MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

AgnieszkaO (offline)

08-12-2013 12:16:33

Tychy
MaduskaJa w styczniu lezałam w szpitalu bo miałam podejrzenie za małej ilosci wod płodowych, tez sie najadłam wtedy strachu straszyli mnie ze moze bedzie konieczna wczesniejsza cesarka, mierzyli ich ilosc i mierzyli, ale polezalam troche i potem okazalo sie ze sa w normie i mam je tylko kontrolowac i jakos dotrzymałysmy zdrowe do marca, ale tez sie strachu najadłam, robili badanie przepływów, to był gdzies tak 30- 33 tydzien nie pamietam dokladnie


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

08-12-2013 12:19:17

Tychy

AgnieszkaO (offline)

08-12-2013 12:20:48

Tychy

gosiunia (offline)

10-12-2013 13:25:17

Szczecin
Hej mamusie smiling smiley

Nie ma to jak pisać wiadomość, a ona cała znika w tajemniczy sposób moody smiley
Długo się nie odzywałam, bo sporo się działo u nas. Po pierwsze to przeprowadzka, ciężko było to ogarnąć, ale udało się i już mieszkamy 1,5 tygodnia, dalej się oswajamy, rozpakowujemy itp. nie wiem gdzie my to wszystko pomieścimy! już się nie mieścimy, a tyle rzeczy w selekcji poszło do śmieci winking smiley trzeba to po ogarniać, dopiero się dobrze po czuję smiling smiley
W tym całym zamieszaniu wszyscy się rozchorowaliśmy, ja z Julcią to na antybiotyku skończyłyśmy :/
Do tego wszystkiego, doszły problemy z "fachowcami", normalnie na każdym kroku coś, więc nerwy i kolejne wydatki sad smiley ach...
I jeszcze jedno idę do pracy od poniedziałku smiling smiley też wyszło nagle, miałam zacząć wczoraj, ale jednak na 100% zaczynam za tydzień, więc doszło nam poszukiwanie opiekunki, kolejny problem, ale udało mi się. Mojej przyjaciółki siostra szukała pracy akurat i się zgodziła smiling smiley zawsze to zaufana osoba, więc kamień z serca! To tak w ogromnym skrócie co u nas smiling smiley

Maduska ale wieści, będziesz miała synka! większość marzy o parce smiling smiley odetchniesz od różu i lalek, przejdziesz na autka winking smiley gratulacje!!! co do Twojego pytania, to nie miałam w ciąży takiej dolegliwości, więc nie pomogę, znajoma miała za mało wód, i tak jak Aga była w szpitalu na kontroli w związku z tym. A co do Marysi buntu, to spokojnie gdzieś ktoś ostatnio napisał że bunt dwulatka trwa do 18-stki grinning smiley a tak serio to oprócz grymasów przy jedzeniu coś jeszcze Cię niepokoi ?
Elsner śliczna Anusia!!! odzywaj się częściej!
Monia Sarcia ma już takie włoski fajne, wiem że się powtarzam, ale napatrzeć się nie mogę z zazdrości winking smiley fajnie że udało Wam się pozbyć pieluchy, i to jeszcze tak spontanicznie, nic na siłę i bez nerwów smiling smiley ja też się za młodą zabiorę, bo woła jak robi kupkę, z siusiu gorzej, po kąpieli czasem zrobi na nocnik. Ale troszkę mojej winy w tym, bo miała taki etap z trzy tygodnie temu, że ciągle wołała że chce siusiu i chciała ściągać pieluchę, a mi się nie chciało co chwila jej rozbierać i ubierać :/ dopiero później pomyślałam że mogłam jej te pielucho majtki założyć i było by łatwiej! wezmę się za nią niedługo winking smiley
Aga fajnie że udały Wam się mikołajki w przedszkolu!!! moja Julcia nie była, bo się rozchorowała, szkoda sad smiley w zeszłym roku Mikołaj siedział na holu i każdemu dziecku wychodzącemu do domu rozdawał prezenty, myślałam że w tym roku Blanka też skorzysta z atrakcji, ale niestety sad smiley
Ala wow Piotruś już śpi w "dorosłym" łóżeczku smiling smiley u nas to by jeszcze nie przeszło, Blanka by łaziła ciągle smiling smiley a co chodzenia w nocy do łóżka rodziców, to Julcia traktuje to jako normę winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

lava (offline)

10-12-2013 18:24:46

Maduśka ja jakoś mialam te wody na górnej granicy normy i przy wizytach kontrolowane

Gosiu jak fajnie ze w nowym domku jesteście i akurat święta za chwilkę smiling smiley a jeśli chodzi o Sare to pieluch się nie pozbyliśmy, bo Sarci się siusiu zdarza do pieluchy też ale już rzadziej smiling smiley ale zawsze jak zawoła to zrobi do ubikacji, bo nocnik stoi obok nie używany już.


[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

11-12-2013 10:42:37

Poznań
Gosiunia Piotruś śpi w swoim łóżku, ale jakoś super nie jest. Wczoraj było najlepiej, bo w naszym łóżku spędził tylko godzinkę od 6 do 7 rano. A tak to różnie. Kiepsko jest gdy na drzemkę w dzień dłuższą niż pół godziny to później trochę w nocy wydziwia. Nauczył się mówić "mleko" i sobie woła jakby małym dzidziusiem był i wędruje z jednego łóżka do drugiego. Dlatego staramy się by w dzień nie spał, bo wtedy większość nocy spędza w swoim łóżku.

Prośba do mam, szczególnie chłopców. Napiszcie co kupujecie maluchom na gwiazdkę. Piotruś słabo bawi się zabawkami, ale i tak chce mu jakąś kupić żeby chociaż chwila radości była. Ostatnio kupowaliśmy mu Lego. Na Mikołaja fajny wóz strażacki dostał i inne mniejsze samochody. Nie bawi się nim oczywiście sam, ale siada z dziadkiem i zazwyczaj dziadek składa a Piotruś rozkłada, ale potrafi go to zająć na dłuższą chwilę.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

gosiunia (offline)

11-12-2013 13:53:35

Szczecin
Ala Blanka by się nie dała położyć, tak ją wkładam do łóżeczka i nie ma jak wyjść smiling smiley a tak to by latała po pokoju, albo ciągle po drzwiami stała smiling smiley co do prezentu, to dla chłopaczków fajne są te ciuchcie z bajki Ciuchcia Tomek, my mamy taką [link widoczny po zalogowaniu], Jula uwielbiała ta bajkę i strasznie się cieszyła jak dostała od Mikołaja ten zestaw smiling smiley nie jest to zbyt tanie, zwłaszcza że w zestawie dają przeważnie tylko jedną ciuchcię, ale jest tego pełno i można dokupić pojedyncze bądź w zestawach. Naprawdę fajne i godne polecenia. Kolega masz dla synka kupuje, mały zachwycony a i tata ma manię i ciągle szuka nowości winking smiley a mały ma chyba z 40 ciuchciwielkie oczy


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

alicia88 (offline)

11-12-2013 20:39:52

Poznań
Gosia ja też się cieszyłam jak mogłam włożyć Piotrusia do łóżeczka i nie miał wyjścia. Tylko nauczył się wyskakiwać i bałam się, że spadnie na głowę, albo coś innego się stanie. Wyjęliśmy 2 szczebelki i od razu poczuł wolność. I tak wychodził i tak. A teraz ma przynajmniej większe łóżko i ładniej to wszystko wygląda w sypialni smiling smiley myślę, że nauczy się w nim spać.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

11-12-2013 22:13:49

Jaworzno
Witamy!!

Po dwóch miesiącach przerwy , prawie zapomniałam jakie mam hasło na ebobasa hihi.
Gosia mnie ZMUSIŁA do napisania grinning smileytongue sticking out smiley tak to bym dalej bąki forumowe zbijaładziecko za kanapą

Od czasu nie odzywania się u Nas wszystko oki. Zaliczyliśmy tylko albo aż zapalenie krtani i braliśmy zastrzyki w pupę dwa razy na dzień. I do tego czasu od pukać wszystko dobrze na tle zdrowotnym. Za dużo nie chce chwalić bo później jest na odwrót.
A tak po za tym to czekamy na śnieg sanki dostał Fifi od Dziadków na Mikołaja, i My z M też się już doczekać śniegu nie możemy bo nowy sprzęt czeka na wypróbowanie grinning smileygrinning smileygrinning smiley

Z dnia codziennego to spacerujemy ile się da i jak tylko pogoda pozwoli. Jak był6 tak cieplutko to nawet Fifi spał w wózku na spacerach jak wypadała mu akurat drzemka. Był też okres że Mały nie spał mi w ciągu dnia wtedy chodził spać już o 19 i spał do rana. Ale mu się odwidziało i śpi co prawda skrócił sobie spanie o pół godziny ale śpi w ciągu dnia co mnie bardzo cieszysmiling smiley
Teraz wychodzą nam dolne trójki więc mieliśmy cięższy okres ale teraz jest spokój. Co do nauki korzystania z nocnika, to nocnik stoi w kącie - nie wiem chyba za karę smiling smiley! Filip jak tylko ma możliwość ściąga pampersa i chodzi po domu bez, i tylko co chwilę pytamy się Go czy chce sikać. Już wyczailiśmy mniej więcej jak się zachowuje jak chce mu się siku, czasami parę kropel spanie na podłogę wtedy szybko do łazienki i sikamy na kibelku. Ale jest dobrze bo umie już przytrzymać smiling smiley
AAA i jeszcze z takich ważniejszych spaw to gadamy mało ale się dogadujemy po swojemu więc nie jest źle grinning smiley

Teraz poczytam co u Was i postaram się odpisać , ostatnio cierpię na bezsenność to w nocy będę pisać eseje smiling smiley


Buziaki dla Wszystkich Mamusiek i Dzidziusiów :*:*:*:*


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

Kaha_Mycha (offline)

11-12-2013 23:07:02

Jaworzno
Gosia zdrówka dla Was !! :* i miłego i szybkiego urządzania się smiling smiley

Agnieszka fajnie że Mikołaj Wam się udał. U Nas w domu robiliśmy mikołaja, Dziadek się przebierała ..... Fifiemu nie spasował Pan w czerwonym ubranku heheh . Fajnie Julcia mówi, i podziwiam kolekcje rysunków smiling smiley U Nas chwilę Mały po rysuje i tyle. Ale pomału zapełniamy Naszą kolekcję rysunków.

Maduska GRATULUJE SYNKA :*:*:* niech rośnie zdrowy , a wodami się nie martw na pewno wszystko będzie dobrze :*:*

Alicja co do pomysłu na prezent to Fifi na Mikołaja dostał, sanki, klocki duplo, wielką koparę - uwielbia kopary, jeździk.
A może zainteresują go na przykład układanki z CZUCZU albo puzzle z Djeco ?? Nie wiem czy Piotruś usiedzi tyle przy układaniu smiling smiley
Fajne łóżko Piotruś ma smiling smiley Fifi też ma łóżko takie dorosłe bo jak kupowaliśmy łóżeczko to z funkcją żeby później przerobić na łóżko ale co z tego jak łóżko stoi samotnie a Mały śpi ze mną smiling smiley

Monia super że Sarcia nauczyła się wołać o siku i kupkę smiling smiley u Nas czuje że z kupą będzie dłuższa przeprawa ale damy radę smiling smiley

Elsner ale Ania śliczna smiling smiley i powtórzę za dziewczynami Ania w zupełności nie wygląda na niejadka smiling smiley

Dorotka widzę że odzywasz się tyle o ile tak jak ja ostatnio grinning smiley ale mam nadzieję że ja i Ty zaczniemy ładnie pisać smiling smiley i częściej zdecydowanie częściej. Buziaki dla Was Dziewczyny P.S. ostatnie zdjęcia na fb super smiling smiley my też musimy zabrać się za pieczenie piernikowe ciasteczka smiling smiley

Madzia wypatrzyłam zdjęcie z pracami ze żłobka. Bardzo kolorowy parasol Julci smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley Mam nadzieję że sprawy mieszkaniowe posunęły się do przodu i święta będziecie na spokojnie spędzać w nowym mieszkaniu smiling smiley i jak się ma u Was sprawa ze spaniem Małej?? Obyś nie musiała tak spać koło łóżeczka !!

Ilonka jeju doczytałam do posta Twojego w którym pisałaś o Zosi i jej przejściach zdrowotnych. Mam nadzieję że nic takiego się nie powtórzyło i Mała jest zdrowa !!


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547070, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.