MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

lava (offline)

11-02-2013 00:20:34

Maduśka kochana , spokojnie z owsikami poradzicie. Teraz tylko musicie w dbać by nie korzystac ze wspólnych ręczników, prasować pościele, gatki , ręczniki i środki pewnie dla malutkiej lekaez zaleci. Jak byłam malutka też podobno miałam winking smiley

Ewula201 fajna Mamunia i przystojniacha smiling smiley Samochód mi też ten biały najbardziej się podoba smiling smiley zresztą ja też mam biały-takie lubię

Agnieszko cos nie może załadowac mi się opaska sad smiley pózniej raz jeszcze kliknę

gosiunia niech te katary zmykaja jak najszybciej


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

11-02-2013 00:26:32

ilonkap kochana moja , sorki, ale z tego wszystkiego zapomniałam o tej sukienusi, nawet nie weszliśmy do Wójcika. Przypomniałam sobie o tym w samochodzie, gdy wracaliśmy do domu. Aż mi głupio teraz, przepraszam dziecko z balonikiem (nie było kwiatka, więc balonik )


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

11-02-2013 00:31:03

Ewula201 raz jeszcze fotki obejrzałam, jaki ładny jest Lukasek smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

agasia24 (offline)

11-02-2013 08:31:40

włocławek
madusia lecę do lekarza bo objawy to u mojej Uli są podobne tym bardziej że w ciąży nabawiłam się tego dziadostwa ale pestki z dyni kwas z kapusty i dałam rade z tym paskudztwem może przeoczyłam jak sprawdzałam Uli kupki. Dzięki za radę smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agasia24 (offline)

11-02-2013 08:34:02

włocławek
dziewczyny byłam wczoraj w naszej tutejszej galeri weszłam do smyka i szok ceny super niski za sukieneczkę z opaską piękną czerwona z różami za 30 zł można kupić i wiele innych rzeczy.Szkoda że kasy nie miałam a może i dobrze bo Pół sklepu bym wykupiłasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

agasia24 (offline)

11-02-2013 08:35:10

włocławek
ewulka ja też podziwiam zdjęcia i Luki boski a i mama cudna smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ilonkap (offline)

11-02-2013 09:27:44

opoczno
Daj spokój Monika, nic się nie stało przecież i tak Zosia ma tego wszystkiego za dużo już, a buciki śliczne, ja będę szukać podobnych...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

11-02-2013 09:47:50

Jaworzno
Witamy!
My na nogach już, wczoraj byliśmy u moich rodziców bo z M wybraliśmy się na spektakl teatralny u nas w mieście. Mały u dziadków bardzo spokojny, nie wrzeszczał, nie psocił normalnie chyba tam mają inne powietrze. A jak tylko weszliśmy do Nas od razu wpadł w szał radości hehe...
A dzisiaj wyruszamy z M na zakupy, najpierw ciężki zakup bo chcemy nowe łóżko. Potem idziemy do kina hmmm tylko na co ? chodzi nam po głowie "Drogówka" albo "Poradnik pozytywnego myślenia". A jak się jeszcze wyrobimy czasowo to skoczymy do Pizza Hut na "Festiwal Pizzy" dlatego od rana głodówka hehe...

Maduska jak dobrze że sprawdziłaś i teraz na pewno Marysia lepiej się poczuje i spokojniej będzie spała. Zdrówka dla Malutkiej :* żeby jak najszybciej uporać się z tym paskudztwem !

Ewula super foteczki smiling smiley a Lukasek ma śliczne błękitne oczka :joliecouette: a to coś w oczku Małego straszne !

Agnieszka opaska śliczna ale chyba za duże te kwiatuszki hmmm zobaczymy jak na Juleczce będzie wyglądać.

Gosia a po co Ci hantelki ??:> czyżby zajmowanie się dwoma córeczkami nie wystarcza jako nadmiar fitnessu domowego ;p ZDRÓWKA dla WAS !!

Ilonka zdrówka dla Ciebie !! Oby Maluchy się nie zaraziły. A co do sukieneczki ja dzisiaj będę na sklepach i mogę zobaczyć za nią tylko byś musiała mi ją pokazać bo niestety nie wiem o którą chodzi tongue sticking out smiley wiem że z Wójcika

Monia jak to SOBIE nic NIE KUPIŁAŚ !!?? no wiesz !!! buciki śliczne ale z Twojego opisu bardziej mi się podobają niż te na stronie grinning smiley co to autka to masz białe auto i czerwone fotele ??:> jak dobrze pamiętam ;p


Madzia jak tam zdrówko lepiej ?? i jak Julcia u Dziadziów się sprawowała? no chyba że dalej u nich jest smiling smiley

Marzenka czekamy na wieści o Kacperku i jego zdrówku ?!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Ewula201 (offline)

11-02-2013 10:50:00

Niemcy
Lukasek dziękuje Wam kochane e-ciocie za komplementy :*buziak od dziecka
U nas dzis święto i Mąż ma wolne. Po śniadaniu namówił nas na wyprawę do Kolnu po części do swej vespy, także teraz pisze do Was z auta winking smiley
Lukas już zasnął w swym foteliku i namiętnie zasysa swojego smoka, aż piszczy grinning smiley

Monika szkoda ze nic sobie nie kupiłaś. Ale chociaż Sarcia i Mąż cos z tej wyprawy mają smiling smiley
Kasia Ty to masz pamięć, Monika naprawdę masz auto z czerwonymi siedzeniami ? Udanego dnia i wieczorku z M winking smiley

Ostatnio tak sobie myślałam o naszej Ewie Radzik co pól roku po porodzie sama z córeczką i domem sie zajmowała czekając aż Mąż wróci z misji . Ciekawe co tam u nich . Ewa jak to czytasz odezwij sie do nas !


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-02-11 11:07 przez Ewula201.

lava (offline)

11-02-2013 11:28:28

Hejka !
Kasia ja jestem w szoku, jaką Ty masz pamięć - tylko pozazdrościć smiling smiley powinnaś to Kasiu jakos wykorzystać.

Ewula201 no właśnie, ciekawe co tem u Ewy, no i o Asi mi się myśli i jeszcze jedna mama Domi.. nie pamiętam jak dokładnie nick brzmiał, Kasia moze pamiętasz?

Sarcia na drzemce, ja kawka, ale coś średni humor u mnie smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.