Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

izabelka0308 (offline)

05-02-2012 16:36:38

Hej crazymsmiling smiley
Też zostałam mamą w wieku 20 latsmiling smiley
My mieszkamy u moich rodziców, na dole mieszkają jeszcze moi dziadkowie. Nie chciałam iść mieszkać do mojego P. na wiochę zabitą dechamigrinning smiley Poza tym jestem jedynaczką i z czasem dom zostanie tylko dla mnie, teraz jednak siedzimy też w jednym pokojusad smiley Nieraz bywa ciężko, bo nie ma to jak mieszkać samemu, na swoim. Niedługo będziemy mieć też drugi pokój, ale wiadomo marzy mi się własny kąt, niestety kupić mieszkanie, czy pobudować dom to trzeba mieć worek pieniędzysad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

05-02-2012 16:38:28

Sieradz
crazym4 - witaj smiling smiley my na szczęście mamy duże mieszkanko i mieszkamy sami. Szczerze mówiąc to nie wyobrażam sobie mieszkania z rodzicami... Ale jak trzeba to trzeba smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

crazym4 (offline)

05-02-2012 16:42:58

Piszczac
Zgadzam się z Tobą izabelka0308 że na swoim to zawsze lepiej... Ale nas na to nie stać ;( Mąż tylko pracuje a ja studiuje, mam z tego chociaż trochę stypendium no i rentę rodzinną po mamie ;( Mi u teściów to raz się dobrze mieszka a raz źle, chyba jak wszędzie. Po prostu ciasno mi tutaj ;( w dwóch pokojach ( oprócz naszego mieszkają teściowie z babcią i 5 dzieciaków więc chyba rozumiecie jaka to mała przestrzeń sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

crazym4 (offline)

05-02-2012 16:45:04

Piszczac
Witaj GusiuNesta smiling smiley też bym chciała mieszkać na swoim albo chociaż coś wynająć... Ale jak na razie brak na to środków sad smiley Więc innego wyjścia niż u teściów to nie ma w naszym wypadku...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

05-02-2012 16:54:27

Sieradz
crazym4 - nie macie możliwości wynajęcia małego mieszkanka chociaż, ale przynajmniej samemu? My tak zaczynaliśmy, fakt, że nie mieliśmy dziecka, ale jakoś sobie radziliśmy...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

crazym4 (offline)

05-02-2012 16:59:24

Piszczac
Niestety chyba nas nie stać żeby cokolwiek wynająć GusiuNesta sad smiley Taki to chyba los młodych małżeństw z dzieckiem...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

05-02-2012 19:14:36

Witam smiling smiley

farrah ja też wysiadam hehe tongue sticking out smiley ale jakoś daje rade grinning smiley Dziś zaliczyłam makro na 4 i jestem strasznie dumna, tym bardziej, że nie było żadnej 5 ani 4,5 - nasza babka od makro to masakra jakaś grinning smiley

Gusiu autobusem na gapę, w Białymstoku .. uuu tongue sticking out smiley hehe

kate no my nie pod kocykiem sad smiley w szkole i ja i Piotrek tongue sticking out smiley ale nadrobimy eheh grinning smiley

misia Gratulacje terminu !!! smiling smiley Dacie rade w 3 miesiące, nam w niecałe 2 sie udało, to tylko sie tak wydaje, ze dużo roboty jest tongue sticking out smiley

Co do oczu to ja Wam powiem, że chyba poporodzie, ale wzrok mam teraz słabszy niż przed. Kiedys miałam bardzo dobry wzrok a teraz musze oczy mrużyć jak cos chcę zobaczyć, niedobrze się dzieje, musze się zbadać tylko nie miałam do tej pory kiedy się przybrać sad smiley

pasteless Witaj smiling smiley mój P też 23, no w tym roku 24, a ja 23 hehe smiling smiley Śliczna córeczka smiling smiley

izabelka i ja ostanio zauważyłam, że szybko mnie bierze, a kiedyś było calkiem odwrotnie tongue sticking out smiley przynajmniej ekonomicznie, niedużo trzeba hehe smiling smiley
no i u nas się szukuje chyba drugi pokoik, będzie dla Anitki, ale jak o tym myślę, to nie wiem czy dam sie namówić do spania w oddzielnym pokoju z Anitką, żeby ona tam taka sama spała sad smiley

crazym4 Witaj smiling smiley Ojj i my sie w małym pokoiku gnieździmy tongue sticking out smiley ale jakos dajemy radę, a Wy?? smiling smiley

Buziaki smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

crazym4 (offline)

05-02-2012 19:17:07

Piszczac

crazym4 (offline)

05-02-2012 19:21:38

Piszczac
Dziękuję za miłej przyjęcie grinning smiley nie ma co narzekać, z czasem pewnie wszystko sie u mnie zmieni... Na razie cieszę się tym co mam a przede wszystkim cudownym synusiem który daje czasami popalić i kochanym mężem, który niedługo z pracy wróci smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

05-02-2012 23:20:21

Crazym tak to już jest, nie można mieć wszystkiego... No i potrzeba czasu, żeby się czegoś w życiu dorobićsmiling smiley
Jak ma na imię Twój synek? Czekam na jakieś zdjęciasmiling smiley

Tynka to już nie te czasy, co się piło i bawiłotongue sticking out smiley Szkoda tylko, że tak szybko minęłysad smiley
Ja nie mogę się doczekać, kiedy rodzice wykończą sobie pokój (bo ze względu na całą tą sytuację dostawili jeden pokój i zrobili oddzielne wejście od dziadków)smiling smiley I tak Niki będzie zapewne spać z nami, dopóki jeszcze malutka, ale będzie miała swój kątsmiling smiley No i w końcu będzie dużo miejsca na jej liczne zabawkigrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-05 23:27 przez izabelka0308.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545892, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.