Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

izabelka0308 (offline)

06-02-2012 17:08:28

Kate rzecz gustu, mi bardzo się podoba w tych włosachsmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

maxim16 (offline)

06-02-2012 17:09:05

Łomianki / Warszawa
tynka - ja się pofarbowałam na brąz i na rudo z mego blondu teraz wróciłam przed ślubem znów do jasnych


Gabrysia urodzona 7.09.2010 o godzinie 16:05, waga 4220g, wzrost 57 cm.
Antosia urodzona 3.07.2012 o godzinie 1:14, waga 3695g, wzrost 53 cm.

GusiuNesta (offline)

06-02-2012 17:48:51

Sieradz
farrah - ja najpier przymieżyłam te biustonosze co ona mi pokazało i to utwierdziło mnie w przekonaniu, że ona nie ma pojęcia co mi doradza... Były o 2 rozmary za duże, pominę to, że czułam się w nich jak stara baba... Chciałabym karmić piersią, ale nie kupowałam jeszcze biustonosza do karmienia, chcę kupić po porodzie właśnie ze względu na to, że rozmiar pewnie się jeszcze zmieni smiling smiley. 65 I grinning smiley no nieźle grinning smiley
Pisałaś, że w programie nastoletnia matka oddała dziecko do adopcji... Szczerze mówiąc to ja nie potępiam takich ludzi... Lepiej oddać do adopcji niż usunąć, czy wyrzucić na śmietnik... smiling smiley oczywiście nie mam na myśli tego, że Ty to potępiasz tongue sticking out smiley tylko mi innego słowa zabrakło winking smiley

julka - nawet mnie nie denerwuj tongue sticking out smiley teściowa ostatnio zrobiła faworki i zjadłam z 10 tongue sticking out smiley i zła na siebie byłam, że się nie potrafiłam powstrzymać winking smiley

Karolcia - ja się zbieram, żeby ciuszki poprać w końcu tongue sticking out smiley. Tobie wchodzi pod żebra, a moja chyba się znowu przekręciła, bo kopie mnie po pęcherzu tongue sticking out smiley 12 lutego usg to się dowiem smiling smiley

Izabelka - ja mam lody bakaliowe grinning smileygrinning smiley

Ja już miałam na głowie wszystkie kolory, łącznie z fioletem tongue sticking out smiley. Chociaż nie... nie miałam niebieskiego, zielonego... Różowe miałam pasemka tongue sticking out smiley. Teraz próbowałam z czerwienią, ale wyszła wiśnia, ale nie taka ciemna strasznie. Ale kusi mnie marchewkowy grinning smiley
Pamiętam jak jakiś czas temu miałam warkoczyki [link widoczny po zalogowaniu] takie jak te, tylko czarno - czerwone. Strasznie to wygodne winking smiley. Zastanawiałam się czy sobie znowu nie zafundować, ale jak mam siedzieć 6 godzin to mi tyłek odpadnie tongue sticking out smiley
Ale w końcu coś z tymi włosami wykombinuję, bo mnie nosi winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-06 17:50 przez GusiuNesta.

tynka03 (offline)

06-02-2012 17:49:37

no własnie tylko nie kazdemu różne kolory pasuja, ja nigdy nie miałam i nie wiem :p boje się

kate heh przestań tongue sticking out smiley wymyśliłam sobie że zaczne to teraz trzeba jakoś ciągnąc tongue sticking out smiley na obu kierunkach wcale nie należe do tych najzdolniejszych hehe tongue sticking out smiley

izabelka no ja też miałam raz zdejmowany troche kolor, całkiem niedawno, bo fryzjerka uznała, że za biało wyszło, no i Ci powiem, że z dwojga złego chyba bym wolała rozjaśnianie niż zdejmowanie koloru. Rozjaśniacz długo potrzymać i powinien też czarne wziąć smiling smiley no niby da się przefarbować tylko że raz mi troche rudawe wyszły to potem długo mi się gdzieś ten kolor prześwitywał dlatego się boje tongue sticking out smiley a zresztą jak nałoże na swoje włosy farbe to po kilku myciach i tak się gdzieniegdzie zmyje i będą takie wyblakłe tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

sysia (offline)

06-02-2012 21:54:23

ok. ŁASKU
PROSZĘ O GŁOSIK


TO TYLKO CHWILA A MI BARDZOOOO ZALEŻY

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

konkurs trwa jeszcze tylko 2 dni


U NAS NIC NOWEGO BŁAZEJ JEST CHORY MA BIEGUNKE W CIĄGU 5 MINUT POTRAFI ZUŻYĆ 3 PAMPERSY NAWET sad smiley PUPCIE JUZ SMARUJEMY BO CAŁA CZERWONAsad smileysad smiley NASZCZĘSCIE CHUMOR MU OPISUJE I APETYT TEZ


Pozdrawiamsmiling smiley
[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

06-02-2012 23:19:12

Sieradz
sysia - zagłosowałam smiling smiley to szybkiego powrotu do zdrowia dla Błażejka smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

06-02-2012 23:33:58

Farrah też nieraz oglądam ten programsmiling smiley Niestety często zdarzają się bardzo niedojrzali tatusiowie, czy mamusie...

GusiuNesta to daj te lodyyy!smiling smiley Cholera zero mobilizacji do odchudzania z mojej stronytongue sticking out smiley

A co do wątku adopcji to... Sama nie wiem... Nie wyobrażam sobie, żeby oddać własne dziecko. Choćby nie wiem jak mi było ciężko to bym stanęła na głowie, żeby je zatrzymać. Z drugiej strony nie jestem też za aborcją. O jakimś "wyrzuceniu na śmietnik" to nawet nie chcę myśleć. Najlepsze rozwiązanie, jeśli nie chce się mieć dziecka to po prostu nie można uprawiać seksusmiling smiley Albo podwiązać sobie jajowody... Nikogo w ten sposób nie skrzywdzimy! Dziś w jakimś tam programie Maria Czubaszek przyznała się do tego, że wykonała w swoim życiu dwie aborcje... Wcześniej lubiłam tę babeczkę, ale teraz jej nie rozumiem. Nigdy nie chciała mieć dzieci więc chyba mogła poddać się operacji. U nas w Polsce podwiązanie jajowodów jest chyba nielegalne (chociaż też nie rozumiem dlaczego), ale jesteśmy w Unii i wystarczyłaby mała wycieczka do Czech, czy do Niemiec.

Sysia na odparzenia polecam Linomagsmiling smiley Moja Niki go używa, bo jeszcze sika w pampersa i nigdy nie miała odparzeń. Teraz ma Linodrem, to prawie to samo. Z tym, że Linodrem jest z Pantenolem więc jest trochę lepszysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

madzik1988 (offline)

06-02-2012 23:57:37

Toruń
Hej smiling smiley
Niebylo mnie bo przez weekend bylam z Damiankiem w szpitalu na urologi sad smiley z czwartku na piatek byla krew w pampersie i dzwonilam do szpitala to kazali nam przyjechac.Robili nam badania i usg.Okazalo sie ze to kamien sie osunal i stad ta krew. Dzieki Bogu uff ... w niedziele wyszlismy a dzis bylam po wypis.
Nadrobilam ale juz zapomnialam co komu mam odpisac smiling smiley

Izabelka ja Ci doradze odrazu rozjasnij,nie dekoloryzuj,sciagniesz kolorek z czarnych na taki blondo-zolty kolorek heh ucze sie fryzjerstwa takze mozesz zdac sie na mnie smiling smiley uda sie za pierwszym razem. Farbe kladz z londy badz garniera (pamietaj nie palette) i juz po caly zabiegu umyj glowe naloz maseczke na wlosy i wysusz je suszarka az zrobi sie taka skorupka na glowie,poloz sie tak spac a rano wstan i umyj glowe.Pamietaj tez o pielegnacji wlosow jedwabiem Biosilk smiling smiley i jak najrzadziej myj wlosy,najlepiej raz,dwa razy w tygodniu.



[link widoczny po zalogowaniu][link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]
Nikolka dala Nam 3320 gramow szczescie i 56 cm radosci

Damianek dal Nam 3600 gramow szczescia 55 cm radosci

"Kiedy decydujesz się na dziecko,
zgadzasz się, że od tej chwili
twoje serce będzie przebywało poza twoim ciałem."

izabelka0308 (offline)

07-02-2012 00:12:04

Madzik Ty to się masz z tym niuniemsad smiley A jakie są rokowania? Tzn., czy to jest wyleczalne? Bo nie mam bladego pojęcia o tej chorobie, pierwsze słyszęsad smiley
Dekoloryzacji się raczej już nie podejmę. Raz miałam robioną, a raczej dwa razy, bo po pierwszym razie był słaby efekt. Fryzjerka tylko mi zniszczyła niepotrzebnie włosy. Najgorzej było ściągnąć kolor z końcówek włosów. Kochana ja farbuję się farbą Palette, podobno najmocniejsza farba i najgorzej schodzisad smiley Mam zamiar iść do fryzjerki, żeby ona mi położyła jakiś lepszy rozjaśniacz. Słyszałam, że te ze sklepu są gó*no warte... A Ty pisząc "farbę kładź z Londy lub Garniera" masz na myśli rozjaśniacz? Ja jestem zielona w tym temaciegrinning smiley I jaka "skorupka"?grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

07-02-2012 00:22:42

Sieradz
madzik - czemu nie palette? Ja używam i sobie chwalę tongue sticking out smiley
izabelka - właśnie zjadłam do końca lody winking smiley. Wiesz, jak już ktoś się nie zabezpieczył i wpadł i naprawdę nie chce mieć dzieci i po jego urodzeniu nie czuje instynktu i wie, że to się nie zmieni... To lepiej oddać. Nie wszystkie kobiety są takie jak my tutaj winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545852, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.