Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

ClaudiaG (offline)

07-07-2011 09:18:47

Stara Wieś
Cześć Monika smiling smiley Serdecznie gratuluję pierwszego bobaska radość Cieszymy się, że do nas dołączyłaś, a porady farmaceutki na pewno okażą się bezcenne winking smiley


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaAnna (offline)

07-07-2011 09:49:41

Warszawa
Monika witaj w naszym gronie! Czekamy na więcej wieści od Ciebie! Dobrze mieć farmaceutkę na forum, to fakt smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Córeczka Ida!

Marta35 (offline)

07-07-2011 10:13:26

Ruda Śląska
Monika, fajnie że do Nas dołączyłaś smiling smiley
Dziewczyny nie wiem czy znacie i macie taki sklep jak Pepco, bo jak nie to warto go poszukać w okolicy,mają tam naprawde fajne i niedrogie ciuszki dla bobasków, dzisiaj tam byłam i trochę zaszalałam smiling smiley

goink (offline)

07-07-2011 11:02:47

Pod Arendą
Miło mi przywitać MonikeSt tym bardzie ze ja również jestem z Rzeszowa.


[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

07-07-2011 11:10:17

Rzeszów
Cześć goink. Jeżeli mogę spytać, to do jakiego lekarza chodzisz? i gdzie myślisz rodzić?


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

08-07-2011 07:27:23

Rzeszów
Kochane powiedzcie mi czy twardnieją Wam brzuchy? Mi leci teraz 21 tydzień i co jakiś czas mam takie dni, że się ruszyć nie mogę. Brzuch jest twardy, mozna w niego pukać. Bolą mnie wtedy krzyże i podbrzusze. Mam zażywać no-spe 3x dziennie i magnez, ale w sumie niewiele pomaga. Co pare dni muszę leżec w łóżku bo inaczej nie mogę kroku zrobić. Lekarz mówił, że najważniejsze, że się szyjka nie skraca, więc mnie uspokoił. mam nie dźwigać i wiele nie chodzić ( dla mnie to mordęga bo strasznie narwana jestem winking smiley )


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

goink (offline)

08-07-2011 07:58:18

Pod Arendą
Moniko ja chodzę do ProFamili do P.Obrzuta a jak u ciebie, wybrałaś już wózek albo gdzie będziesz go szukać?


[link widoczny po zalogowaniu]

MonikaSt (offline)

08-07-2011 08:01:01

Rzeszów
Ja też chodzę do dr Obrzuta do Po famili winking smiley. A tak to nigdzie jeszcze na zakupach nie byłam.


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

moniczka123 (offline)

08-07-2011 09:35:12

Kraków
MonikaST mi też przy ostatniej wizycie powiedziała lekarka, że mam twardą macicę i kazała dodatkowo jeść magnez :> I jak na razie jest ok smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaAnna (offline)

08-07-2011 09:51:59

Warszawa
Mi twardnieje czasem, jak za długo chodzę - wtedy biorę no-spę i jest ok. Poza tym codziennie zażywam magnez. Ale lekarz w czasie badanie powiedział, że miękkość macicy jest w porządku grinning smiley MonikaSt - mam interes farmaceutyczny smiling smiley Nie mogę się doleczyć z mojego przeziębienia, męczy mnie straszny kaszel. Gdzieś w necie wyczytałam, że syrop DROSETUX nie jest szkodliwy dla kobiet w ciąży. Czy możesz potwierdzić to autorytetem farmaceutki?smiling smiley Będę Ci bardzo wdzięczna za pomoc!


[link widoczny po zalogowaniu]

Córeczka Ida!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547000, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.