Listopadówki 2011 smiling smiley

Wysłane przez Sandruska 

misia0805 (offline)

15-04-2011 19:29:26

Wrocław-Pietrowice Małe
sandruska oj tak mi smutnosad smiley ale glowa do gory w koncu ci sie udasmiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]



Każdego dnia uczę się jak mam Cię kochać!

kaka12 (offline)

15-04-2011 21:07:05

Tarnów
Sandruśka Bardzo mi smutnosad smiley Pamiętaj, że my jesteśmy na tym forum i mozesz liczyć na nasze wsparcie. Mam nadzieję, że wszystko się ułoży, chociaż Tobie w to teraz trudno uwierzyć! Jestem z Tobą myślami, dzis cały dzień sprawdzałam forum i czekałam na wiadomość od Ciebie. Trzymaj się kochana i nie trac nadziei. Jesteś silna!!!

Trzymajcie się dziewczyny, odpoczywajcie i dbajcie o siebie!!!! Buziaki


Missey (offline)

15-04-2011 21:16:49

Wrocław
Sandruska - tak jak pisały dziewczyny.Jesteśmy tu, żeby Ci pomóc.
Wiem, że jest Ci teraz bardzo ciężko.Nawet nie wiesz jak bardzo mi smutno... Przytulam Cię na odległość.


[link widoczny po zalogowaniu]



[link widoczny po zalogowaniu]

goink (offline)

16-04-2011 10:08:06

Pod Arendą
Sandruska wiem jak boli strata, przeżyłam taką sytuacje rok temu. trzymaj się i nie poddawaj. Ja powtarzam sobie że widocznie tak miało być, tak natura postanowiła.
Teraz jestem kolejny raz w ciąży ale już bez wsparcia męża sad smiley i nie wiem co będzie dalej.


[link widoczny po zalogowaniu]



Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-04-16 10:08 przez goink.

ClaudiaG (offline)

18-04-2011 08:32:46

Stara Wieś
Sandruśka, czytam już 3 dzień Twojego posta i nie wiem co napisać... sad smiley Wiem jak Ci bardzo zależało... zależy. Cokolwiek nie napiszę, będzie zbyt błahe i płytkie... ale przykro mi, współczuję i mocno ściskam.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

ClaudiaG (offline)

18-04-2011 09:13:56

Stara Wieś
Widzę, ze forum upada...

Dziewczyny co tam u Was?? Jak tam Wasze brzuszki??? Zaczynają się zaokrąglać? smiling smiley

W czwartek mam wizytę u gina- mam nadzieję, ze mnie nie opieprzy, że przychodzę bez badań krwi i moczu (podejrzewali u mnie w innej przychodni martwą ciążę, więc nie dali mi skierowania na kolejne badania).


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Prosimy o głosik!!! :-D
[link widoczny po zalogowaniu]

wink (offline)

18-04-2011 10:05:24

Sandruska, strasznie mi przykro ;( tutaj żadne słowa nie pomogą. Być może Ciebie pocieszają teksty w stylu "jeszcze urodzisz dzieci" "będzie wszystko dobrze", więc wierzę, że tak będzie w Twoim przypadku.

U mnie działają jak płachta na byka, bo wiem że nie będzie i nawet jak urodzę te następne 3 dzieci to tego jednego nie ;( I data, na którą mam TP będzie już zawsze mi się kojarzyć i będę liczyć ile dziecko by miało.

Ja idę w środę, ale to już chyba tylko na negatywne potwierdzenie. Co jakiś czas mam plamy jak przy okresie w początkowych dniach... Wątpię, żeby to nie miało wpływu i jakimś cudem ciąża uchowała się sad smiley Może zdarzy się cud, bardzo bym chciała.

Kefir nie pomógłwinking smiley

wink (offline)

18-04-2011 10:07:02

Cytuj
luska
Przede wszystkim nie obwiniaj siebie i nie trać nadziei.Mowie ci to z własnego doświadczenia.Bo gdybym się załamała to bym i nie była teraz w ciąży i nie miała synka.Też straciłam maleństwo.Zmarło 7 dni po porodzie a 5 miesięcy temu poroniłam.Ale wierze , ze będzie dobrze .
Jak Ty dałaś radę?????? ;(

kozikowa1981 (offline)

18-04-2011 12:28:36

Warszawa
Cytuj
ClaudiaG
Widzę, ze forum upada...

Dziewczyny co tam u Was?? Jak tam Wasze brzuszki??? Zaczynają się zaokrąglać? smiling smiley

W czwartek mam wizytę u gina- mam nadzieję, ze mnie nie opieprzy, że przychodzę bez badań krwi i moczu (podejrzewali u mnie w innej przychodni martwą ciążę, więc nie dali mi skierowania na kolejne badania).

Nie wiem jak Twój brzuszek, ale mój już widać i to całkiem nieźle. Ja lekarza mam dopiero 4 maja, mam nadzieję, że wytrzymam smiling smiley. Kusi mnie zwolnienie, ale mój ginekolog nie jest zbytnio wylweny do dawania L4 sad smiley. A ja mam dosyc swojej pracy, jestem zmęczona jak nigdy dotąd sad smiley.
Pozdrawionka!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

AgnieszkaAnna (offline)

18-04-2011 13:25:52

Warszawa
Czytałam, że przy kolejnych ciążach brzuszek szybciej widać. Mój widzę ja, zwłaszcza rano się przekonuję, że to nie wzdęcie po jedzeniu, zamiast wałka tłuszczu mam takie okrągłe "coś" na dole, ale jest z pewnością niezauważalny dla postronnych. Ja w ogóle bardzo bardzo się denerwuję, sytuacja Sandry jeszcze dodatkowo mnie strasznie zasmuciła i ostatnio cały czas myślę, że wszystko się nie może skończyć dobrze, bo ja już mam takie szczęście. Może mnie jakoś pocieszycie smiling smiley Jak Wasze objawy? Powoli mijają te pierwszociążowe? Mnie wciąż bolą piersi, ale może to przez duphaston, ból zresztą jest mniejszy niż wcześniej. Przedwczoraj delikatnie wymiotowałam rano, ale senność mi powoli mija - z trudem bo z trudem, ale wytrzymuję bez drzemki w ciągu dnia.
A i chciałam się Was jeszcze zapytać - gdzie dokładnie są Wasze brzuszki? Bardzo nisko, czy już trochę wyżej? Bo mój brzuch ma jakby dwie części - nie wiem, co to znaczy smiling smiley Ja mam wizytę dopiero po świętach, nie wiem czy wytrzymam, czy nie pójdę na jakieś USG prywatnie wcześniej. Z drugiej strony cholernie boję się złych wiadomości sad smiley No taka ze mnie neurotyczka, nie mogę nic na to poradzić sad smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

Córeczka Ida!
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547460, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.