Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

kate20 (offline)

27-10-2011 21:18:15

Gusinestaczytam i czytamsmiling smiley ja również nie polecam spiralki bo wiele zlego o niej slyszlam moja kolezanka miala i zaszla w ciaze


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

27-10-2011 21:19:49

Carolajnato jaki srodek antykoncepcji radzisz?smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

GusiuNesta (offline)

27-10-2011 22:17:42

Sieradz
Carolajna - ile dzieci chciałabyś mieć? winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

27-10-2011 22:34:54

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
GusiuNesta ja właśnie kończę 5 rok resocjalizacji i pracuję w zakładzie karnym . Mój mąż twierdzi że swój do swego ciągnie hihi.grinning smiley Nie wyobrażam sobie innej pracy. A gdzie studiujesz? We Wrocku , Kłodzku czy gdzieś indziej?
Sysia u mnie też prądu nie było do 14tej, poszaleli. Właśnie siedzę nad pracą magisterska i bokiem mi to wszystko wychodzipłacz
Co do antykoncepcji to większość moich koleżanek bierze tabletki a jedna miała spirale która się zsunęła nie wiedząc kiedy i ma ona obecnie 2 synków i córeczkę " ze spiralki". Więc ja się na spiralę nie zdecyduje na pewno.

GusiuNesta (offline)

27-10-2011 22:43:12

Sieradz
julka2404 - a w Piotrkowie Trybunalskim studiuję smiling smiley A praca w zakładzie karnym nie jest trudna? Bo mi wszyscy odradzają, mówią, że trzeba mieć strasznie silną psychikę i w ogóle...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

julka2404 (offline)

27-10-2011 23:04:09

gdzieś tam...w krainie szczęścia miodem i mlekiem płynącej
Nie jest lekko ale teraz to w żadnej pracy lekko nie jest. A z tą psychiką to trochę prawda. Ja całe życie miałam pod górkę więc mam silną psychikę.Co nas nie zabije to nas wzmocniLOL Ja prowadzę zajęcia ze skazanymi i pracuje na pół etatu ( na cały etat nie mogę sobie pozwolić bo nie miałabym opieki dla synka). I tak pewnie by nie dali mi całego etatu. Do zakładu karnego to ciężko jest się dostać bo miejsca są poobsadzane i jak się nie ma znajomości to lipa. Ja nie miałam ale byłam na praktyce a potem na wolontariacie i jak zwolniło się miejsce (czasowo bo jedna kobieta poszła na macierzyńskie i wychowawcze ) to wzięli mnie na 3 lata.A potem to nie wiem co będzie.

mamusia1989 (offline)

27-10-2011 23:11:58

Płock
Hej ja zostałam mama majac 19 lat teraz mam sliczna córeczke 3 latnia i na poczatku stycznia na swiat przyjdzie mój synek grinning smiley kto wie moze jeszcze w tym roku winking smiley

kate20 (offline)

28-10-2011 07:42:22

Julamoim marzeniem jest studiowac resocjalizacje i byc wychowawca ale z pewnych przyczyn( i brau mojej madrosci hehe) nie zdalam matury z matmysad smiley spróboje w przyszlym roku ale jak zdam od razu idesmiling smiley a w jakim zaladzie pracujesz?gdzie?

mamusia1989witaj ochana ja równiez urodzialam córecze w wieku 19 lat i urodzilam 28 grudniasmiling smiley hehe mogla przyjsc w styczniu.Napisz cos wiecej o sobiesmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

kate20 (offline)

28-10-2011 07:45:09

10 miesiecy temu przyszła na świat nasza cudowna córka Juliasmiling smiley



[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

tynka03 (offline)

28-10-2011 07:45:12

no właśnie spiralki to chyba też zły pomysł, tam jest nawet niski wskaźnik coś 20-30 ciąż na 1000 rocznie więc moze być i więcej. Ja chciałam mirene właśnie ze względu na działanie hormonalne, nie na mechaniczne. Bo do tabletek się nie nadaję więcej stresu niż wszystkiego. Tylko nie wiem czy długo jeszcze z nią wytrzymam bo mam straszie nieregularne @ i do tego częste, ale przez kilka pierwszych miesięcy może tak być więc poczekam jeszcze trochę i zobaczymy, a co do ceny to jak się rozliczy koszty na poszczególne miesiaće to duużo mniej niż tabletki wychodzi smiling smiley Możę i bym chciała za jakiś czas jeszcze dzieci ale na razie mnie zwyczajnie nie stać, jak się nie uda w przyszłości to trudno.

mamusia to witaj smiling smiley w tym samym wieku jesteśmy smiling smiley fajnie że już dwójeczka będzie i do tego parka smiling smiley

Kate śliczne zdjęcie !! i wszystkiego Naj Naj Naj dla Julki z okazji 10 miesięcy smiling smileysmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-10-28 07:47 przez tynka03.
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547520, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.