Mamusie z Kalisza i okolic

Wysłane przez Martus_D 

akinorewka (offline)

21-06-2011 11:46:34

Kalisz
mum smiling smiley Ty bys się przeszła do mnie smiling smiley

Martus_D (offline)

21-06-2011 12:18:37

Kalisz
Nati, wiedziałam że będziesz pierwsza ha ha winking smiley Ale rzeczywiście późno napisałaś ;P
Wercia, a jednak było wczoraj bunga bunga :whipping: Czyli focha nie było hehe ;D
Karcia, ja nie dam rady dzisiaj sad smiley Mama jest u mnie więc nie mogę jej zostawić samej. Idziemy do skarbówki bo przyszło jej wezwanie że coś tam nie tak sad smiley
A moja siostra Wercia ma dzisiaj obronę i się bardzo denerwuję eye rolling smiley Od razu mi sie przypomina moja obrona!, tej na licencjacie nie pamiętam ale mgr bardzo ! hot smiley Fajnie było ale nie chciałabym przeżywać tego jeszcze raz ;P Choć myślałam o jakieś podyplomówce tylko kasy brak sad smiley Po wynikach piliśmy szampana haha i do tej pory pamiętam smak drinking smiley tongue sticking out smiley
Aaaa i mam pytanie bo my znawczynie jesteście hehe- jesteście zadowolone ze swojego instruktora Nauki Jazdy? Bo myślę nad zrobienie Prawka choć jeszcze myślę skąd tu kasę wziąć ha ha LOL Chodzi mi o faceta konkretnego i wymagającego! To dla mnie bardzo istotnesmiling smiley Wezmę na raty i tyle bo inaczej szans nie ma także jak dobrze pójdzie to w tym roku zacznę winking smileysmiling bouncing smileysmiling smiley Aaa i żeby nie była jakiś tam ładny czy przystojny bo się nie skupię na jeździe hehe, także typ Podhalańskiego odpada the finger smiley
I mała dzisiaj zrobiła 3 zielone kupki tylko nie rzadkie więc nie wiem czy to na zęby czy jak? Bo nic takiego nie jadła ale nie wiem sama. No nic kończę bo moje skarby wracają ze spacerku smiling smiley
Miłego dnia winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kprendczynska (offline)

21-06-2011 12:25:17

Kalisz
co do instruktora to polecam z całęgo serca KAROLA KWIECIŃSKIEGO... 99% wynosi u niego zdawalność i to za pierwszym razem!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Natalka1991 (offline)

21-06-2011 12:41:10

Kalisz
A ja polecam Huberta i jego żonę Kuświków! Super są i pożartować idzie, zero stresu ani nic! he he jak ja zdałam za pierwszym razem to chyba potrafią uczyć he he grinning smiley Bo ja to źle rowerem jeździłam a co dopiero samochodem grinning smiley No ale jak widać i takiego głąba nauczągrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

kprendczynska (offline)

21-06-2011 13:21:11

Kalisz

akinorewka (offline)

21-06-2011 13:37:15

Kalisz
u nas miał byc bartek ale jest agatka smiling smiley

kprendczynska (offline)

21-06-2011 13:52:49

Kalisz
ale mnie wkurzył Admin na tamtym forum on mysli że jest jakimś Bogiem, a to zwykły pierdolony administrator strony internetowej...ło matko ale mi też fucha!!!:harm_wit_mom:


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Natalka1991 (offline)

21-06-2011 17:50:11

Kalisz
jestem;p


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

akinorewka (offline)

21-06-2011 19:05:27

Kalisz
jest tu ktoś????
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.