Prezenciki na LUTY 2010

Wysłane przez bea 

lusi24 (offline)

22-10-2009 14:28:49

Witam ponownie, byłam ostatnio na usg i wszystko jest w porządku, bardzo się cieszę ale też martwię się ciągle że coś może być źle, że może lekarz czegoś nie zauważył. Cały czas mam takie obawy może dlatego że to moja pierwsza ciąża? Nie wiem sama. A na samą myśl o porodzie mnie trzęsie. Czy wy też tak mocno obawiacie się porodu?

kajax37 (offline)

23-10-2009 10:11:11

kidderminster
Kwiatku gratulacje!!!smiling smiley Zuziach dziekuję bardzo wiem jest śliczniutka zresztą jak wszystkie nasze dzidziesmiling smiley Lusi24 nie martw sie skarbie wszystko jest i bedzie dobrze ja sie bardzo martwiłam ale ja mam juz swoje latka,a okazuje sie że moja ciąza przebiega prawidłowo i z dzidzia jest wszystko ok,skoro lekarz powiedział ze jest dobrze tzn. że tak jest i bedzie,główka do góry db aj o siebie,pozdrawiam serdeczniesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-10-23 10:19 przez kajax37.

zuziach (offline)

24-10-2009 10:26:21

Warszawa
no to u nas też druga córcia smiling smiley

lusi24 nie martw się! a na myślenie o porodzie jeszcze za wcześnie smiling smiley zresztą każdego ktoś urodził winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

bea (offline)

26-10-2009 12:54:44

Łódź
Jakiś lutowy buuuum dziewczynkowy???
U nas najpierw kręgosłupem sie popisywała Nowinka i lekarz nie chciał ryzykować, że źle powie, więc nie wiedziałam, ale ostatnio byłam u mojej lekarki w szpitalu po coś i było wolne usg więc mnie wzięła na podgląd i wygląda na razie że też dziewuszka!!! SZOK!


*************************
[link widoczny po zalogowaniu]

kajax37 (offline)

27-10-2009 20:38:25

kidderminster

koorka (offline)

05-11-2009 14:07:54

Lublin
Cześć dziewczyny, mam do Was takie pytanie. Czy u którejś z Was wykryto u dzidzi w ciąży (obecnej lub poprzedniej) niemiarowości w biciu serduszka? Mi właśnie lekarz wczoraj powiedział, że Mała ma dość sporą niemiarowość, ale to podobno u tak młodych płodów nie jest wcale takie rzadkie i często ustępuje bezpowrotnie i samoistnie jeszcze przed porodem. Zetknęłyście się z takim czymś osobiście lub w najbliższym otoczeniu? Bardzo chciałabym usłyszeć co macie do powiedzenia na ten temat. Dodam jeszcze tylko, że jestem obecnie w 22 tyg ciąży.
Pozdrawiam Was wszystkie


[link widoczny po zalogowaniu]

kwiiatek (offline)

13-11-2009 13:49:27

Poznań
bea no to gratulacje!!! Pareczka ci się trafiła!!! Super! A Ty chciałaś dziewuszkę czy drugiego chłopca?

koorka kurcze chocbym chciała to ni epomogę bo nie spotkałam się z czymś takim. Ale ja na twoim miejscu poszłabnym na konsultacje do innego lekarza. Może to cie uspokoi. Nie martw się, na pewno z dzidzią będzie wszystko w porządku.



kajax37 (offline)

22-11-2009 22:54:12

kidderminster
Witam,bylam w czwartek u mojej położnej wszystko jest w porzadku mała kopie nieustannie a jej serduszko bije jak młot połozna powiedziała ze miarowo,mierzyli mi też brzuszek i rośnie odpowiednio,czuję się dobrze choć coraz cieżej mi w pracy,choć nie mam ciężko no jeszcze miesiąci chyba koniec,tu w Anglii tak jest im dłużej chodzę do pracy tym dłużej będę z moim maleństwem,nabardziej cieszę sie że jest wszystko ok z małą,położna powiedziała ze najprawdopodobniej będę mieć cesarkę,bo mam łożysko przodujące nie mam się martwić bo wszystko bedzie ok,moze łożysko pójdzie w góre ,ważne żeja i dzidzia czujemy się dobrze,pozdrawiamsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

moni (offline)

02-12-2009 15:23:15

Witam wszystkie Lutowe Mamusiesmiling smiley
Trafilam tu po raz pierwszy dzisiaj i juz sie zalogowalam.
Mam termin na 20 lutego i prawdopodobnie dziewczynka bedzie z czego sie ciesze, bo juz mam 11 letniego chlopca.
Pozdrawiam goraco,milego dnia.

bea (offline)

04-12-2009 08:05:46

Łódź
koorka, nie miałam nic a nic o niemiarowości wiadomości nigdy.
Kwiatku, nie miałam nastawienia, czy marzenia - bez znaczenia.
Kajax37 - cc się nie martw, ja miałam "awaryjnie" ale na prawdę dobrze to zniosłam.

Pokazuję moją Nowinke z wczoraj - 1,5kg-mową potwierdzoną dziewczynkę



*************************
[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1546200, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.