Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Sympatyczna (offline)

04-08-2009 13:28:12

Magda - ja już po urlopie... ogrodniczka by mi się przydała winking smiley
co do infekcji dróg moczowych, to raczej ani dziedziczne, ani zaraźliwe... ot, taka uroda winking smiley
ząbki pewnie tuż, tuż smiling smiley u nas już prawie komplecik smiling smiley gadulca mam w domu... tylko nocnikowe sprawy w lesie...





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

magda87 (offline)

04-08-2009 13:38:59

Wrocław
Sympatyczna bo ja jak zawsze gdzieś się naczytam :/ i właśnie czytałam że jeżeli przed porodem kobieta ma infekcję, to może dziecko to od niej przejąć, ehhh... głupota głupotę pogania tongue sticking out smiley
A gdzieś wyjeżdżałaś ? Czy odpoczynek w domu ?

Kiedy Wam wyszedł pierwszy ząbek ? Martwię się o te ząbki nieziemsko :/ i też gdzieś czytałam że może być problem jak kilka zębów na raz będzie wychodziło :/


Sympatyczna (offline)

04-08-2009 13:44:06

byliśmy tam gdzie zawsze - mała urocza mieścina nad Morzem Czarnym smiling smiley

co do ząbków - pierwszy chyba w 9 m-cu wyszedł i właśnie tak napadami po cztery wychodziły... były kupy brzydkie, gorączka, marudzenie... da się przeżyć... jeszcze na dwie trójeczki czekamy, a potem piątki i spokój na jakiś czas smiling smiley





Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

magda87 (offline)

04-08-2009 13:55:42

Wrocław
Mam nadzieję że lada dzień u nas taż jakiś ząbek się pojawi w końcu smiling smiley


kwitinia (offline)

04-08-2009 14:36:39

Witam mlode mamuski!!!
Mam 21lat i 6miesięczną Julke
ale na tym nie zapszestane,zaraz po ślubie(ślub 24.10) ''robimy'' kolejnego skarba....lacznie chcemy 4smiling smiley))
Julce 3dni temu pojawil sie pierwszy zabek,takze tatus ma wydateksmiling smiley

...poród odbyl sie na wesolosmiling smiley

pozdrawiam młode mamusiesmiling smiley)))

Sympatyczna (offline)

04-08-2009 15:08:39

witamy Kwitinia smiling smiley rozgość się i bywaj często, może wątek się w końcu rozkręci... a może zaprosisz kogoś ze znajomych smiling smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Pinezka (offline)

04-08-2009 15:22:18

Radom
Sympatyczna ja zaglądam tutaj co jakiś czas, ale rzadko kiedy jest jakiś nowy post. Forum nam coś ucichło i wątek upada, wszystkie nowe dziewczyny co zajrzą zaraz uciekają:/

Kwitinia witaj!
Ja bym tak szybko nie zdecydowała się na drugie dzieckosmiling smiley Następne mam w planach dopiero za jakieś 5 lat, ale zobaczymy co z tych planów wyjdziesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Sympatyczna (offline)

04-08-2009 15:30:16

Pinezka - z samego zaglądania nigdy ruchu nie będzie tongue sticking out smiley




Człowiek przestaje się bawić nie dlatego, że się starzeje, tylko starzeje się dlatego, że przestaje się bawić

Pinezka (offline)

04-08-2009 15:35:36

Radom
Sympatyczna ale sama z sobą pisać nie będę:p
Chociaż muszę przyznać, że i ja zaniedbałam forum, ale to tylko dlatego, że wciąż nie mogę się doprosić męża żeby założył internet u nas w domu i cały czas kożystam u rodziców, a niestety u rodziców ostatnio rzadko bywam


[link widoczny po zalogowaniu]

magda87 (offline)

04-08-2009 20:48:16

Wrocław
kwitinia witaj smiling smiley
Gratuluję ślubu smiling smiley no i podziwiam za tą upragnioną liczbę dzieci smiling smiley

Pinezka kooooope lat grinning smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548350, Użytkownicy: 73666.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.