Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

izabelka0308 (offline)

20-03-2012 16:43:18

Gusiu Ty masz taki mały brzuszek i chyba dużo nie przytyłaś, że raz dwa powinnaś wrócić do formysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

20-03-2012 17:19:34

Sieradz
izabelka - jak to dużo nie przytyłam? Zaraz 20 kg będzie grinning smiley ale w tyłek i uda poszło jak zawsze winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

20-03-2012 18:22:21

Sieradz
rozia - bo wcześniej byłam aż za szczupła, teraz podobno wyglądam "akurat" winking smiley więc nawet jak nie zrzucę wszystkiego z tyłka i ud to powinnam wyglądać nieźle winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

rozia76 (offline)

20-03-2012 18:56:03

Zabrze
Gusiu ja przytylam teraz az albo tylko 8kgsmiling smiley choc tez przed bylam jak kosciotrup to teraz i tak widze ze co nie co musze zrzucicgrinning smileygrinning smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Carolajna (offline)

20-03-2012 21:08:28

Krk
gusiukarolciajak Was tak czytam to i mnie wszystko zaczyna bolećsad smiley jak sobie przypomne jak wygladał mój ostatni mies.przed porodem to az łzy mam w oczach.Brzuch mialam tak duzy jak dwa razy jatongue sticking out smiley myslałam ze mi peknie!ale gdzies to 4kilogramowe dziecko musiało sie miescic:/ masakra zebra mnie bolału,kregosłup i krzyze.Nie spałam po nocach bo wylam z bólu...
Ale kobitki jeszcze troszke:*


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

20-03-2012 23:18:02

Gusiu myślałam, że mniej przytyłaś, bo brzusio naprawdę masz małysmiling smiley A tu proszę... To tak jak ja, jakieś 20 kg. Z tą różnicą, że ja jak tyję to idzie mi od razu w brzuch, chociaż brzuch miałam podobno też małytongue sticking out smiley Może dlatego, że jestem wysoka i waga się równomiernie rozłożyła to nie było aż tak widać tych 20 kg.tongue sticking out smiley Aleee nie przejmuj się, mnie po samym porodzie ubyło jakieś 10 kg., a później kilka miesięcy (z nieznośną Nikolkątongue sticking out smiley) i wróciłam do starej wagismiling smiley Chociaż wiadomo figura kobiety troszkę się zmienia po ciąży, nawet jak wróci się do starej wagitongue sticking out smiley

Carolajna to Cię wymęczył Barti... Moja Niki 3.600 kg., ale ja to "latałam" do końca ciąży i nic mi nie było. Nie mogłam tylko leżeć na plecachtongue sticking out smiley Za to poród porażka...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

nastoletniamama (offline)

21-03-2012 09:56:48

Poznań
Ja zostałam mamą w wieku 16 lat moja mała ma teraz 3 miesiące a ja 17 lat smiling smiley

kate20 (offline)

21-03-2012 12:30:01

cześć dziewczyny podglądałam Was czasami ale tyle piszecie,ze nie wiem co komu odpisac i jestem nie w temacie;p

Kurde Gusiu zaraz będziesz mama<szok>ale fajnie i karolcia tak samo...Juz nie będziecie sie nudziłygrinning smiley

Izabelka-jak juz pisałam na fb Niki jest cudnasmiling smiley

nastoletniamama-witaj,to dośc młodao zostałaś mamasmiling smiley opowiedz oc s wiecej o osobie ,uczysz sie>


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Verna (offline)

21-03-2012 13:05:13

Złocieniec
Witam Was wszystkich winking smiley Tydzień temu dowiedziałam się, że będę mamą. Objawy miałam bardzo wcześnie, ponieważ lekarz mówi, że to dopiero szósty tydzień ^^ Mam niespełna 19 lat, a dokładniej za miesiąc. Jestem podekscytowana, ale i podenerwowana, wszystko to jest nowe i niecodzienne. Już teraz odrzuca mnie od większości zapachów, zwłaszcza mięsa, papierosów i perfum. Cóż, stałam się obiektem żartów, ale jest przyjemnie, najważniejsze, że mam wsparciewinking smiley


Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1546062, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.