GRUDNIÓWECZKI 2011

Wysłane przez monkoi 

tatjana (offline)

17-12-2011 20:18:07

Prosimy o głosik smiling smiley

dana1981 (offline)

17-12-2011 20:58:23

Namysłów
Eva ja nie rozumiem kobiet które idą rodzić i nie zgadzają się na lewatywę,mnie się tam nie pytali czy chcę lewatywę czy nie po prostu rano o 5.00 położna mnie obudziła i lewatywę zrobiła...co do golenia to fakt ciężko jest z brzuszkiem się ogolić ale w moim przypadku rozstawiłam lustra i jakoś dałam radę smiling smiley

Iczka trzymam kciuki...wszystko będzie dobrze...powodzenia smiling smiley

Sawanna już niedługo zobaczysz synusia...na pewno jest prześliczny...smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-17 21:30 przez dana1981.

goniutek_84 (offline)

17-12-2011 22:05:21

Białystok
A nie myślałyście by zrobić lewatywę w domu? Ja to na pewno przed pojściem do szpitala zrobię se w domu lepiej się poczuję na swoim niż bym miała prosić te położne. A co do golenia to ja też nie mam problemu z tym bo akurat poddaję się dla męża a przy okazji ma też trochę frajdy.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

wiolapiksa (offline)

18-12-2011 03:25:30

witajcie moje kochane!jestem po porodzie juz urodzilam 17.12.2011 o 10.05!mala wazy 3376 dluga na 56cm i 10 ptk dostala!alemimo wszystko nie jest grubiutka zreszra jak wroce wysle wam zdjecia!ja mam internet w tel.dlatego pisze a o tej porze bo spAC nie moge!tu dzieci na noc zabieraja a ja chce moja julke!ona jest taka wspaniala po porodzis jak ja dostalam od razy sie usmiechala smiling smiley wysle wam zdjecia po powrocie do domu!o porodzie nie pisze bo byl okropny do tego zle mnie zeszyla ale we wtorek wyciagna szwy wiec dam rade smiling smiley
dziewczyny najwzniejsze gratuje maluszkow rodzinka grudnioweczek nam sie powieksza i oby salej to szlo w tym tepie smiling smiley trzyman za nierozpakowane kciuki!bo miec te anioly przy sobie to niesamowite przezycie!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

dana1981 (offline)

18-12-2011 08:24:24

Namysłów
Wiola wielkie gratulacje niech się Julcia zdrowo chowa a imię jest prześliczne winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

nikkaa (offline)

18-12-2011 10:06:30

Żory
wiolapiksa gratuluję!!! lepiej nie pisz teraz o porodzie sad smiley
szkoda ze ci Julkę zabrali ale miałaś czas odpocząć.

ciekawe kto następny ?
pozdr


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Lidzia85 (offline)

18-12-2011 15:27:18

Warszawa
Wiola gratuluję Juleńki,odpoczywajcie sobie po porodzie.
Oj u mnie też chyba coś wkońcu idzie do przodu bo w nocy zaczełam czuć lekki ból taki jak podczas okresu i cały czas trwa wiec chyba to znak ze Zuzia decyduje się na wyjscie.


[link widoczny po zalogowaniu]

sawanna (offline)

18-12-2011 16:25:08

Wiola, gratuluję. Witamy Julię na świecieurodzinowe baloniki

goniutek_84 (offline)

18-12-2011 17:34:30

Białystok
Wiolu gratuluję córeczki aby rosła zdrowo.
A ja dziś miałam tą swoją sesję jestem ciekawa jak wyszła prawdopodobnie w środę będę miała to jak coś zamieszczę kilka. Dziewczyny czy wy też tak macie że w nocy wstajecie do kibelka? I na dodatek jeszcze mam problem bo w nocy zdarza się mi nietrzymanie moczu jak nie wstanę się wysikać. I nie wiem czy to powód do zmartwień czy to norma?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sawanna (offline)

18-12-2011 17:40:11

Goniutek, ja w nocy wstaję min. 1 raz, ale najczęściej 2-3 razy i często potem nie mogę zasnąć i tak leżę do rana:-/ Nietrzymanie moczu jeszcze mi się nie zdarzyło, ale jak się budzę na siku, to przeważnie bardzo mnie boli w dole brzucha.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547440, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.