LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

jowita219 (offline)

09-09-2011 19:02:58

włoćłąwek
Idę we wtorek do lekarza to zapytam

gajodka (offline)

09-09-2011 19:27:57

Toruń
To wymienimy sie opiniami lekarzy smiling smiley
Dobra Kochane ja powoli spadam bo mąż wrócił winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

Teri (offline)

09-09-2011 19:51:20

Kraków
jowita Ja mam 22 lata i też jest to moja pierwsza ciąża w dodatku była zagrożona z resztą dalej mam najlepiej nic nie robić bo może się to zle skończyć z resztą po jakimkolwiek wysiłku odrazu mnie brzuch od razu boli :/.


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

09-09-2011 19:54:48

Kraków
Jowita Z moim terminem też nie jest ciekawie według ostatniego okresu jestem prawie w 21 tygodniu a według lekarza w 19 tyg


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

09-09-2011 19:58:29

Kraków
Co do upławów też je mam i od miesiąca dosyć spore. Ja też czułam takie bóle jak przy miesiączce ale do ostatniego tygodnia brałam cały czas duphaston


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

roccoco (offline)

09-09-2011 20:08:00

Tychy
ja mam upławy odpoczatku ciazy,myslałam ze wkoncu kiedys to sie skonczy. Ciagle mam mokro..brrr okropne to jest.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

hanya84 (offline)

09-09-2011 20:32:40

Doncaster
O rety!! Dziewczyny, ostatnio byłam rano a tu już kilka stron do przodu!!

Ale fajne tematy poruszacie.
Co do chłopów....to utrapienie z nimi. Mój też zostawia za sobą wiecznie ogony w postaci skarpet, koszulek, i różnych innych rzeczy, nigdy łóżka nie ścieli a naczynia przynosi do kuchni, ale nigdy ich do zlewu nie wstawi, a potem jak myje naczynia to ich nie umyje, bo mówi że nie były w zlewie!!!!! Jeśli chodzi o noce, to wiecznie ogląda do późna jakieś seriale albo filmy w telefonie i świeci mi tym ekranem po oczach....No to sobie ponarzekałam. I faktycznie w ciąży też irytuje się znacznie łatwiej.

Upławy ja miałam zawsze, bo mam nadżerkę od lat, ale teraz to już przegięcie. Nie lubię tego mokrego uczucia. No ale cóż zrobić...uroki ciąży....

gajodka mam tak samo z tym stawianiem się brzucha, zawsze mam to w nocy, albo zupełnie rano jak się budzę. Z łatwością można wtedy maluszka wyczuć, ale nie lubię wtedy dotykać brzucha, bo choć nie boli to jakieś mam nieprzyjemne w nim uczucie. Najczęściej jest tak jak w ciągu dnia za dużo się nabiegam. Biorę wtedy sobie nospę i zwykle to wystarczy. We wtorek idę do położnej, więc i tak się dopytam.

teri z pierwszą ciążą byłam w podobnym wieku, urodziłam jak miałam 23 lata. Teraz z drugim uwinę się przed 30-stką. Cieszę się z tego, bo znam dużo osób któe bardzo zwlekały z pierwszym dzieckiem i teraz mają problemy żeby te dzieciątko mieć. Poza tym jak odchowam dzieciaczki będę jeszcze w miarę młoda, no i będę mogłą się skupić na pracy bez strachu kiedy znajdę czas na kolejne dziecko, bo na dwójce zamierzam poprzestać.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Teri (offline)

09-09-2011 20:49:08

Kraków
hanya No ja w dniu porodu już też będę 23 latką smiling smiley. I szczerze mówiąc myślę dokładnie tak samo po drugie ja już teraz starałam się ze swoim o to dzieciątko prawie 7 miesięcy będąc w tym wieku nie myśląc nawet czy w ogóle bym je miała starając się kilka lat pózniej. Nawet o ty nie chcę myśleć jestem bardzo szczęśliwa że mam już pod sercem mojego kochanego skarba smiling smiley oby teraz było wszystko dobrze i urodziło się zdrowiutkie i tego życzę każdej przyszłej mamusi grinning smiley


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-09-09 20:52 przez Teri.

Teri (offline)

09-09-2011 20:58:26

Kraków
No tak zapomniałam dodać że też mam nadżerkę o której dowiedziałam się będąc już 1,5 miesiąca w ciąży i już z nią jak na razie nie dało się nic zrobić teraz trzeba czekać i to też swoje robi. Z resztą ostatnio też złapałam zapalenie pęcherza sad smiley i to trzeba wyleczyć...


[/url]http://cap41.caption.it/12322/captionit2212631338B82.jpg[/img][/url][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]<a href="[link widoczny po zalogowaniu] src="[link widoczny po zalogowaniu]; alt="Suwaczek z babyboom.pl" border="0"/></a>[link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

09-09-2011 21:00:19

No faktycznie dziewczyny zapełniacie strony w szaleńczym tempie smiling smiley Wg mnie i młodsza mama tym lepiej smiling smiley
Ewaban, tak byłam 3 razy na pielgrzymce jeszcze w podstawówce i w liceum. 2 razy szłam z warszawską chyba 10 dni i raz z łomzyńską 13 lub 14. Sama sie dziwie jak dałam radę, ale w tym wieku ma sie duzo siły i zdrowia. (bo ogolnie jakims okazem zdrowia raczej nie jestem).
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546940, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.