LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

Anonimowy użytkownik (offline)

09-09-2011 21:08:08

Aha, dziewczyny wiem, ze upławy to problem i dyskomfort, ale teraz z mojego punktu widzenia to najwazniejsze, że wydzielina nie jest koloru czerwonego. ja wciąz obserwuję wkładki czy tam nic się znów nie pojawia (w szpitalu po jakichs 3 dniach przestałam krwawic, a po tygodniu znów zaczęłam plamic i tak przez przez ponad tydzien...)
wiec moja schiza polega głównie na tym. Mysle, ze Wasi lekarze uspokoją Was na najblizszych wizytach.

ewaban (offline)

09-09-2011 21:13:58

Bielsko-Biała
lena- ja pierwszy raz byłam na pielgrzymce jak miałam 16 lat a ostatni - 3 lata temu...
tak już piszecie o wieku- z mają w ciążę zaszłam mając 25 lat- urodziłam miesiąc przed 26 urodzinami- teraz mam 27 smiling smiley
hanya- z naczyniami i ścieleniem łóżka u mojego męża jest tak samo grinning smiley
dziewczyny- nie lekceważcie tego stawiania się macicy- ja jakbym teraz poczuła to momentalnie dzwonie do doktorki... w pierwszej ciąży tak chodziłam bo nie wiedziałam a potem się okazało że to skurcze... nie mówię że u każdej to są od razu skurcze ale lepiej tego nie bagatelizować- tym bardziej że mówicie że to nieprzyjemne uczucie...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

09-09-2011 21:15:34

Bielsko-Biała

Nika80 (offline)

09-09-2011 22:50:29

Tychy
Witam Was znowu, tym razem wieczorną porą. Obawiam się, że tak jak otwierałam dzisiejszy dzionek, tak pewnie go zamknę… Żadna z Was nie ma problemów ze snem? Przepisowe, „ciążowe” 8-9h przesypiałam chyba wyłącznie w I. trymestrze i to tylko dlatego, że musiałam po południu położyć się na „dosypkę”. Ostatnio usłyszałam, że to, ile kobieta śpi w ciąży ściśle wiąże się z tym, ile będzie spało dziecko za młodu. Strach się bać. Co o tym myślicie? (pytanie szczególnie do zaprawionych już mam).
My właśnie wróciliśmy z kina z polecanego już na forum o ile dobrze pamiętam przez Ulę filmu „Po północy w Paryżu”. Nam też się podobał.
Wcześniej podskoczyliśmy do klubu sprawdzić program zajęć light fitness (zajęcia z elementami pilates i jogi dla kobiet w ciąży).
Roccoco, znasz może to miejsce (faktycznie, Revital, Nałkowskiej)? Mały klub, ale spróbować można. Pojedyncze zajęcia 15zł, w karnecie ok. 10., odbywają się we wtorki o 10., trwają 50min. Obligatoryjne zaświadczenie od lekarza o braku przeciwwskazań do wykonywania ćwiczeń (u mnie najbliższa wizyta 22.09). Co o tym myślisz?
Dobrej nocki dla Was wszystkich i kolorowych…. A Twojemu mężowi Gajodka zdrówka, tym samym Tobie – beztroskich snów

ula1219 (offline)

09-09-2011 23:24:13

Lublin
Hej,

Wpadłam wieczorkiem jeszcze się pożegnać z Wami przed pójściem do łóżeczka. U nas dziś po południu byli teściowie i chrzestna Miłosza z chłopakiem. Posiedzieliśmy, pogadaliśmy i pojechali.
Mnie jakoś głowa bolała i chyba zbyt rozmowna przez to nie byłam... mam nadzieję, ze wybaczą i zrozumieją kobietę w ciąży smiling smiley
zresztą stosunki z teściami są, że tak określę - poprawne. Więc jakoś szczególnie dużo tematów do rozmów nie znajdowaliśmy. Ot standardowe pogaduszki.

A na kolację zamówiliśmy sobie pizzę - wszystko wina gajodki bo podsunęła pomysł! smiling smiley

No i z takim apetytem ją pożarliśmy!
A teraz morze wody bym wypiła po tym sosie czosnkowym...

a jutro mój skarb malutki jedyny ma zabieg sad smiley martwię się okropnie, choć lekarze mówią, że to nic strasznego. No ale zawsze to znieczulenie ogólne...
trzymajcie za nas kciuki kochane...

miłych snów i do zobaczenia!


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

09-09-2011 23:27:38

Lublin
nika u nas ze snem w ciąży się nie sprawdziło, ja spałam jak mops, a Miłosz w ogóle ku mojemu utrapieniu śpiochem nie jest. Jak pośpi do 7-ej to jestem szczęśliwa.
I tak samo w brzuszku leniwiec był na całego i czasami długo musiałam czekać aż się łaskawie ku spokojowi mamusi poruszy, żebym wiedziała że wszystko ok, a teraz żywe srebro i minuty nie potrafi usiedzieć w jednym miejscu! smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasik82 (offline)

10-09-2011 09:16:11

Rzepin
Dzień dobry smiling smiley
Wczoraj miałam nadrobić , ale padłam jak mucha.
Co do upławów to tek takowe mam, nic przyjemnego,ale co zrobić.
Jeśli chodzi o wiek, to ja w pierwszą ciążę zaszłam w wieku 27 lat , a urodziłam w wieku 28.
Drugą(czuli obecną) zaszłam w wieku 28, a urodzę w wieku 29 lat (jeszczegrinning smiley).
Co do facetów to u nas często były karczemne kłótnie jeśli chodzi o porządek, i dzięki temu się nauczył, składa ciuchy myje naczynia zaraz po obiedzie, czy śniadanku, odkurza myje podłogi, ściera kurze itp.grinning smiley.
Ula co to za zabieg?, trzymam mocno kciuki :**


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasik82 (offline)

10-09-2011 09:18:11

Rzepin

kasik82 (offline)

10-09-2011 09:23:45

Rzepin
Lenka,Ty już wiesz na 100% , że będziesz miała chłopca?
Ja z niecierpliwością odliczam dni do 5 październikasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ewaban (offline)

10-09-2011 09:42:50

Bielsko-Biała
hej dziewczynkismiling smiley
ula - trzymam kciuki za Twoje Dzieciątko- mam nadzieję że to nic poważnego...
kasik- mój pęcherz też jakiś słaby gonię do wc co chwilę- w pierwszej ciąży dopiero w trzecim trymestrze tak miałam- co prawda z nocy jeszcze nie muszę wstawać- ale rano jak się podniosę to masakra... pierwsze co to wcsmiling smiley
a w dzień to co chwilę chodzę...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546880, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.