LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

ania_stefcia (offline)

19-07-2012 11:25:08

Jaworzno
Hej Mamuśkismiling smiley

U nas wieje tak że "łeb" chce urwać-masakra ale bynajmniej temp poszła w górę.

Dziś z samego rana miała do nas przyjsc moja mamcia a ja miałam iść do laboratorium zrobić sobie badania...ale odpuściłam bo Krystian koło 5 rano tak płakał przez sen bidulek wzięłam go do siebie do łóżka przytulił się uspokoił dałam mu jeść i spaliśmy dalej nie miałam sumienia go zostawiać jutro zaliczę badaniaspinning smiley sticking its tongue out

Dziewczyny ja też nie zazdroszczę tym które przechodzą z dzieciaczkami w nocy "walkę"sad smiley kurczę ciekawe od czego to zależy że jedne dzieci śpią w nocy fajnie a inne bidulki nie mogą sad smiley i udręka dla nich i rodziców, u nas od początku na szczęście nie było problemu ze snem młody w nocy budził się jadł szybka zmiana pieluchy i zasypiał z powrotem a teraz jak dostanie wieczorne jedzenie przesypia już całą noc i pobudka nad ranem 4-5 na papu z tym że teraz w nocy to ja się budzę bo słyszę jego przewrotki które robi przez sen, w ogóle to wydaje mi się że mój Krystian nadal dużo śpi w dzień - z tym spaniem to wdał się 100% w tatusia.

Gajodka a jak u Ciebie i u Twojego męża było ze spaniem jak byliście dzieciaczkami ??wiecie?? bo może spanie to tez kwestia genów

Lena super że przeszliście dzielnie szczepieniesmiling smiley no i Tymuś zdrowy silny duży chłopczyksmiling smiley ja z ciekawości dziś zmierzę Dropsa i zważę grinning smiley

Ewciu brawooo dla Natalki za nową umiejętność smiling smiley

Fajnie że Wasze dzieciaczki chcą jeszcze posiedzieć w huśtawce bo nasz teraz to moze góra 15 min bo zaraz syrena żeby go z niej wyciągnąć, jeszcze w leżaczku(który obecnie jest u mojej mamy) posiedzi dłużej a tak to najlepiej go położyć obojetnie gdzie a on zaraz już na brzuchu leży i się bawi, teraz najbezpieczniej go zostawić w łóżeczku w którym jest pełno zabawek i które po chwili są całe omumlane a prześcieradło trzeba zmieniać i prać co po chwilę od tej śliny co kapie jak na brzuchu leży.

No i dziś w końcu udało mu się wpakować stopę do buzi grinning smiley próbował już od kilku dni i dziś sie udałogrinning smiley --->

DROPSIK ZAJĘTY STOPAMI KOMBINUJĘ CO MOŻNA Z NIMI ZROBIĆgrinning smiley


JUŻ CORAZ BLIŻEJ


JEST UDAŁOOO SIĘ STOPA W BUŹCE



Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]

elli80 (offline)

19-07-2012 15:00:40

Świdnica
Hej dziewczynkismiling smiley
Łucja wszystkiego najlepszego słoneczko rośnij duża i zdrowiutkasmiling smiley Buziaczki:*

Mam chwilkę póki Olcia śpismiling smiley tym razem zasnęła w łóżeczku z pluszakami. A ja w biegu to pranie i gotowanie i chwila relaksu przy kompiewinking smiley

Gajodka moja Olcia też się przebudziła o 23.30 ale dałam jej cacusia i od razu zasnęła u nas się jeszcze tak nie zdarzyło żeby nie chciała spać w nocy odrazu mi zasypia przy piersismiling smiley Nie myśl o tym nacinaniu i zszywaniu to jeszcze daleko a poza tym nic nie boli pamiętasz jak ja strasznie panikowałam a sama potem nie pamiętałam bólu i nic nie czuła. Nasza dzidzia też się jeszcze nie przewraca na brzuszek a o stópkach nie wspomnę za to gada jak najęta i do każdego kto tylko zajrzy do wózka szczela uśmiechsmiling smiley

Ewa gratki dla Natalki że już potrafi obracać się na brzuszekgrinning smiley

Nika też miałaś bezsenną nockęsad smiley Na pewno Ci się uda wszystko pozałatwiać w pracy trzymam kciuki kochana i powodzenia w piąteksmiling smiley Fajnie że macie w pobliżu stadninę koni zawsze to jakaś atrakcja dla dzieci i dorosłych. Ucałuj Łusię z okazji jej święta:*:*:*

Ania ja nie mogę się napatrzeć na fotki Krystiana mały spryciarz z niego, jak fajnie wsuwa stópkęgrinning smiley Super ci się udało zrobić ujęcie

Anielka co tam u was i jak tamNineczkasmiling smiley

Lena super że Tymuś był dzielny na szczepieniu i już niezły z niego klocuszekgrinning smiley sama jestem ciekawa ile nasza Olcia waży i jaka już długa tylko że u nas pediatra nie mierzy dzieci.

Igielka głosiki oddanesmiling smiley Współczuje ciężkiej nocki, biedna Oleńka może coś jej zaszkodziłosad smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

19-07-2012 15:01:00

Bielsko-Biała
nika- ja tak na szybko- spróbuj Łucji podać jabłuszko ze słodką marchewką- są takie gorote w słoiczkach albo zrób sama- może chętniej zje bo to słodsze- samo jabłuszko kwaśne...smiling smiley powodzeniasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

gajodka (offline)

19-07-2012 16:22:32

Toruń
maaaaasakra jak tu leje u nas...fuuuuu obrzydliwa pogoda, znowu bez spaceru dzień...

Mała zasneła o 8:30 i pospała do 11, a potem aż do 15 była żywczyk...teraz jeszcze śpi. Ciekawe ile jeszcze. Ja jestem skonana!!!

Nika...Ewcia chyba ma rację smiling smiley kwaśne może dla niej być. Może rzeczywiście spróbuj z czymś zmieszać. Caluski dla córci smiling smiley

Aniu gratki dla Dropsika za nową zdolność i za to, że go aparat nie rozpraszał smiling smiley u nas Laura by na pewno "pozowała" winking smiley

Elli...Laura z reguły też tak zasypia...wczoraj to było coś dziwnego...mega była wyspana po przebudzeniu...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

agszi (offline)

19-07-2012 16:48:13

Kraków
Witamsmiling smiley
Nie mam szans nadrobić tego,co napisałyście podczas mojej nieobecności.Poczytam w wolnej chwili i się dowiem dokładniej,co u Was.
Anielka - nic się nie martw-wszystko będzie ok.Nadzieja umiera ostatniawinking smiley
Elli - u nas wszystko dobrze,dziękuję za troskę.Po rozmowie też wszystko dobrze.Wychodząc usłyszałam: "cieszę się,że będę mogła z Panią współpracować. Zadzwonię w tym tygodniu,to umówimy się konkretnie,zobaczy Pani umowę i pozna pracowników.Do 2 grup zrobi sobie Pani sama nabór." No ale telefon milczy i nie wiem,co o tym wszystkim myśleć.Podobnie jak poprzednio,cieszę się,że wyeliminowałam wszystkich kandydatów i zaoferowano mi pracę na stanowisku dyrektora przedszkola językowego.Szkoda,że w tamtej szkole był kiepski nabór i kobieta przesunęła otwarcie szkoły na przyszły rok.Ale sama sobie winna-za późno zrobiła nabór dziecismiling smiley
Ania - gratuluję zwinności i sprawności Krystianka.Sprawny chłopak z niegosmiling smileyZosiak mój jest tak ostrożny,że gdy już ma się przewrócić na brzuch-wycofuje się.Wczoraj 1.raz włożyła stópki do buzi.Radość ma wielka byłasmiling smiley
Igielka - witaj serdecznie u nassmiling smiley
Więcej niestety nie doczytałam,więc z góry przepraszam,że nie odpisałam każdej.

A u nas cóż: Zosia dokazuje ile wlezie.Czasem sił mi brak,gdy cały dzień płacze-marudzi-śpi (15min)i budzi się z płaczem.Nocki są w miarę OK (nie chcę zapeszyć). Sama raczej nie zaśnie.Zazdroszczę Wam tych kaszek i innych fajnych rzeczy,które możecie dzieciom podać.My niestety na diecie bezmlecznejsad smileyMam nadzieję,że gluten jej nie zaszkodzi-w przyszłym tygodniu zacznę jej wprowadzać. We wtorek byliśmy u alergologa po zaświadczenie do przychodni,że Zośka ma AZS,ale on powiedział,że mi go nie da,bo straci klienta.Myślałam,że wyjdę z siebie i stanę obok.Co ja zaniosę do rodzinnego lekarza,który dał mi skierowanie i prosił o odpowiedź.W sumie chodzimy do niego tylko po recepty na mleko i on dobrze wie,że jak zaświadczenie dostanę,to tam już nie przyjdę,bo rodzinny też mi to mleko wypiszesmiling smiley
Co do wakacji,to w sierpniu jedziemy na kilka dni do Zakopanego.A co więcej-zobaczymy.Zosia od września do żłobka-jak o tym we wtorek pomyślałam,to zamarłam.Boże,jak ten czas szybko leci.I jak to wszystko ogarnę?Nie wiem...
Znikam,ale pojawię się jeszcze,Młoda się w łóżeczku już kręci.
Buziaki!

LEŻĘ NA FASOLCE I MYŚLĘ:"jak umilić mamie życie"



[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-07-19 16:56 przez agszi.

Aniela1977 (offline)

19-07-2012 18:32:18

Warszawa
Jestem i czytam w wolnym czasie)smiling smileywitajcie.

Jeju czemu robaczki małe nie śpią???moja bratowa nie spała przez 7 tygodni!!!jeden ząb za drugim wychodził!!teraz trochę ma spokoju dziewczyna może to wina ząbowania dzieciaczków chodz u nas nadal bez objawowo):
Lena ale Tymuś duży i zdrowiutkismiling smiley:nie mart sie w końcu znajdziecie swoje upragnione mieszkanko a i pamietaj że wiekszość synów do mamusi jest podobnychsmiling smiley:może mieć usta czy nosek taty ale zmieni się zobaczysz)smiling smiley:\
Agszi Zosia super dziewczynka,matko jaka ona duża już)smiling smileysmiling smiley:chyba połowa mojej małej)smiling smileysmiling smiley:fajnie ze sie odezwałaś.Powodzonka tam kochana):smiling smiley

Ja to śpie do upadłego z Ninką):wczoraj od 16 do 20)smiling smileysmiling smiley:hehe potem o 22 usnęła jak zaklęta):teraz też śpi już od 16):meżyk dziś w domu ,spacerek w końcu razem ale znowu weekend samotny.
U nas dziś bez burzy na razie,jeju co sie dzieje teraz ślask atakuje!!
bużka



Aniela1977 (offline)

19-07-2012 18:36:06

Warszawa
EMILKO, MAXIU I ŁUCJO WIKTORIO DUŻE BUZIACZKI OD NAS OBYŚCIE ZDROWI BYLI I UŚMIECHNIĘCI KAŻDEGO DNIA):

o ho ale wykrakałam leje strasznie a chłopcy na boisku bo już kwiczeli do wyjscia)smiling smiley:



Aniela1977 (offline)

19-07-2012 18:43:02

Warszawa
Natalciu mała blondyneczko śliczna gratulacje z poznawania świata w zawirowaniu i turlaniu)smiling smileysmiling smiley:

Aniu i Krystek posmakował w koncu swojego ciałka)smiling smileyyawning smileyd dołu)smiling smiley:hihi zdjecia świetne)smiling smiley:smiling smiley

no dobra budzę mała):smiling smileybo przesadza):smiling smileypapa



justysia493 (offline)

19-07-2012 20:59:37

Tarnowskie Góry
No dziewczyny ostatnie dni masakra. Niestety nie obyło się bez antybiotyku sad smiley Bartek ciągle gorączkuje a wyglada to tak temperatura 38,6 dostanie lek na zbicie , gorączka przejdzie 2 godzinki spokoju i powtórka z rozrywki sad smiley do tego nie chce mi jeść za to duuużo pije..... Jutro idziemy do lekarza to skontrolować no i zobaczymy przy okazji jak siuśki wyszły


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

ania_stefcia (offline)

19-07-2012 22:04:32

Jaworzno
Dziewczyny mierzyliśmy i ważyliśmy dziś Krystiana i okazuje się że ma ok 67 cm (a ja się ostatnio dziwiłam że ubranka na 74 już pasują na niegogrinning smiley) ale z wagą nam stoi i tu jesteśmy zaskoczeni równe 2 tyg temu w przychodni się ważyliśmy ( a waga w przychodni na pewno dobra bo zawsze pokazywała tyle ile nasza w domu) i teraz wychodzi że Drops waży tyle samo co wtedy dla pewności poszliśmy się jeszcze zważyć u mojej mamy i dalej to samo...no chyba że ostatnio pielęgniarka się pomyliła i źle odczytała (wtedy go akurat w domu sami nie ważyliśmy) pamiętam jak jeszcze mówiła waga pokazuję prawie 7200g ale odliczając pampersa i body to będzie około 7000g a Krystian dziś z założonym pampersem także ważył 7200g hmmm zobaczymy co waga pokaże za równy tydzień.

Agszi Zosiaczek śliczny!!grinning smiley i rzeczywiście jak pisze Aniela na zdj wydaję się taka duża już dziewczynkasmiling smiley

Justysia trzymam mocno kciuki żeby Bartusiowi się szybko polepszyło zdrówka dla niego!!! daj znać po lekarzu


Link do tabelki LUTÓWKI_2012 --->[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu] [link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Kacperek przyszedł na świat 4 marca 2014 roku o godzinie 13:19 dając nam 2940g szczęścia i 53 cm radości smiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547820, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.