Mamusie z Kalisza i okolic

Wysłane przez Martus_D 

akinorewka (offline)

20-06-2011 23:13:08

Kalisz
aaa tam wypiliśmy całe wino on ogląda jakis durny film, ja się do niego tam tego a on nic i teraz idzie spać, co za dupa dziecko na rowerku

Martus_D (offline)

20-06-2011 23:22:26

Kalisz
Cytuj
akinorewka
Ej jak dodać zdjęcie??? Bo mi tu piszę że muszę niby mieć wtyczkę jakąś czy coś sad smiley a wy miałyście jakąś wtyczkę?? próbuje z 100 razy i nie mogę, holera mać sad smiley

Wercia u mnie nie było problemu także nie wiem co Ci doradzić ...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Martus_D (offline)

20-06-2011 23:26:36

Kalisz
Cytuj
akinorewka
aaa tam wypiliśmy całe wino on ogląda jakis durny film, ja się do niego tam tego a on nic i teraz idzie spać, co za dupa dziecko na rowerku

Eeee, facet i nie ma ochoty na amory? :p Dziwne hehe
A serio to może miał ciężki dzień albo coś?... No ale w końcu to Rocznica Ślubu więc po winku należało by się uczcić ten pamiętny dzień!! Hmm...
Mi taki by odpowiadał bo to zawsze ja uciekam spać bo Rafi coś chce ha ha Ale nie ze mną te numery:p Wiem wiem- coś ze mną nie tak tongue sticking out smiley
Uciekam bo wszystkie już śpita :sleeping_baby_55:
Jutro pewnie się pierwsza zamelduję Nati bo to ranny ptaszek jest :joliecouette:
Trzeba Ewcię i Renię do nas przenieść grinning smiley Jutro jak nie zapomnę to na NK im wiadomość wyślę smiling smiley Kogoś jeszcze zabieramy na nasz pokład??? :play_with_child:


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-06-20 23:29 przez Martus_D.

Natalka1991 (offline)

21-06-2011 07:30:24

Kalisz
He he Martuś masz rację grinning smiley Jestem pierwszagrinning smileygrinning smiley hehe ale i tak późno weszłam tongue sticking out smiley bo wstałam już po 5;30 tongue sticking out smiley ale jakoś nie miałam weny na komputer. Werka! No nie no nie mogę nie chciał się pompu pompu?? Ojjj ja bym strzeliła focha he he tongue sticking out smiley Taki cudowny dzień a on film no nie no ejjj tongue sticking out smiley mogłaś wskoczyć na niego i pokazać "z czym to się je" ha ha ha grinning smiley nadrobiciesmiling smiley może rzeczywiście był zmęczony czy coś.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

url=http://pierwszezabki.pl] [/url]

akinorewka (offline)

21-06-2011 11:11:47

Kalisz
Hej dziewczyny smiling smiley było wczoraj bunga bunga spinning smiley sticking its tongue out no i tez wstawiłam zdjęcie smiling smiley no więc jest dobrz, bo juz myślałam że ten mój to starzeje się czy co.....

akinorewka (offline)

21-06-2011 11:17:06

Kalisz
Joanka napisała na brzuszku:
Co powiecie na mój ostatni zakup?
[link widoczny po zalogowaniu]
Były przecenione o 50%

chciałam odpisać jej: Ale DUPA dziecko na rowerku

akinorewka (offline)

21-06-2011 11:18:36

Kalisz
Ej fajne to forum jest, rzeczywiści esmieszne sa te ikonki smiling smiley np to co jedzie owerem i potyka się o kamień

kprendczynska (offline)

21-06-2011 11:36:19

Kalisz
cześć Lasencje....Werka udana jesteś winking smiley moja Maluda cały czas maludzi, dzisiaj kupiłąm jej żel na dziąsełka więc zobaczymy...wybiera się któraś na plas dzisiaj???


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

akinorewka (offline)

21-06-2011 11:40:15

Kalisz
My wyjdziemy na spacer ale musze do rosmana po większe mleko i krem i pieluchy ale do carefoura pójdę. Więc nie wiem czy będzie mi sie chcialo znowu tak daleko chodzić, trochę się zejdę tam idąc, daleko... hektary smiling smiley

kprendczynska (offline)

21-06-2011 11:43:26

Kalisz
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547420, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.