Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Elizka_89 (offline)

08-02-2012 20:08:21

Szczecin
Blokujesz sobie wszystko co chcesz smiling smiley Tam jest tak ze ta osoba ktorej niemasz w znajomych nie moze zobaczyc galerii Twoich dzieci smiling smiley I jak piszesz posta to pod spodem pokazuja sie Twoje dzieci ale to tez mozesz zablokowac smiling smiley

Carolajna (offline)

08-02-2012 20:09:57

Krk
Elizkasuper!dokladnie o to chodzismiling smileywiele dziewczyn sie przenosi na takie fora zeby miec troche intymnosci.
uwazam ze na takim forum gdzie kobieta pisze o porodzie itd doznaniach przezyciach,macierzynstwie rodzinie itd to podstawa zeby miec ta intymnosc i prywatnosc zapewniona!tu niestety tego brakuje!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MartaN (offline)

08-02-2012 20:13:19

Warszawa
Ja tez zostane mama w wieku 18 lat jestem w 6 tygodniu ciazy

Carolajna (offline)

08-02-2012 20:17:41

Krk
MartaNwitaj!!!!napisz cos wiecej o sobiesmiling smileygartulacjeciąża

Elizkazgodze sie z Tobą ja tez tu szukam wszystkiego po2godzinytongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Elizka_89 (offline)

08-02-2012 20:36:24

Szczecin
Jestem tu juz chyba z miesiac? I dalej nie moge sie polapac co gdzie sie znajdujegrinning smiley

Elizka_89 (offline)

08-02-2012 20:39:02

Szczecin
Ja juz po prysznicugrinning smiley Amele szlam wykapac a ona mowi ze chce isc spacgrinning smiley wiec ja polozylam i zasnela odrazu.Wczoraj ja kapalam wiec dzis jej darowalam z gownem sie nie bilagrinning smiley
Teraz leze sobie i ogladam porodowkegrinning smiley I jem mandarynki ale takie kwasne ze az gebe wykrzywiagrinning smiley

GusiuNesta (offline)

08-02-2012 22:47:41

Sieradz
Ja też jutro założę konto na tamtym forum, bo dzisiaj weny nie mam do tego tongue sticking out smiley
Byliśmy u mamy i zjadłam 3 kawały ciasta sad smiley ale się opanować nie mogłam winking smiley z resztą z wagą na razie nie jest źle. 1,5 kg przytyłam w 5 tygodni smiling smiley
Idę się kąpać i czytać grinning smiley. Kolejną noc spać nie będę mogła na pewo i czytam sobie Cejrowskiego. Ciekawie pisze, polecam smiling smiley
Ah i dziękuję za komplementy grinning smiley bo ja czuję się jak gruby prosiak tongue sticking out smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

08-02-2012 22:56:45

elizka jakie to forum?

marta gratulacjesmiling smiley powiedz coś więcej o sobie...

Wiecie ja jestem na innym forum i tam mamy pisaly do administratora o prywatnych wątkach,i stworzona,tylko chyba nikt się nie zainteresował;/


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

izabelka0308 (offline)

08-02-2012 23:39:22

Farrah niczego nowego się nie dowiedzieliśmy. Przepisała jej kropelki i kazała masować okolice pod oczkiem, żeby ropka zeszła (tak jak to lekarz poradziła mojemu wujkowi, co do jego córki). Gdyby jej jednak nie przeszło to będzie musiała mieć zrobione "sondowanie dróg łzowych", ale dopiero jak będzie starsza... Jak to powiedziała 1,5 roczne dziecko nie da sobie zrobić takiego badania i trzeba by było poddać je narkozie, a w tym wieku to niebezpieczne.

No dziewczyny i ja jestem za, co do tego forum. Elizka zaraz oblukamgrinning smiley Hehehe... Moja "teściowa" sms-a nawet nie potrafi odczytać, a co dopiero tutaj wejśćLOL Za to tak jak to Carolajna napisała "świat jest mały" więc właśnie strach się żalić...

GusiuNesta ja tam sobie w ciąży niczego nie odmawiałamgrinning smiley Nie żałuj sobie, bo jak chcesz karmić piersią to na początku tylko "chleb i woda" do jedzonkatongue sticking out smiley

Marta witamysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-02-08 23:41 przez izabelka0308.

izabelka0308 (offline)

08-02-2012 23:55:05

Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545862, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.