MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

Kaha_Mycha (offline)

03-03-2013 00:05:10

Jaworzno
urodzinowe baloniki
ULEŃKO



Ile słoników jest na pierzynce,

ile samochodzików w drewnianej skrzynce,

ile gwiazdek jest na niebie,

tyle wiary miej wciąż w siebie.

Takie oto me życzenia

w pierwszą rocznicę twego urodzenia.
buziak od dzieckabuziak od dzieckabuziak od dziecka


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

03-03-2013 00:06:16

Jaworzno
Monia ja też idę spać dziękujemy za kołysankę buziak od dziecka

Dobranoc Wszystkim Mamusią i Maluszkom :joliecouette:


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

03-03-2013 09:28:46

Jaworzno
Witamy!

My już buszujemy od 7:30 wyspalismy się , chcieliśmy dzisiaj skoczyć na spacerek ale nie ma słońca i chyba nawet jest mrozik lekki. Zobaczymy później może coś się ociepli.

Miłego niedzielnego leniuchowania:canape3

Alicja jak Ci idzie czytanie książkispinning smiley sticking its tongue out bo ją jakoś nie mogę się do niej zabrać :-)


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-03-03 09:29 przez Kaha_Mycha.

AgnieszkaO (offline)

03-03-2013 14:29:32

Tychy




Tak ładnie spaceruję z mamą za rączkę i stoję w moich nowych adidaskachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

03-03-2013 14:45:42

Tychy
A na drugim zdjęciu prawdziwy uśmiech mojej Córeczki- zmrużone oczka, zmarszczony u góry nosek i szeroko otwarte usteczkawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

madziawse7 (offline)

03-03-2013 16:48:34

Warszawa
Jestem wreszcie

Na wstępie wszystkiego Najlepszego nasza zdolna Uleńko :* Dużo dużo zdrówka i samych pięknych chwil w życiu :*

Do nas niestety zawitało choróbsko paskudne. Mój mąż od tygodnia kichał i prychał i mimo maseczki w której chodził Julka się niestety zaraziła. Nie ma, co prawda, temperatury ani kataru ale ma bidulka kaszelek i jeden dzień zaropiałe oczko. Byliśmy u lekarza, który stwierdził typową infekcję, dostała antybiotyk w kropelkach do oczu, oraz Mucosolvan na kaszel, nurofen oraz rutinacea. Dziś jest już bardzo dobrze, tylko raz na jakiś czas jeszcze kaszelek ją złapie. Moim zdaniem to i tak Julka strasznie dzielnie znosi to wszystko, bo oprócz choroby wyrzynają jej się 4 albo 5 na dole z dwóch stron, ma strasznie opuchnięte dziąsła, jak je dzisiaj zobaczyłam to aż mnie zabolało, a Julka tylko troszeczkę bardziej marudna jest no i apetytu nie ma, co mnie nie dziwi. W nocy śpi całkiem nieźle. Na początku zanim my się nie położymy spać to kilka razy się przebudzi ale potem zasypia i budzi się tylko raz na mleko, więc jestem pełna podziwu dla niej. Biedactwo moje kochane.

Tak poza tym to nic ciekawego, wszystko kręciło się ostatnio wokół choroby więc za dużo ciekawego nie mam do napisania. Monia dziękuję za filmik z piłeczkami, może sie skusimy, tylko najgorsze jest brak miejsca w którym możmy te piłeczki trzymać, kojec musimy składać na noc bo inaczej łóżka nie rozłożymy i stąd się wahamy jeszcze przed zakupem.
Aga buciki fajne, wczoraj właśnie byłam w ccc i też upatrzyłam Julci buciki tylko rozmiaru nie było, więc w innym ccc muszę zobaczyć.
Kupiłam też sobie sukienkę na roczek w kolorze miętowym. Mam koncepcję że wszyscy w trójkę będziemy ubrani w kolorach pastelowych, a nawet cukierkowych smiling smiley Julka różowa sukienka, ja będę w miętowej, a mąż w koszuli błękitnej i różowy krawat smiling smiley Myślę ze będziemy tworzyli niezłe trio smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

zabcia404 (offline)

03-03-2013 21:09:03

Madzia będziecie wygladac świetniesmiling smiley Moja też zaraziła się od babci.. a obecnie w domu szpital mamy- babcia chora, tata chory, ja zaziębiona a Majunia zakatarzona i tak jak u Julki ząbki idą, dziś wyszedł już 6 ząbeksmiling smiley ale myślę że na dniach wyjdą jeszcze dolne dwójki.. Maja chodzi zaśliniona, i zgrzyta zębuchami że znieśc to strasznie trudno... no ale cieszę sie że gardełko ma już lepsze bo kaszelek minąłsmiling smiley
Kasia dziękujemy ślicznie za głosikismiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

03-03-2013 21:21:14

Tychy
Kurcze, u Was kolejne ząbki...A my mamy nadal 2 ząbki, dwie dolne jedynki i nie widać następnych, a te wyszły jak Julcia miała prawie 10 m-cysmiling smiley Hehesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

zabcia404 (offline)

03-03-2013 21:26:25

Aga synek mojej kuzynki dostał 1 ząbka na tydzień przed roczkiem, a 2 miesiące później miał ich już 8!!! także na wszystko przyjdzie czassmiling smiley znam też takiego dzieciaczka, który na roczek ząbkównie miał, i rodzice musieli mu robic prześwietlenie czy w ogóle te ząbki są... jak okazało się że jednak są to pozostało im i tak nic innego niż czekactongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

03-03-2013 21:39:02

Poznań
Uluś wszystkiego co najpiękniejsze z okazji Twych pierwszych urodzin :*:*:*

U nas wszystkie cztery dwójki wyszły w połowie grudnia i ciągle czekam na dziewiąty ząbek... Ostatnio Piotruś strasznie się ślini ale nic nowego nie widać.

Madzia My pewnie też wystąpimy w pastelach, bo Piotruś ma białą koszulę w miętową krateczkę, a ja mam pudrowo-różową nową bluzkę, więc pewnie ją ubiorę winking smiley a tatuś będzie musiał się dopasować winking smiley

Kasia mało czytam, bo najczęściej tuż przed spaniem, a że jest wtedy ok. 1 w nocy to czytam kawałek i idę spać. Jestem na 142 stronie i w końcu pierwsza akcja tongue sticking out smiley mi się tak książka nawet podoba. Bardzo lekko się czyta.

Piotruś miał dziś domową sesję zwykłym aparatem, bo dziadek chciał zdjęcie w starym stylu. Może później Wam jakieś pokażę winking smiley


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546410, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.