Mamusie z Kalisza i okolic

Wysłane przez Martus_D 

Natalka1991 (offline)

31-07-2011 16:57:00

Kalisz
Reniu dokładnie ... 2 letnie dziecko to już nie niemowlę żeby musiało się strasznie uważać. Na pewno większość z naszych dzieci będzie już jadało z rodzicami przy stole w tym wieku.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

jolka (offline)

31-07-2011 17:21:04

kalisz

kprendczynska (offline)

31-07-2011 17:26:08

Kalisz
hejka...moja Elizka spi 2x dziennie po 20 minut!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
co do jedzenia, to troche się nie zgodzę bo to zależy od dziecka...widzicie moja Niunia nie może jeśc tego co my, a nawet tego co ona powinna bo wysypuje ją...tyczy sie to również mleka krowiego więc będzie skazana do 2 lat na nutramigen!!! dlatego ja muszę bardzo przestrzegać "ksiązkowych" metod jedzenia!!! jeśli nie była by alergikiem to raczej od tak wczesnego wieku nie wprowadzała bym jej dań, wszystko ma swój czas...jeśli spieprze jej teraz żołądek to nie będzie odwrotu...


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Natalka1991 (offline)

31-07-2011 17:29:19

Kalisz
Karolina ale Twoja mała nie może bo ja wysypuje jak wcześniej napisałaś. Niestety jest skazana na mm bo alergiczka ale ... a zresztą widzę że po raz KOLEJNY SIĘ NIE DOGADAMY więc się pożegnam. Narazie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

kprendczynska (offline)

31-07-2011 17:33:40

Kalisz
ale tu nie ma co się dogadywać bo kazdy ma swoją rację i nie ma na co się obrażać, bo każdy wychowuje swoje dziecko jak chce....nie ma co focha strzelać smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kprendczynska (offline)

31-07-2011 17:35:09

Kalisz
Elizka non stop raczkuje do tyłu..muszę ją tak pilnować że szok !!!!!!!!!!1


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

jolka (offline)

31-07-2011 17:43:14

kalisz
Karolinko pilnuj pilnuj bo mój juz miał mały wypadaek a niby tak plnowałamtongue sticking out smileyNatalko nie denerwuj sie kazdy ma inne zdanie mój Kacper jak skonczył 7 miesięcy odstawił całkowicie mleko i zył na samych kaszkach i zupkach i jakos tam wyrósł hehe tylko teraz nie chce jescgrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href= src="[link widoczny po zalogowaniu]; </a>
[link widoczny po zalogowaniu]

kprendczynska (offline)

31-07-2011 17:47:29

Kalisz
aż się boję pomyśleć co będzie jak zacznie chodzić smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

jolka (offline)

31-07-2011 17:47:49

kalisz
Ja tam nic nie chce mówic i sie wymądrzac na tle jedzenia ale czekaja nas gorsze problemy poczekajmy jak nasze dzieci zaczna chodzicradość


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href= src="[link widoczny po zalogowaniu]; </a>
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.