MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

lava (offline)

11-02-2013 13:12:28

gosiunia Pani w Bartku wyciągała wkładki z busików i pewnie wiesz bo Ty na bieżąco jesteś, na nich jest obrys stopki w którym powinna się mieścić i 21 jest wpełni wypełniony obrys. Sarcia stawała co by pomiar był dokładny smiling smiley i ja mówisz poza obrysem jest troszkę luzu. A co do bucików nawet nie wiedziała,że takie ładne są dla dzieci w ccc, tego typu [link widoczny po zalogowaniu] my wszyscy mamy i tak myslałam, czy w wakacje mała mogłaby w takich śmigać.


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

11-02-2013 13:15:55

A Julcia to chyba tańczy na tym zdjeciu smiling smiley Księżniczka malutka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

11-02-2013 13:24:38

Szczecin
No tancerka mała, do tej pory jej to zostało smiling smiley tylko teraz już inne pozy robi grinning smiley Blanka zresztą tez się od niej uczy, tańczy nawet jak odkurzacz włączam, albo jak telefon dzwoni grinning smiley
Co do tych niby "crocss" [link widoczny po zalogowaniu], to ja je uwielbiam są lekkie, szybko je się zakłada ściąga, myje, do baseniku można w nich wejść, czy do wody nad jeziorem, niektórzy to jako kapcie mają smiling smiley nasze od czasu do czasu też mogą je nosić to jakby na boso były, bo one nie trzymają piętki. Moja Jula od zawsze w nich biega w lato smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

11-02-2013 13:27:33

u Was fajnie bo Blaneczka Julcię nasladuje, pewnie nie raz się usmiejecie smiling smiley ja na pewno kupię te buciki, super smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

11-02-2013 13:32:41

Szczecin
Może akurat któraś z Was skorzysta!! [ebobas.pl]


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kathrina_27 (offline)

11-02-2013 15:32:15

Stobierna
Dziewczyny,czemu mi sie nie wyświetlaja zdj bucikow tylko za każdym razem główna strona jak klikam na wasze linki?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

11-02-2013 15:49:30

Kathrina_27 mi wyświetlaja się buty smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

angelika88 (offline)

11-02-2013 16:12:03

Włocławek
Witam!

U nas druga drzemka trwa ( już 50 min) a ja przy kawie zaglądam do was smiling smiley Dziewczyny czytam was na bieżąco ale jakoś z tym pisaniem kiepsko ....
Z tymi owsikami to oczywiście nie ciekawa sprawa od razu jakoś bardziej zaczęłam obserwować kupki Filipa i zwracać uwagę czy nie zgrzyta ząbkami ale wszystko jest ok. Chociaż pamiętam że kiedyś kilka razy mu się zgrzytać zdarzyło ale to było dawno....

U mnie też nie wyświetlają się zdjęcia bucików tylko strona główna smiling smiley
Gosiunia Julcia to śliczna dziewczynka ! Zresztą każde dziecko jest śliczne smiling smiley

Filipek jak zawsze rozrabia nie usiądzie z dupką nawet 5 min smiling smiley wszystko musi dotknąć i obejrzeć smiling smiley Mam nadzieje że przeprosi się ze swoimi zabawkami i zacznie się w końcu nimi bawić tongue sticking out smiley dziecko z samochodem
Dziś ugotowałam Filipowi kompot z jabłuszek i suszonych śliwek smiling smiley A co to kupka niekapka to Filip ma taki z babyOne ale rzadko z niego pije woli z butelki a ostatnio przyzwyczajam go też do picia z bidonu i z rurką Filip ma taki.

No nic uciekam smiling smiley życzę miłego popołudnia my jak zawsze wybierzemy się jeszcze na spacerek smiling smiley


Angelika

angelika88 (offline)

11-02-2013 16:16:40

Włocławek
Coś nie tak zrobiłam chyba żeby pokazać wam ta butelkęspinning smiley sticking its tongue out
Filipek juz rozrabia smiling smiley


Angelika

Maduska (offline)

11-02-2013 17:39:13

Bartniki
Witajcie kochanesmiling smiley
Marysia już po wizycie u lekarza, dostała syropek jednorazowy i za 2 tygodnie powtórka. Ja też już po kuracji i maż też.
lekarz powiedział,że bardzo dużo dzieci ma owsiki, a rodzice raczej nie przychodza z tym do lekarza. Myślę, że skoro tak powiedział to leki są bez recepty, bo przecież domowymi sposobami nie jest łatwo się tego pozbyć.
Ja Marysi kupki obserwowałam przez kilka dni i niczego nie zauważyłam, dopiero wczoraj taką cienką niteczkę, bo tak właśnie wygląda owsik. mam nadzieję, że wszystko szybko minie, a jutro czeka mnie wielkie pranie.
Dziękujemy za miłe słowasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546300, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.