LUTY 2012

Wysłane przez Luciolla 

kasik82 (offline)

11-06-2011 21:28:01

Rzepin
Wika 112, gratuluje.Jak się czujecie, u mnie na razie żadnych jak na razie objawów nie ma, oprócz delikatnego bólu brzuszka jak na okres i zawrotów głowy :-D


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

11-06-2011 22:09:37

Witam nowe mamusie smiling smiley
Ja mam wilczy apetyt! chyba nigdy tak nie miałam... po prostu jem cos co godzinę! Poza tym na razie nic szczególnego. Z jednej strony nie chciałabym, żeby mnie dopadły takie potworne mdłosci jak poprzednio, ale z drugiej była bym spokojniejsza...

Anonimowy użytkownik (offline)

11-06-2011 22:18:18

Acha, zawroty głowy tez sie zdarzają jak sie za szybko podniosę, no i delikatny ból w podbrzuszu (ale własnie wszędzie czytam, ze to taki ból jak na okres, a mi to tego bólu nie przypomina, dla mnie to takie jakby kłucie, ciągniecie...)
Nie wspomnę o częstych wizytach w toalecie:/
Czyli jednak nazbierało sie troche tych objawów smiling smiley
Nie wiem czy tez tak macie, ale ja wciąz sie zastanawiam czy to na pewno to, czy mi sie nic nie przysniło, czy ja na pewno widziałam te 2 kreseczki i wynik bety, bo tak dobrze sie czuje.
Po prostu .......cholernie sie cieszę grinning smiley
pozdrówki

kasik82 (offline)

11-06-2011 22:40:11

Rzepin
Ja przy pierwszej ciąży miałam wilczy apetyt, może dlatego że przed ciążą ciągle pilnowałam wagi i w sumie miałam nie dowagę,co szybko nadrobiłam w pierwszym trymestrze. Teraz jem dalej jak jadłam, nie mam zachcianek, od niczego tez nie nie odrzuca.Pamiętam jak przy pierwszej ciąży panikowałam, że nie mam praktycznie żadnych objawów, że w ogóle nie bolą mnie piersi i w rezultacie lądowałam średnio raz w tygodniu u lekarza.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

ula1219 (offline)

12-06-2011 09:29:06

Lublin
Cześć Dziewczyny,

Wszystkim gratuluję!

kasik - hehe ja mam podobnie - myślę dlaczego NIC MI NIE JEST!, może teraz nawet bardziej niż przy pierwszej ciąży. Może to dlatego, że bardzo chcemy swoich maluszków. Zero objawów, czasami coś zakłuje w brzuszku, ale w zasadzie nic więcej.

lena - myślę, że wszystkie nie możemy jeszcze uwierzyć... ale już niedługo dzieciaczki będą się ruszać w brzuszkach :-D

Dziewczyny kiedy wybieracie się do gina? Jeszcze czekacie? Ja nie wiem, z jednej strony chciałbym już pójść potwierdzić, ale z drugiej obawiam się czy nie będzie za wcześnie i nic sensownego lekarz mi nie powie.


[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

kasik82 (offline)

12-06-2011 10:32:28

Rzepin
Witam się z rana :-)
My się czujemy dobrze.
Do lekarza chcę iść w 8 tygodniu.Przy pierwszej ciąży poleciałam zaraz po zrobieniu testu i kazał mi przyjść za 2-3 tygodnie bo było jeszcze za wcześnie.U nas za oknem piękna pogoda, dzisiaj do małego przychodzi teściowa a my lecimy do Gorzowa na żużel :-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Luciolla (offline)

12-06-2011 11:16:41

Pruszcz Gdański
Ja zrobiłam to samo smiling smiley Poleciałam w 5 tygodniu do mojej doktor. Zrobiła mi usg ale nic się nie dopatrzyła sad smiley I teraz jak na szpilkach czekam do 20.06. Dni dłużą się jak wieczność. Kiedy zobaczę to małe bijące serducho? Chyba się wtedy rozkleję.

Luciolla (offline)

12-06-2011 11:19:26

Pruszcz Gdański
Dziewczyny jak jest teraz z tym becikowym? Ja słyszałam ze max do 10 tygodnia trzeba załatwić sobie opiekę lekarską żeby je dostać a później ktoś mi mówił że to już nieaktualne. To jak jest teraz? Bo czytam różne fora i lekarze zazwyczaj każą przyjść po 12 tygodniu. I wtedy po ptakach....

kasik82 (offline)

12-06-2011 12:29:32

Rzepin
Luciolla, u nas musiałam mieć zaświadczenie od lekarza , że byłam pod jego opieką przed 10 tygodniem.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]

Anonimowy użytkownik (offline)

12-06-2011 20:02:51

Hmmm... co do becikowego to przyznam szczerze, ze nie bardzo wiem :/ Ale chetnie sie dowiem smiling smiley
A do lekarza....No własnie zrobiłam tak jak Luciolla winking smiley byłam w czwartek, konczyłam 5tydz. Nie mogłam wytrzymac. No i były tylko dwa pęcherzyki, mniejszy i większy... zarodka jeszcze nie było widac, ale upierałam sie na to usg, bo jestem przewrazliwiona po tym co przezyłam. Teraz idę 21go. Wtedy mam nadzieję zobaczę juz bijące serduszko smiling smiley ( albo serduszka winking smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.