LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

Nika80 (offline)

21-04-2013 09:40:57

Tychy
W temacie snów forumowych:
Ula, ja dziś w nocy (we śnie był dzień) stałam na przystanku autobusowym przy cmentarzu na Lipowej z Łusunią i czekałam na autobus. Kiedy nadjeżdżał wyskoczył na ulicę pewien mały blond-chłopiec, więc rzuciłam się mu na ratunek z głośnym okrzykiem: Miłoooooosz! Był tak zdziwiony, że znam jego imię, że sam nawet się trochę wycofał.
Ja się obudziłam zaraz po tym, więc nawet nie wiem, czy się spotkałyśmy. Nie mogłam dalej śnić, bo pamiętam, że jak już trzymałam Miłego, to uświadomiłam sobie, że gdzieś na tym przystanku została.... Łuśka! A jak wiadomo, ta w jednym miejscu nawet chwili nie postoiwinking smiley

Nika80 (offline)

21-04-2013 09:43:07

Tychy
My dziś jedziemy z młodą na turniej siatkarski, w którym gra Anioł. Będziemy dopingować mooocno. Nestor rodu opuścił nas o 8., a wróci po 20. My jedziemy na 14 w nadziei, że do tego czasu jego drużyna nie odpadnie z turniejuwinking smiley (oczywiście on jest przekonany, że jeśli nie wygrają, to zajmą choć 2 mscewinking smiley ).
Miłej, słonecznej niedzieli dla Was

Nika80 (offline)

21-04-2013 10:01:58

Tychy
Ewa, Martushia - gratulacje początkowych sukcesów w odmlekołaszaniu. Lecę usypiać młodą

gajodka (offline)

21-04-2013 13:19:37

Toruń
Q!!! Laura walczy z goraczka od wczoraj.
sad smiley bidulka moja

Wczoraj juz byla niewyrazna i szkoda ze ja z tesciami puscilam na spacer bo wrocila z lodowatymi dlonmi ("przeciez zawsze ma zimne"winking smiley i zimnymi nozkami... Nie potrafia tego skontrolowac i wrocic do domu. A ja im ufam ze jest dobrze... I dupa!!! A pytalam o rekawiczki!!! To mowili ze nie trzeba!!! Wrrrr!!!!
Dobra upuscilam zlosc i wpadn pozniej bo teraz musze cos zjesc bo padam z glodu!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

Aniela1977 (offline)

21-04-2013 17:08:39

Warszawa
Hejka,ja tylko z chwilę bo jeszcze mnie trzyma przerażenie!!
oto nasz kolega z wycieczki!!!


Gajodka Nnka też wczoraj zmarzła rączki zimne jak lody miała,okropny dzień był wczoraj!Wygrzej Laurkę wit daj może przejdzie.Ehh kurna z tymi teś.....
Ja jutro jade do szpitala do teścia i muszę się spotkać ze swoją teściową!!wrrrrrr
pozdrawiam wszystkich mocnoooooooo



gajodka (offline)

21-04-2013 21:22:33

Toruń
O fuuuuu!!! Ja bym uciekala a nie fotografowala. Anielcia dzielna jestes.

Laurcia po poludniu juz ciut lepiej ale marudna na potege. Nic jej nie pasowalo. Oby jutro bylo git. Rano i na noc po 5ml nurofenu, wit.C 10kropli i dicoflor oraz wit.D.

Zmykam do mezyka.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Kolejne szczęście smiling smiley

ula1219 (offline)

21-04-2013 21:43:50

Lublin
anielka, okropieństwo... gdzie Wy to znależliście???? fajnie, że się odezwałaś i że u Was wszystko ok.
gajodka zdrówka dla Laurci :* nie ma to jak mamunia dopilnuje dziecka, a nie teściowa, prawda?
nika dzięki za dopilnowanie dziecka na przystanku winking smiley ach ten mój urwis... szkoda, tylko, że nam nie udało się spotkać grinning smiley
ania, elli nasz Igi też drański się zrobił smiling smiley. Zwłaszcza jak chcemy go zdjąć z kanapy, po której nauczył się skakać jak sam diabeł!
elli dzięki za życzenia zdrówka dla Igunia, katar trochę jeszcze trzyma, ale nic gorszego się nie dzieje, więc uskuteczniamy codziennie spacerki. Mam nadzieję, ze będą najlepszym lekarstwem smiling smiley
justysia a jak u Was?
a ktoś pytał o Lenki zdjęcia basenowe. Wydaje mi się, że na fejsie je wrzucała.

no i weekend się zakończył, jutro znowu przedszkole, małżon do pracy, a my z Iguniem spacer mam nadzieję smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2013-04-21 21:47 przez ula1219.

Aniela1977 (offline)

21-04-2013 23:42:27

Warszawa
Oj no świetnie ze weszłamsmiling smiley):
dziewczyny czy Wy na prawdę omijacie Warszawę???czy nie ma tu nic ciekawego???nikogo??jeszcze nie czytałam że ktoś przejazdem jedzie!!!!!
zapraszam na wycieczkę i na parapetówkę (jakby to miało wyglądaćsmiling smileysmiling smileysmiling smiley
Nika lubisz podróżować?????"winking smiley:smiling smiley



Aniela1977 (offline)

21-04-2013 23:43:48

Warszawa
Ulcia 100 metrów od domu!!!!praiw w około mam las!!i jakieś bagna itd....
dobrej nocki papa



ula1219 (offline)

22-04-2013 12:42:18

Lublin
anielka nika najpierw do mnie miała przyjechać, do Lublina, a Ty ja już do Wawy wołasz smiling smiley
a do Warszawy przecież ja chciałam bardzo, no ale wygląda na to, że mimo, że centrum naszego pięknego kraju, to jakoś nikomu póki co nie po drodze.

dziewczęta szykuje sie podobno około 30 stopni! SZOK! teraz Ignas śpi, Miłoszek w przedszkolu, a ja już drugie pranko smiling smiley a potem na dwór, wreszcie koniec tego kiszenia w domu smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.