MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

lava (offline)

02-03-2013 23:09:31

Hejka smiling smiley

Dzisiaj M był z Sarcią na spacerku a ja w tym czasie umyłam okna w dużym pokoju i jeden balkon, no i trochę ogarnęłam w domku. Byliśmy tez w galerii po prezent bo jutro idziemy na urodzinki do 6 letniego Oliwiera, bedzie sporo dzieci i dwójka młodsza od Sarci smiling smiley Przed wieczorem byliśmy w knajpce gdzie Sarcia będzie miała roczek poustalać parę rzeczy smiling smiley Muszę wybrać tylko menu i tort, muzykę bedzie jak na chrzcie w tle sobie leciała w większości piosenki francuskie - tak przyjemnie się przy nich je, rozmawia..no i jakis ciuszek Sarci na uroczystość chciałabym wyszukać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

02-03-2013 23:11:50

Ala to chyba nie zgapię od Ciebie torta winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

02-03-2013 23:19:23

Jaworzno
no w końcu się Was doczekałam tongue sticking out smiley Monia to dzisiaj zaszalałaś z porządkami :d ja dzisiaj miałam wyjątkowego sobotniego lenia i jedyne co zrobiłam to odkurzyłam, umyłam gary i ugotowała obiad grinning smiley
Alicja to fajno że masz sweterek hehe, ja kupiłam te koszulki w rozmiarach 86 i faktycznie Zara ma większe rozmiarówki winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

02-03-2013 23:25:33

Kasia czekam na te szafy, co by wszystko ładnie poukładać. ja nie wiem jak to się dzieje ale u nas posprzątam np rano a wieczorem już bajzel smiling smileyn no i ostatnio z praniem nie wyrabiam, nigdy nie mam pustych koszy albo chociaż żeby mniejsza połowa kosza została
No u nas nie ma Zary a lubiłabym sobie tam wpaść smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

02-03-2013 23:39:34

Jaworzno
Monia a ja czekam na łóżko i się już doczekać nie mogę bo teraźniejsze stało się bardzooo głośne heheh.
A co do prania ja też czasami mam wrażenie że kosz jest bez dnia, jak nie pranie Małego- często gęsto piorę mu w rękach żeby potem rzucić na kaloryfer i w pół godzinki i wszystko suche. To zaś pranie M to z pracy to z sprzęt treningowy i tak w kółko.
To jak przyjdzie szafy to nakręć filmik z Sarcią w roli głównej a szafy drugoplanowe :d


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

02-03-2013 23:43:48

Jaworzno
aaa już miałam Wam kiedyś pisać że dostaliśmy od znajomych kubeczek dla Filipa o taki strzałka [link widoczny po zalogowaniu] i uczymy się z niego pić smiling smiley chociaż ze szklanki Filip pije ale w tym kubku mi nie porozlewa wszędzie. Fajny jest bo przygotowuje Malucha do picia właśnie ze szklanki


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

02-03-2013 23:46:55

Jaworzno
Kurczę po gadałabym z Wami ale oczy mi się kleją. I jeszcze Filip zaczyna jęczeć to znak że zbliża się północ. mniej więcej codziennie o tej samej porze mi miauczy.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

02-03-2013 23:57:05

Dzisiaj w Smyku kupiliśmy też kubek, ale z ustnikiem a M miał ochotę na taki jak Twój .. napisz pózniej jak się sprawdził smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

02-03-2013 23:59:38

Sorki, ale coś spać mi się bardzo chce.. Kasia dla Fifiegio też "aaaa kotki dwa...."


[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

03-03-2013 00:05:04




Uleńko Gwiazdeczko nasza zdrówka i tylko tego co najlepsze


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546480, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.