Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

jmijeczka (offline)

12-02-2010 20:03:00

Wlkp
Dokladnie.
Jestem oburzona podejsciem lekarza do Ciebie i Twojego dzidziusia!
Mysle ze powinnas poszukac innego.. a do tego wrocic i mu powiedziec co myslisz o takim podejsciu!
Trzymaj sie dzielnie! Najwazniejsze teraz to Twoj spokoj i zdrowie malenstwa...
PIsz z nami, bedzie Ci latwiej, pytaj, mam nadzieje ze jakos pomozemy, wesprzemy!

Patrycjaa (offline)

12-02-2010 21:24:53

Kraków
Witam jestem nowa na tym portalu,ale też jestem mamą 4,5 letniego Kacperka i urodziłam go w wieku 19 lat. Natomiast moja siostra też miała 17 lat jak zaszła w ciąże i lekarz żadnych problemów nie robił. POwiedział cytuje." Jako kobita w ciąży 17 latka jest traktowana jak osoba pełnoletnia." Na pierwszą wizytę poszła z mamą ale nie było to wcale konieczne.

Jeżeli ten lekaż tak powiedział to znaczy że nie zna się na prawia i przepisach :whipping:

Nie martw się i nie czekaj idż do innego lekarza!!!

CzArNa92 (offline)

12-02-2010 22:21:44

Dziękuje Drogie Mamusie ;p smiling smiley)
zapisałam sie na 24.. uf.. dzieki wam winking smiley ;* i zobaczymy co to bedzie
mam nadzieje ze bedzie lepiej niz ostatnio...
pozdrawiam smiling smiley:**


CzArNa



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2010-02-12 22:22 przez CzArNa92.

Sylvia88 (offline)

13-02-2010 09:51:21

Cieszyn
edzia23 - napewno sie wpasujeszMr. Green.

kas0207- czasmi tez bym chcoala zeby Fifcio byl taki maly jak Twoja coreczkasmiling smiley.

Sympatyczna - dokladnie strasznie lobuzuje. dzis zobaczylam, ze ma spuchnietego siurka. Co to moze byc? Zaczynam sie martwicsmutny.

CzArNa92 -straszne co piszesz, ja bym napewno nie poszla juz do takiego lekarza. Nie przejmuj sie takim bucem, teraz Twoje malenstwo jest najwazniejszedziecko ze smoczkie - old style

Patrycjaa - witajsmiling smiley.

Chwila wolnego, bo Filip zajal sie zabawkamithe finger smiley.


[link widoczny po zalogowaniu]

edzia23 (offline)

13-02-2010 11:26:18

czeladź
sylvia mam nadzięję smiling smiley
CzArNa nie mam słów do tego lekarza... kobieta idzie pierwszy raz w stanie błogosławionym smiling smiley z radościa -i odrazu zostaje zupełnie zniechęcona ... nic się niemartw -lekarz jest daremny i tyle...Pozostaje tylko zmienić doktorka i cieszyć się tym,że ma sie pod sercem maleńkie cudo smiling smileyZdrówka życzymy mamusiu ciąża



[link widoczny po zalogowaniu]

CzArNa92 (offline)

19-02-2010 11:21:57

Dzięki za wsparcie smiling smiley
ponadto mam jeszcze 2 pytanka ;] mianowicie: czy mozliwe jest ze lekarz zalozy karte ciąży (+te wszytskie badania.. krew itd) na pierwszej wizycie...
i czy przypadkiem nie orjentujecie się czy szkolne ubezpieczenie "pokrywa koszty" wizyty u specjalisty....
za odpowiedziz góry dzięuje :* i pozdrawiam winking smiley


CzArNa

jmijeczka (offline)

19-02-2010 12:08:20

Wlkp
Z tego co pamietam jako uczen, student masz prawo do bezplatnej opieki medycznej (z racji ubezpiecznia), ale moze sie myle.
Tak lekarz moze zalozyc karte ciazy na pierwszej wizycie. Ja mialam zalozona karte ciazy w 8 tc. Pierwsza wizyta byla w 6tc aby tylko potwierdzic to co pokazalo na tescie. Pokazal mi wowczas pecherzyk i zaprosil za 2 tygodnie by zobaczyc czy sie dobrze rozwija. I wowczas uslyszalam serduszko dziecka i wszystko.. i zalozyl karte ciazy.

oskardmowski (offline)

20-02-2010 22:09:58

A ja zaszłam w ciąże mając 18 lat,zostałam mamą mając 19 lat,na poczatku balam sie co to bedzie ze szkola i wogole, ale skoncze ta szkole, muszesmiling smiley chodze do ogolniaka zaocznie i jakos sobie daje rade, wkrotce matura...i to bedzie najgorsze.Ale oczywiscie przystepujewinking smileypozdrawiam wszystkie młode dzielne mamusiesmiling smiley


Sylwia mi mówcie hehesmiling smiley

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

edzia23 (offline)

20-02-2010 22:16:40

czeladź
Witam po małej przerwie smiling smiley Dużo do czytania nie miałam smiling smiley Co tu tak cichutkooo?
oskardmowski 3mam kciuki za śiwetne wyniki na maturce smiling smiley Na pewno zdasz bez rzadnych problemów- bobasek da Ci do tego siłę smiling smiley
pozdrawiam



[link widoczny po zalogowaniu]

mama_eBobasa (offline)

21-02-2010 18:04:29

Warszawa
Witam mamusie w imieniu eBobasa! I prośbę mam - zaproście mnie do znajomych winking smiley (jeśli nie ma Was w tym sympatycznym gronie) :joliecouette:

na mama_eBobasa prowadzimy wzorcową Książeczkę Zdrowia Dziecka (zapraszam do oglądania i zakładania własnych) i chcemy mieć dużo przyjaciół winking smiley



Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545952, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.