Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

boena75 (offline)

20-06-2012 12:18:29

Czechowice-Dziedzice







Pozdrowionka!


Monia, dlaczego nie poszłam. Kasa,kasa, kasa........... tej zawsze mało!


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 12:20 przez boena75.

monika_86 (offline)

20-06-2012 12:43:26

Żory
jakie świetne te zdjęcie jak trzymasz Igusie a ten uśmiech jej smiling smiley zabójczy smiling smiley
Kasa szkoda ze nasze życie kręci sie tylko wokół kasy


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]








[link widoczny po zalogowaniu]

boena75 (offline)

20-06-2012 13:01:18

Czechowice-Dziedzice
Szkoda Monia, szkoda. Niestety spróbuj jej nie mieć.
Czasami, jak mam wszystkiego dość to marzę o życiu w Bieszczadach z darów lasu.LOL


[link widoczny po zalogowaniu]

birka (offline)

20-06-2012 13:27:44

Łódź
Witajcie,
w pracy po woli wchodzę w rytm.
Milanek zasuwa już na czworaka po całym mieszkaniu i zwiedza wszystkie kąty. Najbardziej spodobała mu się ława i próbuje wstać.
Czytam Was na bieżąco ale czasem nie starcza czasu aby coś napisać.
Wszystkiego naj naj naj... dla wszystkich solenizantów, spóźnione życzenia ale szczere.

monika_86 (offline)

20-06-2012 13:41:59

Żory
Boena no tak życie na łonie natury smiling smiley zamiast papieru toaletowego liście smiling smiley
śmieszne ale prawdziwe nie ma tak ze nie ma co do gara włożyć ale trza oszczędzać pasa zaciskac odmowic se to i tamto by było do dzieci i na te wakacje.

Birka no to nasz Milanek silny MĘŻCZYZNA Mały smiling smiley buziaki dla Niego i Ciebie


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]








[link widoczny po zalogowaniu]

renia123mala (offline)

20-06-2012 14:27:36

Turek
Bez kasy cieżko a jak jest to człowiek czuje komfort ze nie musi zaraz tak bardzo pasa zaciskaćsmiling smiley że może pozwolić sobie na wiele , ale takie chore czasy ze każą wybierać i trzeba rezygnować bycia z dzieckiem na rzecz pracy. A szefostwo też nie daje wyboru...


www.suwaczki.com/][/url]
www.suwaczki.com/][/url]
Gabriel naszsmiling smiley

Mam roczek
Mam dwa latka

monika_86 (offline)

20-06-2012 15:16:30

Żory
Eh
jak tam dziewczyny wytrzymujecie w te duchoty?
Ja wyjdę przed dom z tymi pierdołami na 15 min Maja chce rysować kredą to niech porysuje a Marta pooglada niebo smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]


[link widoczny po zalogowaniu]








[link widoczny po zalogowaniu]

gwiazdi (offline)

20-06-2012 16:10:30

Tomaszów L.
Jejku Monia ciężko ciężko, Lui cała mokra a ja o sobie nie wspomnę... byłyśmy już dwa razy w basenie, tzn Lui byłasmiling smiley jedynie tam zadowolona, teraz drzemie a ja się przykleiłam do fotela i piszę do Waswinking smiley

Boena ja na swoim byłam i nie miałam praktycznie macierzyńskiego bo tyle ile składki zapłaciłam to tyle mi oddali, no więc działalność skończyłam bo na pewno taniej siedzieć w domu niż dokładać do interesu, ale jakbym znalazła pracę sensowną a szukam to idę bo właśnie ta kasa....sad smiley
Igusia wesolutka pannica,nie mogę uwierzyć że już wstaje!

Lui leżąc na plecach odpycha się nogami w górę, robi mostek, przekręca się na boki ale na brzuch sama nie daje rady, chyba że np z koca na podłogę bo ma z górkiwinking smiley z brzucha na plecy wcale, ale siedzi sama stabilnie choć usiąść samej nie umie tylko podnosi się na razie dość wysoko głową, jak ją przytrzymam w pozycji do raczkowania to też coś tworzy i biegłaby na czworaka a jak wezmę pod paszki to zasuwa nóżkami jak szalonasmiling smiley no w różnym tempie się dzieci rozwijają i mam nadzieję że nie jest jakaś opóźniona czy coś

ehhh idę chyba pod prysznic bo wtopię się zaraz w fotel;P


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2012-06-20 16:10 przez gwiazdi.

Emilkusss (offline)

20-06-2012 16:30:50

Białystok
dzień dobry
u nas po duchoach właśnie przeszła burza i zrobiło się zimno i wietrznie więc popołudniowy spacer odpadł i siedzimy w domu.ja tonę w papierach męża i rachunkach próbuję jakoś to uporządkować ale dzieciaki jak nie jedno to drugie coś chce ode mnie.czasami Wiki jest bardziej wymagająca niż Maciuś.
Byliśmy dzisiaj na rehabilitacji z Maciusiem,jak narazie bardzo mu się podoba bo się śmieje do pani rehabilitantki i rozmawia z nią bruuuuu i tekie tam he he a ja stoję z pieluchą i łapie śline :-)

Boena zdjęcia śliczne,powodzenia w pracy dasz radę,zawsze najgorsze są pierwsze dni.

poodle,gwiazdi panienki jak laleczki malowane,kurcze naprawdę te nasze dzieciaczki są cudne wszystkie bez wyjątku:-)


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

renia123mala (offline)

20-06-2012 16:57:02

Turek
U nas się ociepliło, byliśmy na zakupach małą okupić i byle do wieczorkasmiling smiley


www.suwaczki.com/][/url]
www.suwaczki.com/][/url]
Gabriel naszsmiling smiley

Mam roczek
Mam dwa latka
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547630, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.