MARZEC 2012

Wysłane przez lonka 

alicia88 (offline)

20-12-2013 22:55:59

Poznań
U nas wszystko super smiling smiley Przygotowania do świąt trwają ale bez spiny. Pierniczki upieczone, zaraz będę piec specjalne dla Piotrusia. Jutro snikers, pojutrze sernik, a w poniedziałek pierogi. Tylko tyle mam na szczęście na głowie. Aha jeszcze paszteciki winking smiley

Choinkę mam wymarzoną więc leże wieczorami na kanapie i na nią patrzę. Dawno nie byłam z niczego tak zadowolona więc się cieszę jak dziecko, że taką ładną mam. Szczególnie, że dwa lata u mnie choinki nie było, bo jak byłam w ciąży a męża nie było to nie chciałam, a rok temu i tak w góry jechaliśmy, a Piotruś raczkował, wstawał i wszystko chciał. Choinka zdobyta, bo akurat jak byliśmy w piątek na Starym Rynku na kawce, to radio chyba RMF FM rozdawało choinki. Kolejka była mega, więc nawet nie miałam zamiaru w niej stać, zwłaszcza z małym. Namówiłam męża, żeby wziął małego i poprosił kogoś, kto już był blisko odbioru choinki, żeby wziął też dla nas i udało się grinning smiley Czasem warto mieć dwóch przystojniaków w rodzinie tongue sticking out smiley O dziwo choinka bardzo ładna, zgrabna. Jak już sobie oglądałam wcześniej na targu choinek to podobną miałam na oku za 130zł więc super grinning smiley Na ozdobach też oszczędziłam, bo kupiłam tylko kilka za jakieś 60zł łącznie a resztę tata mi uszył bo nigdzie takich jak chciałam nie było. I mam śliczną choineczkę grinning smileygrinning smileygrinning smiley Specjalnie bez bombek, więc jak Piotruś w nią wpadnie albo coś to nic się nie zbije. Ale na szczęście Piotruś podchodzi do choinki i chciałby sobie z niej coś zabrać, ale jak mu się powie, że nie wolno to nie bierze. Pierniczki mogłam powiesić tylko wysoko, bo by na pewno je zjadł smiling smiley

Zdrowie na szczęście nam dopisuje, ODPUKAĆ! Bo Piotruś nie daje sobie nosa dotknąć, więc jakby miał katar to nie byłoby fajnie.


Alicja



[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaO (offline)

22-12-2013 19:43:18

Tychy
Hej, Mamusie i Dzieciąteczkasmiling smiley

Wpadłam tylko na chwilkę...Żeby złożyć każdej z Was najserdeczniejsze świąteczne życzenia...Życzę Wam i Waszym Mężom, Dzieciaczkom i reszcie rodziny przede wszystkim dużo zdrówka...Miłości, oby te święta upłynęły Wam w cudownej atmosferze, obyście wypoczęły i naładowały akumulatorki na cały następny rok...Oby problemy i przykrości omijały Was szerokim łukiem i niczego Wam nie zabrakło:*

U Nas przygotowania do Świąt na spokojnie...Idziemy na święta do moich rodziców, wiec wiele prac Nas omija...Domek wystprzątany, pierniczki upieczone, zakupy zrobione...smiling smiley A większością potraw zajmuje się moja Mama z moją i Siostry pomocąsmiling smiley

prezenty też już kupionesmiling smiley Kupiliśmy jej taki domek dla Laleczek z mebelkami...Sama nie wpadłabym na to, żeby jej coś takiego kupić, ale byliśmy u Roksanki, która ma podobny domek i Julia tak pięknie się nim bawiła, że zdecydowaliśmy jej się taki kupić [link widoczny po zalogowaniu]

Choinka już stoi, piękna z zeszłego roku u Julci, w salonie niewielka prawdziwasmiling smiley

Odpukać, Nam też zdrowie dopisuje, to moje Dziecko, dzięki Bogu to jakaś twarda babkasmiling smiley

nie daje się żadnym choróbskom, oby jak najdłużejsmiling smiley

Jest przekochana i bardzo bardzo zdolna, każdego dnia mnie zadziwia. A jakie opowiadania układa...szok


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

22-12-2013 19:45:44

Tychy
Julia śpi...Chodzi spac zwykle ok 19 i wstaje koło 7smiling smiley wiec fajniesmiling smiley

w nastepna sobote wybieram sie na wyprzedaze..., mam nadzieje, ze obkupie julie jak w zeszłym rokusmiling smiley

no nic kochane lece pod prysznic, piszcie co u Was...

MaduskaJak zdrówko?:>


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Boże, daj Naszej Córeczce zdrowie i siłę:*

AgnieszkaO (offline)

25-12-2013 21:46:47

Tychy

AgnieszkaO (offline)

25-12-2013 21:47:39

Tychy

Maduska (offline)

27-12-2013 11:53:27

Bartniki
Witajcie kochanesmiling smiley
nadal nie mam laptopa, więc nie bardzo mogę pisać. Dziękujemy za życzenia świąteczne i przepraszam, że nie napisałam dla WAS.
Zdrówko póki co n am dopisuje, brzuszek rośnie coraz bardziej, już nie da się go ukryćsmiling smiley A masluszek kopie jak oszalałysmiling smiley Będzie albo Miłosz albo Krzyś. jeszcze się nie zdecydowaliśmy. A może jakieś inne imię mi się jeszcze spodoba.
Postaram się wstawić zdjęcia, ale niestety muszę czekać na laptopa.
Marysia rośnie jak na drożdżach, miewa swoje humory i strasznie wszystko wymusza, a ja chyba zbyt uległa jestem. No ale kocham ją z całych sił, a jak cwaniara przyjdzie, złapie mnie za szyję, przytuli i pocałuje to wszystko bym dla niej zrobiłasmiling smiley
Aga Julcia śliczna dzieweczynka i włoski bardzo jej już urosłysmiling smiley Ładnie Ci w krótszych włosach i wydaje mi się, że jaśniejsze masz teraz. ja znów przyciemniłam,żeby za często nie farbować w ciąży i troszkę chcę zapuścić.
Ala fajnie,że macie piękną choinkę, koniecznie wstaw zdjęcia. My w tym roku mamy do sufitu, tylko ozdób trochę za mało.
Pozdrawiam Was wszystkie, buziaki dla maluszkówsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Maduska (offline)

31-12-2013 08:39:46

Bartniki
Witajcie!!!
Wszystkim Mamusiom i Dzieciaczkom życzymy dużo szczęścia, zdrówka i miłości w nowym roku oraz przyjemnie spędzonego sylwestra!!!
Pozdrawiamy gorącosmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

31-12-2013 10:36:53

Warszawa
Żal patrzeć jak forum przestaje funkcjonować. Szkoda, że tak się dzieje.
Mała miała przed świętami okres niejedzenia. Jadla prawie wyłącznie owoce, w niewielkiej ilości. Teraz jest duża poprawa, lubi mięso, ale nadal je niewiele. Mój Tata mówi, że nie ma czym się martwić, dzięki takiej diecie owocowej będzie zdrowa bo nie zniszczy trzustki, wątroby, układu krwionośnego. Czasami sama domaga sie czegoś do zjedzenia więc nie zagłodzi się.
Nie pisałam na forum, bo szukaliśmy mieszkania. Już prawie wybraliśmy. Prawie, bo mamy kilka mieszkań wytypowanych. Już prawie zdecydowaliśmy, ale trzeba czekać aż wybudują. Chcielibyśmy przeprowadzić się jak najszybciej, ale w tych gotowych do odbioru które oglądaliśmy zostało raptem po kilka mieszkań, same przebrane. Najlepsze mieszkania wykupują zanim jeszcze stanie budynek. Boję się trochę jak to będzie z wykańczaniem i przeprowadzką, bo już pewnie będzie dwójka dzieci. Ale na razie jeszcze co najmniej rok tutaj przesiedzimy.
madziawse7 odebraliście klucze? jak idzie wykańczanie i urządzanie? Ja to sie obawiam, że wykańczanie zajmie nam kolejnych kilka miesięcy, bedzie się ciągnęło, a mąz twierdzi że miesiąc.
Piszcie dziewczyny, każdy wpis mile widziany.

Kaha_Mycha (offline)

31-12-2013 10:51:26

Jaworzno
Witamy!

Na początku składamy z Filipkiem życzenia:

Niech w Nowym Roku, świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia.


[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

elsner (offline)

31-12-2013 16:40:05

Warszawa
Kaha_Mycha ja nie przechodzę na facebooka, nie mam tam konta. To jest amerykański serwer nie chcę trzymać na nim swoich danych, skrypty na stronie facebooka podkradają dane z komputera. Zostaję tutaj, może jeszcze jakiś czas forum pociągnie, a jak nie, to trudno. Jak chcecie to zakładajcie tam forum, ja nie dołączam, nie zgadzam się z polityką prywatności facebooka.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.