Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

mamafilipka2011 (offline)

17-07-2012 22:54:25

Warszawa
<a href="[ebobas.pl] src="[static.ebobas.pl]; /></a>
Filipek podziwiający Gibony w Warszawskim Zoowinking smiley

GusiuNesta (offline)

17-07-2012 22:54:58

Sieradz
Madzik - mój brat idzie na wojskowego... A brat mojego ojca jest wojskowym i strasznie go popierdoliło - musztrę w domu wprowadził grinning smiley. Co nie znaczy, że każdy facet by tak miał... Miałam to samo co Ty z karmieniem - czasami wręcz wściekła byłam, że musiałam do niej w nocy wstawać, żeby jej dać jeść i dlatego zaczęliśmy dawać butlę. I teraz mam za swoje tongue sticking out smiley. Chociaż teraz mi trochę przykro, że ona nie chce MOJEGO cycka tylko woli butelkę...

Carolajna - ale Miś dżentelmen grinning smiley takich komplementów to mi nawet J. nie mówi winking smiley. Mi się wydaje, że ja ten pokarm mam, tylko jej się już cycek nie podoba tongue sticking out smiley. Bo jak już załapie i zacznie jeść to mleko leci smiling smiley. No ale trudno, będę częściej butlę dawać i tyle winking smiley. Ja tak jak rozi mam dwie lewe ręce - wolę oglądać i podziwiać niż tworzyć swoje winking smiley. Przychodzi 100 razy trudniej niż innym, ale udaje się! No i w ogóle rzadko kto ma takie podejście do życia jak Ty, podziwiam ! smiling smiley

mamafilipka - ale ja i tak planowałam karmić pół roku, więc to kończenie się pokrmu jest mi nawet na rękę winking smiley. Dla mnie szczerze mówiąc karmienie dziecka 3 letniego to już przesada, dlatego ja nie zamierzam tyle karmić winking smiley

rozia - mam to samo - dziwię się jak moja położna ze mną wytrzymała i jeszcze taka miła była grinning smiley. Ja to widziałam gdzieś nawet jak babka jeszcze strasze dziecko karmiła... Ciekawe czy przychodziła do niego na przerwach do szkoły, żeby cycka dać grinning smiley. A mi w ciąży w ogóle nic do głowy nie wchodziło - o nauce mowy nie było...

Pati - walczę, ale szczerze mówiąc nie dlatego, że to dla niej zdrowe, ale dlatego, że to dla mnie wygodne grinning smiley. Ale nie wiem co z tej walki wyjdzie... Chyba będę musiała się poddać winking smiley

A moim zdaniem i bez karmienia piersią może się wywiązać wielka więź pomiędzy mamą i dzieckiem smiling smiley. Moja Lilka nawet po karmieniu butlą się przytula do piersi i patrzy takimi zadowolonymi oczkami winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamafilipka2011 (offline)

17-07-2012 22:55:35

Warszawa

mamafilipka2011 (offline)

17-07-2012 22:56:49

Warszawa
GusiuNesta - no rozumiem skoro to dla Cibie przesada to rozumiem winking smiley Kazdy ma swoje upodobania i robi jak uwazawinking smiley

mamafilipka2011 (offline)

17-07-2012 22:59:47

Warszawa

Z Synkiem nam Wisłą;D

pati1988 (offline)

17-07-2012 23:01:41

heheh dziewczyny wstawilam na fb do naszej grupy zdj z wiochy.pl tak jak mowilamtongue sticking out smiley

GusiuNesta (offline)

17-07-2012 23:02:25

Sieradz
mamafilipka - dokładnie, każdy robi jak uważa winking smiley. Super zdjęcia,ślicznie wyglądasz grinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

mamafilipka2011 (offline)

17-07-2012 23:12:03

Warszawa
GusiuNesta - dziękuję berdzo winking smiley
pati1988 - a o co chodzi z ta fota??:d gdzie ja moge zobaczyc i wgl ;D

GusiuNesta (offline)

17-07-2012 23:13:16

Sieradz

pati1988 (offline)

17-07-2012 23:15:20

GUSIA tez to dla mnie bylo wygodniejsze bo wiadomo tez tansze. Jestem tego samego zdania, ze podczas karmienia nawiazuje sie taka wiez i powaznie niewyobrazalam sobie, ze Adaska moglam zostawic z kims innym a jak juz musialam to mialam wyrzuty sumienia.
MAMA hehe to byl taki przyklad ze do 5 lattongue sticking out smiley Jesli dalej bym mogla karmic to dalej bym karmila. Jakie ladne zdj, a jaki Maly zacieszonygrinning smiley. Aa bo ost znalazlam mojego ex na wiocha pl i wogule sie usmialam, ze ktos je tam wstawiłtongue sticking out smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547370, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.