GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

madralinska (offline)

31-12-2013 21:13:39

Poznań
Dziewczyny! Przede wszystkim:
SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU! NIECH SPEŁNIAJĄ SIĘ WASZE MARZENIA I NIECH ROK 2014 BĘDZIE SUPER!!!! smiling smiley

Rozia
Róża to super dziewczynka smiling smiley, księdza czapką się bawiła smiling smiley odważna, Dana jak obce osoby przychodzą to za Chiny nie podejdzie, musi się pół godziny oswajać...
A Piotrek bystry chłopak, bo 5latki w naszej rodzinie/znajomych to Eurobiznesu raczej by nie załapały i nadal są na etapie gry w piotrusia.
Miłej zabawy! Domówki są najlepsze smiling smiley. My też na domówce u siebie, ale przed telewizorem pod kołderką smiling smiley.

Goniutek
Dokładnie - święta, święta i po świętach. Ja już nawet choinkę schowałam, bo mi przeszkadzała, a Dana to się nią cieszyła przez pierwsze 30 minut po ubraniu bombek...
Wytrwała jesteś, że z takimi dolegliwościami, chce Ci się jeszcze urodzinki wyprawiać, ale czego się nie robi dla dziecka smiling smiley. Mam nadzieję, że te bóle w końcu Ci przejdą.
Jerzyk naprawdę bardzo mi się podoba smiling smiley, u nas wśród znajomych to będzie Janek i niedawno urodzili się Piotruś, Antek i Marcin, więc Jerzyk bardzo oryginalnie smiling smiley.

Monika
grinning smiley jak przedstawiłam mojemu mężowi propozycję Twojego co do swatania naszych dzieci to stwierdził, że przy flaszce wszystko da się omówić, a kto wie co będzie za parę/paręnaście lat i gdzie nas wyniesie, może będzie blisko winking smiley
Na bilans dwulatka to sama musisz zarejestrować Jasia. Takie badanie ma trwać trochę dłużej i lekarz sprawdza, czy dziecko prawidłowo się rozwija, czy nie ma jakiś wad i na jakim poziomie są jego umiejętności. Zobacz sobie w książeczce zdrowia Jasia to jest tam specjalne miejsce na te badania.
Jeszcze pójdziecie na swoje. Dzieci szybko rosną, a jak pójdą do przedszkola to Ty będziesz młoda, za raz po magisterce i raz dwa znajdziesz pracę to dacie radę razem utrzymać mieszkanie smiling smiley. Ja też mam plan iść do pracy jak tylko Dana pójdzie do przedszkola, więc kwiecień będzie dla nas sądnym miesiącem, bo wtedy rekrutacja do przedszkoli.
Daliście radę na tych rybach? U nas dziś mróz cały dzień, więc podziwiam, jeśli mimo pogody pojechałaś z mężem.
Super sylwester grinning smiley. Nas prawdopodobnie czeka taki sam smiling smiley. W międzyczasie zajrzymy do Warszawy/Krakowa/Wrocławia (w zależności od stacji telewizyjnej) i będzie bal smiling smiley. Mam tylko nadzieję, że huki fajerwerków nie wybudzą Danusi... smiling smiley.

Z nowości to w końcu kupiliśmy nowe łóżeczko Danusi. Zdecydowaliśmy się na taki fotel rozkładany [link widoczny po zalogowaniu] tylko biało-fioletowy i już kilka nocy na nim śpi i jesteśmy zadowoleni. A moje największe obawy o wędrówki Danusi się nie sprawdziły smiling smiley. Nawet wczoraj jak miała jakiś kryzys drzemkowy i nie chciała zasnąć mimo zmęczenia to chyba godzinę jęczała w łóżku i nawet nie próbowała zejść.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

01-01-2014 21:06:07

Zabrze
Dziewczyny żyję smiling smiley

sylwester był udany graliśmy w eurobiznes, alko chińczyka, karty i nieźle sie przy tym bawiliśmy smiling smiley dzieciaki o 21 miały swoje '5 min' były zimne ognie (Rózia się tego bała) i picollo smiling smiley Olisia od pon boli ząb i [przez to budzi się nam w nocy i wczoraj to samo musialam mu dać przeciwbólowy iposzedł spać Róźka spała jak zabita...ale za to pobudka była jak zawsze o 7 ...nawet w nowy rok nam nie dała posać ... Róźka dostała od Jagody hula hop i teraz chodzi i kręci sie z hula hopem smiling smiley

Monia własnie jak tam ryby?? Tak na bilans ty musisz go zapisać nic poważnego smiling smiley

Maralinska dzięki za przeypomninie musze ja zapisać właśniesmiling smiley

Goniutek u M siostra urodziła syna dzień przed wigilią miał być Dominik a jednak zapisali go Aleksander... z tym że Oliś mial być Aleksander ale cóż...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

01-01-2014 21:11:27

Zabrze


nasza kreacja ( spóniczka prezent od dzieciątka )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2014-01-01 21:13 przez rozia76.

monika1991 (offline)

01-01-2014 23:08:11

Rzeszów
Hey jestem i ja smiling smiley nie spodziewałam się że spędzę tak fajnie sylwestra bo zakładałam że wylądujemy w łóżku przed tv, w prawdzie byliśmy w domu a fajewerki oglądaliśmy przez okno bo nie było z kim dzieciaków zostawić, szwagier i siostra zostali też w domu- w koncu się zaręczyli, więc naspraszali znajomych (których ja nieznałam) więc była okazja poznać sąsiad który z mężem na ryby jeździ, jego narzeczoną, tematów nie brakło bo mają synka starszego o miesiąc od Aurelki a że ogólnie spoko ludzie to była śmiania a śmiania do tego kilku zbawnych zalanych konkretnie kolegów. Już zapomniałam jak to fajnie jest na takim spotkaniu. Nawet troche sobie pofolgowałam jak maluchy zasnęły a wytrzymali dość długo oboje, chodziłąm cały wieczór w dobrym nastroju grinning smiley
jak strzelali wieczorem to Jaś z okna patrzył i był zachwycony, myślałam że o północy go wybudzi huk ale przespał spokojnie Aurelia zresztą też a dziś chodził od okna do okna i patrzył czy będą światełka smiling smiley

Rozia Różyczka przepiękna smiling smiley fajniutki ma uśmiech smiling smiley i jaka damulka do tego, my też nie pospaliśmy dziś za bardzo tzn ja bo Piotrek to musiał odespać trudy wieczoru poprzedniego grinning smiley na rybach niestety nie byliśmy bo nie wyrobiliśmy się z robotą a teraz nieprędko pojedziemy bo karta nieopłacona a to będzie dobre 3stówy więc pewnie dopiero na wiosnę chyba że zaryzykujemy mandat smiling smiley

Madralinska Piotrek stwierdził że twój mąż to swój chłop skoro przy flaszce chce kwestie omóić grinning smiley swój na swego zawsze trafi grinning smiley piszesz że w kwietniu się wszytsko u was okaże, ty jest kijowo bo żeby dzieci poszły do żłobka czy przedszkola ja muszę już mieć pracę, nie wezmą ich jeśli ja nie będę pracować bo ich nie będzie interesować czy ja szukam czegoś czy nie ehhh więc tłumaczę durnemu chłopu, iść we wakacje do siebie, ściągnąć siostrę do opieki dla dzieci, poszukać czegoś i dać dzieci do żłobka ale gadaj mu..... czasem tak mnie to wkurza że on wie lepiej ale no, nie walcze z nim
fajnie że eksmitowaliście Danę z łóżeczka u nas nie ma na to warunków i już zaczynam myśleć o drugim łóżeczku bo Aurelia sama siedzi ( jeszcze nie tak pewnie i porządnie ale siada we wózku i strach bo wysoko) tylko matra muszę poszukać i zmierzyć czy wejdzie, sofka bardzo fajna nie zajmuje dużo miejsca smiling smiley

Goniutek ja przetrwałaś slywestra? Kinia też świętowała czy przespała noc?

Alenka gdzie jesteście? mam nadzieje że niedługo się odezwiesz smiling smiley

ja dopiero będę brać się za naukę, już mi sie nie chce tego na okraglo walkowac winking smiley dobrej nocy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

02-01-2014 18:45:47

Zabrze
Monia a widzisz sylwester był interesujący smiling smiley i co on chce u mamusi całe życie mieszkac jak nawet nie ma gdzie Aurelka spać? jejku jakie chłopy są dziwne...

Madralinska a no łożko fajne i dobrze że Dana do was nie migruje bo to jest najgorsze u nas Oli jak ma gorsze dni to wpada w nocy do nas....


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madralinska (offline)

02-01-2014 20:39:28

Poznań
Cześć!

Rozia
Super zdjęcie smiling smiley, Róźka jaka zadowolona, że wystrojona w kieckę i korale grinning smiley.
Z Piotrkiem to chyba czeka Was wizyta u dentysty. Jak napisałaś o tych zębach to znowu mnie sumienie ruszyło, bo Dana ma 2 lata a jeszcze nie była u dentysty. W sumie ząbki ma ładne, myjemy 2 razy dziennie, ale zalecają wizytę nawet już przy pierwszych ząbkach. A mi tak jakoś nie po drodze... a może to podświadomy uraz do dentystów, bo ja za dzieciaka się wychodziłam po stomatologach i za fajnie nie było... dlatego staram się dbać o zęby Danusi bardzo, by nie miała problemów z próchnicą.
Co do migrowania Danki do naszego łózka, to przypuszczam, że jak trochę podrośnie i skapnie się, że przecież może wyjść to będą próby wędrowania. Ale mam nadzieję, że za szybko tego nie załapie. Bo teraz nawet rano jak się obudzi to woła i dopiero jak wejdę do niej to wychodzi z łóżka, jakby czekała na pozwolenie czy co... ale to bardzo dobrze smiling smiley.

Monika
Takie spontaniczne imprezki zawsze są najlepsze smiling smiley. Ale się Wam w rodzinie trafiło, że dwóch braci z dwoma siostrami się zgrali smiling smiley. Wszystko w rodzinie zostanie smiling smiley.
Potwierdzam, że mój mąż to fajny chłop, bo gdyby nie był, to nie był by moim mężem grinning smiley.
Co do rekrutacji do przedszkola, to my też będziemy kombinować, bo ja nie pracuję, a to raczej wyklucza dziecko z przedszkola... no ale znajomy prowadzi sklep i jak coś to przybije pieczątkę winking smiley. W ogóle to inni nam doradzają, żeby napisać, że sama dziecko wychowuję, zwłaszcza że my z Danusią tu jesteśmy zameldowane, a Dawid na Dolnym Śląsku... ale tego nie zrobię, bo Dawid mówi, że jeszcze się do mnie i Danusi przyczepią, będą patrzyć, czy dzieckiem dobrze się zajmuję czy co i kłopot może z tego wyjść... normalnie gdybym wiedziała, że takie cyrki są z przedszkolami to ślub wzięlibyśmy dopiero po rekrutacji, żeby było bardziej wiarygodne to samotne rodzicielstwo winking smiley, albo się rozwiedziemy w ostateczności grinning smiley (swoją drogą do czego to państwo doprowadza, że takie myśli przychodzą).
Fajny pomysł masz z tą siostrą, ale ja to bym się nie odważyła dziecka dać do żłobka, bo po tych wszystkich aferach to nie mam zaufania, a taki 3 latek to już Ci powie co tam w przedszkolu, więc większa kontrola jest. Zaciśnij zęby i jak skończysz magisterkę to Aurelka będzie w wieku do przedszkola, Jasio w zerówce, więc będzie Ci łatwiej z organizacją wszystkiego. No i wtedy Piotrek nie będzie miał nic do gadania smiling smiley.

No właśnie ciekawe jak się układa u Alenki.

My dzisiaj zrobiliśmy sobie wycieczkę po Poznaniu, między innymi oglądaliśmy fajne zabytkowe samochody w muzeum, a dla Danusi największą atrakcją były ruchome schody w centrum handlowym smiling smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

03-01-2014 20:42:38

Zabrze
Madralinska powiem ci że poprzednia dentyska Olisia też go trochę zniechęciła, ale teraz sam chce iść bo go bardzo boli... jesteśmu umówieni na wtorek zobaczymy jak to wyjdzie mam nadzieje że tym razem się uda smiling smiley

Muszę się wam pochwalić Rózią, bo od jakiegoś czasu czasami sama wola sisi i rzeczywiście coś tam robi do nocnika i jak narazie to ją motywujemy bijemy brawo jak zrobi, ale jej nie zmuszamy aby sie znowu nie zraziła... zobaczymy coz tego wyjdzie ale jak narazie to jesteśmy zadowoleni że sama woła smiling smiley

Alenka żyjecie? jak wam w Polsce?winking smiley

Goniutek i jak bóle ustały kiedy masz od lekarza może coś ci da na nie?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

monika1991 (offline)

04-01-2014 23:52:47

Rzeszów
Rozia no ja tez nie wiem jak ten chlop se to wyobraza, jak sie wsciekne to przerwe studia i bede kombinowac na staz bo juz nie mam sily tlumaczyc mu a ten sie uparl i jak grochem o sciane ehhhh. Gratulacje dla Rozyczki smiling smiley jejku kiedy ja sie pozbede tych cholernych pieluch, od nowego roku nocnik wyciagnelam bo wczesniej byla awersja to nie chcialam na sile go sadzac i od czasu do czasu sikac pojdzie ale dalej w pielusze chodzi, zle robie? powinnam mu zalozyc majtki i najwyzej sie osika, wtedy tlumaczyc? czy jak to zrobic poradzcie mi

Madralinska fajnie ze napisalas o tym bilansie, bylismy wczoraj u szczepienia z aurelia i od razu zrobila nam bilans choc dopiero one sobie tam wezwania mialy pisac a tak to z glowy juz mamy smiling smiley tak inna szosa te zlobki, przedszkola i ten caly cyrk i kombinowanie mnie przerazaja, nie wiadomo juz jak to robic zeby dobrze bylo a moze tak jak radzisz zeby zacisnac przeczekac bo czas naprawde szybko ucieka odkad jest dwojka dzieci (jak to dziala?) i dopiero wtedy sie wziac za swoja samorealizacje, tylko mi tak zaczyna brakowac pracy sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

06-01-2014 19:37:28

Zabrze
Monia a no u nas Rózia też chodzi w pampku... to jest tak że jak on nam mówi że chce sisi to wtedy ją sadzamy na takiej zasadzie to działa na razie mam nadziejesmiling smiley

a mnie znowu zmogło na weekend... masakra w niedz wgl nie mówiłam tylko szeptałam....jutro do dentysty nareszciesmiling smiley
a i nie wiem czy pisałam wam Oli w sobotę był na łyżwach pierwszy raz z moim tatą i jak na pierwszy raz to bardzo dobrze mu poszło i jutro popołudiu znów idziemy tym razem ja też ide smiling smiley pogoda sliczna ciekawe jak długo się utrzyma...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546122, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.