Mamy z woj. lubelskiego zapraszam smiling smiley

Wysłane przez Agatka46 

yvonta (offline)

11-06-2012 22:09:09

Małgo jakie włosy ma Klaudia śliczne ona na tym zdjęciu jest trochę do Poli podobna winking smiley
Dziecko mi awanturę przed spaniem zrobiło ale teraz już padła pewnie dlatego że w dzień była taka grzeczna musiała sobie wyrównać nie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

nasturcja (offline)

11-06-2012 22:11:42

Lublin
Małgo a dziękujemy cieszę się jak głupia że wylazła ta biała perełka smiling smileytylko z tego zgrzytania się nie cieszę bo tak daje po uszach smiling smiley ależ Maja podobna do siostry tylko fryzurki troszke inne smiling smiley ale Klaudia burzę loków miała ślicznotka smiling smiley
Yvonta a dajcie spokój ja się takiej awersji nabawię że niebawem wysypki dostanę a raczje już dostałam to juz wiem dlaczego smiling smiley
Maja bidulo wracaj do nas w pełnym zdrowiu smiling smiley co to z tymi jelitówkami że tak wszytskich kosi ?
ja się jeszcze za sprzątanie nie wziełam zbieram siły i zebrać nie mogę ;/
Oka jak kuchnia chwal się !!

dopisane :
a znalazłam coś takiego [link widoczny po zalogowaniu] Maja a może następnym razem spacer na Popiełuszki może i jeszcze jakaś mateczka się skusi ? może Małgo ?smiling smiley bo też masz niedaleko smiling smiley i jeszcze coś takiego a to też w okolicy smiling smiley [link widoczny po zalogowaniu] bo od tego siedzenia w domu z piłką w tle to mnie rozniesie winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-11 23:08 przez nasturcja.

Anonimowy użytkownik (offline)

12-06-2012 07:49:05

heloł

nie czytałam,nie mam czasu,mama w drodze,jedzie na odsiecz tongue sticking out smiley - bom słabieńka,nie dam rady za gnomem latać.nikomu nie życzę tego choróbska.ostatnio wymiotowałam z 4 lata temu,a wcześniej pewnie z 8...w ciąży mnie ominęło.normalnie rzygałam i płakałam.luby jeszcze gorzej,bo "dwubiegunowo" winking smiley POla wczoraj zwróciła poranne mleko,ale potem ok.w czasie dnia 3 kupy-każda plastelina.za to o 3 w nocy już rozwolnienie...zamaist mleka w nocy dostała...banana LOL bo czym ją miałam nakarmić,kleiku z butelki nie zje...zaaplikowałam od razu nifuroksazyd-w nocy i rano,coś jak smekta,daję jej osłonowo lakcid i czekam na rozwój wypadków.ja dziś już w miarę,trochę mi słabo,pościel rano mogłam wyżymać,wstałam cała mokra.ale przynajmniej nie mam już dreszczy,nie jest mi zimno i nie bolą mnie wszystkie kości i mięśnie.tylko krzyż.no mówię wam,co za cholerstwo diabełek a mama lubego,która była w nd na obiedzie,czuje się wyśmienicie wielkie oczy

wiktoria190610 (offline)

12-06-2012 09:26:56

Kraśnik
Hej!

Mnie też wczoraj dopadło podobne chorubsko. Właściwie to po powrocie ze spaceru, oklapłam całkiem, osłabienie, zawroty głowy,dreszcze. Aby dziecko poszło w dzień spać to i ja poległam. Potem obudziłam się z takim mega bólem brzucha, jakby mi ktoś kiszkę nożem rozcinał, siedziałam i płakałam sad smiley Pojawiła się biegunka, a na koniec pod wieczór wymioty... no ale na szczęście tylko raz. Padłam spac po 20-stej, razem z dzieckiem. Dziś już w sumie dobrze, aby nieco osłabiona jestem. I też nie wiem skąd to się wzieło?? Nic takiego nie zjadłam....a może coś z powietrza?? Dobrze że Wiki niczego nie złapała.

Małgo 14-miesięczna Klaudia faktycznie do Poli nieco podobna na tym zdjęciu winking smiley Masz dzieci z dużą różnicą wieku, ale chyba dobrze, bo starsze zawsze może zająć się młodszym winking smiley

Trza się zebrać na ten spacer.... ehh ale sił mi jakoś brak sad smiley




yvonta (offline)

12-06-2012 10:03:21

Weronika Maja zdrówka ja cuś takiego miałam pare lat temu nawet leżenie i nie ruszanie palcem nie pomaga winking smiley trzymajcie się


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

12-06-2012 13:57:24

Yvonta- to samo mówiłam wczoraj lubemu-"leżę,śpię,leżę,śpię,a jakoś w ogóle się nie regeneruję i co raz mi gorzej..." dziś mi tylko słabo.ale coś Pola czoło ma za ciepłe,no i kupa kolejna rzadka,ale już nie tak wodnista jak w nocy...jeść za bardzo nie chce,tylko banany.ugotowałam jej marchew z ryżem i ziemniakiem,może zje ze 2 łyżki jak wstanie...na pewno troszkę jest osłabiona,bo chce w kółko na ręce,nawet dała się ponosić mojej mamie,nie miała siły protestować znaczy się winking smiley wypuściłam gnoma rano na balkon,gnom pierwsze co zrobił,to się potknął o własne nogi i zawalił baniaczkiem w beton zaskoczony płakała krótko,za to śliwa,która się oczywiście pojawiła,pewnie długo będzie schodzić :confused: mi znów niedobrze,ale na razie nie ściskam miski ani muszli klozetowej.
awatar śliczny smiling smiley

Malgo - Klaudia jako maluch słodka,pamiętam jak uczyła się mówić,jak ten czas leci.a włosy ma rewelacyjne,potwierdzam,dotykałam,jak powrozy grinning smiley u Mai też się takie szykują,dotykałam-sztywne i grube,bo u Poldka mimo że dużo,piórka,niestety.po mamusi diabełek

Nasturcja - Pola zgrzyta swoimi nowościami w paszczy,aż w drugim pokoju słychać,a luby szału dostaje LOL gratulejszyn zębola! i kocich ruchów dupinką też grinning smiley a zajęcia zaczynamy 23.06,bo w nast sobotę babka nie może.zaproponowała na początek miesiąc,żeby zobaczyć,czy coś się ruszy.

Agatka - łee,no to winszować organizacji festynu grinning smiley co do jelitówki,to łaczę się w bólu sad smiley my nawet u lekarza nie byliśmy,bo trudno w takim stanie wyjść z domu,dzwoniliśmy tylko do pediatry,na jedno (albo nawet lepiej) wyszło

Ula - ja też mam plana choć na godzinę,dwie,sprzedać babci Poldka-na spacer kobity wyślę szaleniec

Oka - chwal się kuchnią! myślałam,że przyjdę na gotowe i przeczytam jakiej dzidziol jest płci.cóż,poczekam do czwartku [link widoczny po zalogowaniu]

Yvonta - może sen się sprawdzi smiling smiley ja jak zaczęłam wymiotować,to powiem szczerze trochę się wystraszyłam... [link widoczny po zalogowaniu] jak zacząl wymiotować luby,zrobiło mi się raźniej winking smiley

Wiktoria - Tobie też współczuję przebojów z żołądkiem,masakra.za egzamin bendem mocno ściskać kciuki grinning smiley

dobra,więcej nie pamiętam,wybaczcie,mózg też mi się pewnie trochę odwodnił spinning smiley sticking its tongue out



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-12 14:00 przez majunia.

yvonta (offline)

12-06-2012 16:00:48

Maja wiadomo że w e dwoje raźniej winking smiley mam nadzieję że Polusi wirus nie ruszy winking smiley
Wera trzymam kciuki za egzamin nie daj się będzie dobrze jak ja zdawałam egzamin to jeździłam z mężulem, który wtedy jeszcze nim nie był winking smiley zdałam dopiero za czwartym razem ale jak wracaliśmy z tych niezdanych to przez całą drogę mi śpiewał "Nic się nie stało kochanie nic się nie stało" a ja wyłam ze złości na egzaminatorów oczywiście bo ukochany tak strasznie znowu nie fałszował winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

12-06-2012 16:19:25

Yvonta - zawsze mógł śpiewać " i jeszcze jeden i jeszcze raaaz!!!" winking smiley mój zapewne w te tony by uderzył tongue sticking out smiley
ja i tak Was wszystkie podziwiam za posiadanie prawka,bądź za dążenia w tym kierunku,ja na razie trzymam się wersji,że nie jest mi to pisane,może się kiedyś odblokuję spinning smiley sticking its tongue out

wysłałam babcię z wnuczką na spacer.babcia z deka w nerwie,czy dziecko jej szopki nie odstawi...nie spróbuje,nie będzie wiedziała szaleniec ale podejrzewam,że szopka będzie dopiero przy próbie powrotu,Pola zakochana w przestrzeni i świeżym powietrzu,do domu wracać nie chce-nieważne czy ze spaceru czy z balkonu,ryk i spazmy trzeba zaserwować i pokazać jaka jej się krzywda dzieje

wiktoria190610 (offline)

12-06-2012 17:35:21

Kraśnik
My po obiedzie, jajko sadzone, młode ziemniaczki i mizeria. Na szybko, nie chciało mi się cudować. Wkońcu lepiej się już czuję. Ale za sprzątanie jakoś zabrać się nie mogę... przewracjący oczami

Na ten egz. jadę bez praktycznego przygotowania, nawet nie mam jak pojeździć , bo nie ma z kim Wiki zostawić. Zresztą będzie co ma być. Jakoś nie przejmuję się tym. Bardziej myślę o urodzinach które musze przygotować na niedz. smiling smiley A tort oczywiście robi Oka grinning smiley




Anonimowy użytkownik (offline)

12-06-2012 19:29:26

Wiktoria - pamiętam jak pisałaś,że potzrebne zwolnienie lekarskie,matko...jakoś nikt nie bierze pod uwagę,że nie można się przygotować,poćwiczyć z innych względów,wrr diabełek a tortem masz nadzieję się pochwalisz grinning smiley

babcia spacer przeżyła,Poldek grzeczniutki.oczywiście jak postanowiła wracać i podjechała pod klatkę,to mały cwaniak w ryk.musi kupię namiot,rozbiję pod balkonem,ulokuję tam gnoma i będzie sobie przebywał na świeżym powietrzu noc i dzień,do woli szaleniec
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.