Mamusie z Kalisza i okolic

Wysłane przez Martus_D 

Martus_D (offline)

30-07-2011 22:40:21

Kalisz
Przyszła mama z siostrą a przed chwilą Rafi także spadam bo mała imprezka się szykuje- mama zamówiła pizzę i będziemy pić połóweczkę hehe drinking smiley bo przyniosła z siostrą a w lodówce piweczka smileys with beergrinning smiley Wykończę się haha tongue sticking out smiley
Rano postaram się zameldowaćsmiling smiley Spokojnej nocy kochane winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

31-07-2011 00:29:03

Kalisz
Skończyliśmy imprezkę więc zmykam spaćsmiling smiley Wy pewnie na drugi boczek się obracaciesmiling smiley
Dobranoc smiling smiley :sleeping_baby_55:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

31-07-2011 08:01:41

Kalisz
Pierwszasmiling smiley

Malutka dała pospać do 7! Także jestem w zasadzie wyspana winking smiley Teraz bawi się na domowym placu zabaw a ja wstawiłam rosołek bo potrzebuje jakiś 4 godzin gotowaniasmiling smiley Zaraz kawka i śniadanko :eating:

Ciekawe czy dzisiaj się pogoda rozkręci w dobrym kierunku bo na razie jakaś taka nijaka hehe

Meldować się kobitki grinning smiley

Miłego dniawinking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

jolka (offline)

31-07-2011 08:33:53

kalisz
No czesc dziewczynki ja dopiero pije kawke Martus ty to masz werwe niedawno poszłas spac i juz na nogachsmiling smileyMasz racje dzis obnizymy łózeczko bo lepiej dmuchac na zimne bo naprawde mały nas z dnia na dzien zaskakuje.Jesli chodz o spotkanie to ja bym poszła bo on mi by nie zabronił tylko by był dym ze jego dobry kolega wyjezdzał zagranice i przyszedł sie porzegnac a ze ja se poszłam i nie chciałam juz sie z nim kłócic bo ostatni miesiac to przechodzilismy jakies ciche dni juz jest lepiej pogadalismy i wyjasnilismy czemu tak jest na szczescie od wtorku wraca do pracysmiling smileyObadek widze bedziesz miec pyszny ja tez mam dzis rosołekradośćMiłego dnia bede zagladacsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href= src="[link widoczny po zalogowaniu]; </a>
[link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

31-07-2011 09:53:44

Kalisz
Ale pogoda barowa :/ :cleanning: Rafał wyszedł na spacer z malutką a ja się ruszam by dokończyć obiad i pozmywać. Lenia mam strasznego turlanie po kanapie Eeee tammmm....
Jaka cisza dzisiaj u nas, nikt oprócz mnie i Reni się nie zameldował...
Na brzuchu chciałabym nie pisać ale ciekawa jestem jak dwupaczki naszesmiling smiley ciąża
Ruszam się bo im dłużej siedzę tym bardziej nic mi się nie chce tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kprendczynska (offline)

31-07-2011 10:17:28

Kalisz
hello.........ja też wstawiłąm obiadek bo Krzysiu na 13.00 do pracy!!! teraz piję kawkę, a moje Głuptaski śpiewaja piosenki puszczając sobie je z kompa...ach wariaty kochane moje!!!! co do obiadów niedzielnych to też jestem przyzwyczajona do obfitego jedzonka z rosołkiem na czele smiling smiley byłam wczoraj zobaczyć ten kiermasz pod Kauflandem, kupiłam marynarkę a mężusiowi musiałam w nagrodę kupić mega hamburgera heheh (choś też zjadłam hot doga- bo zapiekanki nie ruszę prze jakiś czas) !!!!!!!!!!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

31-07-2011 10:33:20

Kalisz
Karcia, mój na 14 do pracy więc od 13 też same sad smiley Pewnie pójdę do rodziców...smiling smiley Gdyby nie ta cholerna pogoda to byśmy się spotkały na spacerkusmiling smiley Chyba, że macie ochotę to zapraszam do nas na kawkę grinning smiley Natiś, może Ty też wpadniesz do nas?? Zresztą wszystkie chodźcie hehe, zrobimy imprezkę kawkowo- herbatkową hahatongue sticking out smiley Fast- Foodu nie ruszę jakiś czas bo mam awersję po ostatniej imprezie- przejadłam się Bleee :/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

31-07-2011 10:37:49

Kalisz
W Dzień Dobry Wakacje jest Anja Rubik, wkurwia mnie jej wymowa :/ Sepleni strasznie i mi to przeszkadza. Ona po Ślubie już i mówiła, że obrączkę zaprojektowała sama i firma Apart jej zrobiła !grinning smiley Sukienkę miała bardzo ciekawą muszę przyznać smiling smiley Ale nie podoba mi się to, że powiedziała że obrączkę nosi na palcu lewej dłoni bo tak jest "po amerykańsku" :/ Ogólnie podoba się Wam Anja jako modelka????


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kprendczynska (offline)

31-07-2011 11:04:28

Kalisz
nie podoba mi się Anja Rubik....wcale a wcale, no może się wybierzemy na kawkę ale jak idziesz do rodziców to idź smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

jolka (offline)

31-07-2011 11:29:06

kalisz
No u mnie mąz podszykował obiadek jak zawsze w niedziele a teraz ich wygnałm na dwór chodz jest paskudna pogoda Martus ja zebym blizej mieszkała to bym chetnie wyskoczyła do ciebie na kawke ale cóz za daleko hehe ide troche ogarnac u dzieciaków w pokoju bo jak zwykle tam jest rewolucja z zabawkami Adas jak w chodaku to teraz mam pełno zabawek na ziemi bo wszystko zwala heheLOL


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href= src="[link widoczny po zalogowaniu]; </a>
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546710, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.