Zostałam mamą w młodym wieku smiling smiley

Wysłane przez Klaudia 

Kempi (offline)

21-12-2009 19:13:59

Kraków
Ooo nawet mam imienniczkę na tym samym etapie co ja smiling smiley pozdrawiam ciEplutko:*:dzwonki:

agalutka (offline)

23-12-2009 08:20:17

gorzów wlkp.
ja także zostałam mamą w wieku 21 lat obecnie mam 23 lata i 2 córeczki 2,5 roczku i prawie 9 miesięcy (skończy jutro tj.24.12) pozdrawiamy wszystkich

maria1980 (offline)

26-12-2009 20:55:15

Opolszczyzna
Witam.Ja miałam 23...i no przecież nie byłam taka młoda,a mimo to mama na wieść,że będę mamą dostała autentycznie zawału i wylądowała w szpitalu...tato wogóle się nie odzywał...Mieszkałam wtedy na wsi i można powiedzieć,że zostałam wyklęta...bo oczywiście bez ślubu i dziecko!!! Ale jak urodziła Się Wiktoria to wszystko uległo zmianie...babcia i dziadek oszaleleli na jej punkcie....a to co mówią te stare plotkary przestało się liczyć!!! A dziś dziś już jestem doświadczoną matką i żonąsmiling smileyMyślę,że nie wazne w jakim wieku się rodzi dziecko..ważne jak do tego podchodzisz Ty i bliscysmiling smiley


W naszym domu rządzą KOBIETY!!!
3 do 1 -PRZEGŁOSOWANEsmiling smiley

magdalenaszutko (offline)

27-12-2009 23:26:26

Gliwice
Ja urodziłam synka 4dni po moich skonczonych 18-stych urodzinach.Obecnie Kubus ma 3 miesiacesmiling smiley

madziasta88 (offline)

28-12-2009 15:23:39

JuKej
Ile tutaj brzuchatek smiling smiley Super!!
Zazdroszcze i mam nadzieje niedlugo dolaczyc smiling smiley
Jak po swietach?
Maria ooo matko no to rzeczywiscie mama za bardzo sie przejela :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Natalia177 (offline)

29-12-2009 11:14:15

Warszawa
Witam Mamusie i Przyszłe mamusiesmiling smiley

Dołączam do Was bo również młodziutko mamą i zoną zostałam, miałam 17 latsmiling smiley
Teraz Mam juz.. 18..smiling smiley i świata poza córka niewidzęsmiling smiley

Pozdrawiammsmiling smiley

pokahontaz (offline)

31-12-2009 20:31:02

Legnica
Ja niedlugo zostane mama :sleeping_baby_55: mam 19 latek i termin na 21 stycznia wiec niedlugo rozwiazanie a boje sie cholernie ... smutny fajne te emotki

pokahontaz (offline)

31-12-2009 20:36:46

Legnica
Mecie dziewczyny jeszcze troszke czasu dla siebie na np pojscie raz na ruski rok na dyskoteke albo piwo z kumpelami ja jestem ciekawa jak to bedzie u mnie wygladalo jak na razie mieszkam z ukochanym nazeczonym i zarabistymi tesciami niby mam wsparcie pomoc ale jestem mloda i raz na jakis czas chcialabym gdzies sobie wyskoczyc ... drinking smiley

anka0404 (offline)

03-01-2010 20:42:45

Włodawa
Witam, ja zostałam mamą w wieku 18lat. obecnie moja córka ma 3latka.

pokahontaz nie martw się, wiem łatwo mi powiedzieć bo mam to za sobą, łatwo nie będziie ale dasz rade. Dla każdej z nas to inaczej jest jedna kucnie i urodzi a inna chodzi z bólami 3doby... . Mojej siostrze to tylko dzieci rodzić 1rodziła 20minut 2rodziła 5minut w jednym skurczu urodziła a teraz 3bedzie rodzic pod koniec stycznia to już każą jej sie na dniach kłaść bo nie zdąży dojechac i za zadnym razem jej nie ucieli, ja rodzilam od 11 do 18.50 łatwo nie było do 15.30 nawet niewiedziałam ze rodze bo tylko brzuch bolał i przestawał. no ale to były początki. pocieli mnie bo macica zaczeła pękać nie było wyjscia bolało bo jak inczej roziłam bez znieczulenia i mam nadzieje to powturzyć staramy sie od poltora rokusad smiley.... nie martw się, życzę lekkiego porodu i 3maj się cieplutko.

kasia001 (offline)

06-01-2010 11:34:43

Gorzów Wlkp.
ja zostalam mama w wieku 21 lat smiling smiley
pozdowienia dla wszystkich mamusiek :*



[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu] mozna glosik?? smiling smiley
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6016, Posty: 1545932, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.