02:36

Kraśnik
Oka mam Cie w d... kopnąć?? Ja też jak bylam w ciąży myslalam ze bede miala i chopoka a tu Ola.

Weronika a do jakiego żloba wiki zapisalas??

Nic mi sie nie nchce standard


[link widoczny po zalogowaniu]


Gdy przyszłaś na ten świat
moje życie całkiem rozjaśniało...
Jesteś moim światełkiem-
tak przecież być musiało!
Dziękuję Ci że jesteś,
że śmiejesz się i płaczesz,
że czasem tak na mnie patrzysz...
tak jakoś pięknie,inaczej.
Dziękuję Ci, że czasem
jestem przy Tobie zmęczona.
Dziękuję,dziękuję,dziękuję,
że mogę Cię trzymać w ramionach!!!!

oka82 (offline)

15-06-2012 09:31:32

Kraśnik
jezdem jezdem \dajta chwilkęsmiling smileyMiałam wczoraj esy pisać ale mój popukał siętylko w czoło na te okolicznośćsmiling smiley
To wszystko tam ok pan doktor zbadał zmierzył i wszystko w jak najlepszym porzdku......a dzidziuś okazał się być Zosią Jadwigąsmiling smileyTakze wyskakiwać z ciuszków!!!!
dobra jemy śniadanie i na jakies zakupki idę bo trza cos jesćsmiling smiley
Będe póżniej pokarze dzidziola ale zdjecia mam liepskie bo robił przeważnie narządów żeby było wiadomo że ok...zoom warg sromowych chyba też jestgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[blog.ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]~
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

wiktoria190610 (offline)

15-06-2012 09:32:41

Kraśnik
Agatka zapisałam do tego Olinka. Czy bedzie miejsce to nie wiem, okaze sie, bo podobniez już jakieś podania były poskładane. No i muszę za jakąś robotą się rozejrzeć...




Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547290, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.