MAMUŚKI Z TRÓJMIASTA :wozek:

Wysłane przez elizabeth78 

laska (offline)

26-11-2009 18:41:32

pomorze
ulinka bardzo pomysłowy prezent.
elizabeth78 co do Andrzejek, to na weekend nie mamy żadnych planów. No w niedzielę to mój pan chce z kolegami na strzelankę pojechać, więc do ok 14.00 go nie będzie. A potem, to normalny tydzień pracy się zaczniesmiling smiley
Jeśli chodzi o prezenty, to w sumie dla chłopców na Mikołajki już mam i dla bratanicy też. A na święta, to dla bratanicy mam, dla Patryka też, tylko dla Ksawka jeszcze nie. Moje rodzeństwo stwierdziło, że w tym roku nie mają zbytnio kasy i że dorosłym nie robimy prezentów, tylko dzieciom i naszym rodzicom. A mi to na rękę, bo zaoszczędzę troche kasy. Ale ze strony męża każdemu coś małego muszę kupić. Damy radęsmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

26-11-2009 19:59:04

Trójmiasto
Ej, niestety u nas z prezentami nie taka łatwa sprawa sad smiley
Dla mnie to tylko symbol i najchętniej obdarowywałabym tylko dzieci, ale niestety jakoś dziwnie się u mnie w rodzinie przyjęło.
Sugerowałam kiedyś mojej siostrze, żeby darowac sobie to zbędne wydawanie kasy, ale ona zawsze twierdzi, że symbolicznie choćby do 50 zł. Tylko 50 zl razy parę osób, to juz coś. Do tego czasem te 50 zł to mało, aby kupic coś sensownego. A kupować byle co, co nikomu się nie przyda, to strata kasy. Jeszcze w tym roku zgodzimy się pewnie na te zasady, ale jak już pójdziemy na swoje, to bastujemy. To ma być super klimatyczne przeżycie, wspólna kolacja, kolędy, a nie prezenty, prezenty, prezenty. Pewnie postawię na kosmetyki, bo nawet nie mam czasu i okazji, aby coś oryginalnego wyszukiwać po sklepach.
Kiedyś dostawaliśmy skarpetki, garść orzechów, kilka cukierków i parę mandarynek i też człowiek przeżywał nieziemsko. Teraz dla samych chlopaków są ze dwa wory prezentów i wciąż mało eye rolling smiley

Co do Andrzejek, to widziałam, że w tym Bajkowie mają propozycję zabaw dla dzieci w różnym przedziale wiekowym - jakieś tam wróżby i inne bajery. Ale my też raczej bastujemy. Tym bardziej, że skoro o grypsku wciąż głośno, to może lepiej omijać takie większe skupiska ludzi z Olą.

Ciekawe ile razy będę jeszcze zmieniała tą wiadomość? He he, jakaś sklerotyczna dzisiaj jestem...

ulinka a gdzie zamawialiście taki kalendarz? I fajnie wyszło? Jakby co, to wrzuć może fotkę. Pytam, bo może teściom bym taki prezent strzeliła. Oni zakochani w Olci, na każdym kroku ustawiają jej fotki, to pewnie taki kalendarz byłby dla nich fantastyczną sprawą.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti



Zmieniany 2 raz(y). Ostatnia zmiana 2009-11-26 20:03 przez elizabeth78.

ulinka (offline)

27-11-2009 00:26:39

Gdynia
elizabeth www.fotoprezent.pl To jest drukarnia, siedzibę mają przy dworcu w Chylonii, bardzo fajnie wyszło aczkolwiek zdjęcia ze starego aparatu wyszły trochę za ciemne ale M mówi że to raczej wina aparatu i mojego monitora, wydrukowali na grubym papierze, jakościowo naprawdę super. Jak zalogujesz się na stronie to sama projektujesz kalendarz tzn jest kilka szablonów ale można wybrać układ zdjęć, kolory, można podpisać każde zdjęcie, oznaczyć własne daty np urodziny. Zdjęcia kalendarza nie zrobię bo mam już zapakowane, ale na ich stronie zobaczysz wszystko co potrzeba, ja jestem bardzo zadowolona i naprawdę mogę ich polecić. U nas też padła taka propozycja żeby nie robić prezentów tzn prezenty miałyby być tylko dla Piotrusia i na początku się zgodziłam, tzn powiedziałam rodzinie żeby mi i M nic nie kupowali, że wystarczy że kupią Piotrusiowi i wtedy moja mama wymyśliła, żeby w ogóle nie robić prezentów, ale potem tak sobie pomyślałam że oni kupę kasy wydadzą na te prezenty dla Piotrusia i jakoś tak głupio by było to zamówiłam im te kalendarze. Cieszę się z tego bardzo bo zawsze to było takie wymyślanie prezentów na siłę a mojemu tacie i tak nigdy nie można było dogodzić, chyba rzeczywiście najbardziej był zadowolony jak kiedyś dawno temu na każdą okazję dostawał skarpetki a kalendarze na pewno im się spodobają i ja mam problem z głowy z wymyślaniem nie wiadomo czego i chodzeniem po sklepach i szukaniem prezentów.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

27-11-2009 21:43:48

pomorze
Witam moje paniewinking smileysmiling smiley
Wiecie, jak policzyłam członków obu naszych rodzin, to wychodzi: moja rodzinka to 8 dorosłych + jedno dziecko, męża rodzina to 9 osób dorosłych. No i jeszcze moje dzieci, mąż i jasmiling smiley Fajnie co? Więc nawet cieszę się, że moja rodzinka mi odchodzi finansowo. Bo śmiałąm się, że każdemu małżeństwu kupię po pościeli w prezencie, a jeszcze nie zajętym to po dużym kąpielowym ręcznikusmiling smiley Bo to by mnie najtaniej wyszło! A taki album, to widziałam u znajomej. Bo ona w zeszłym roku robiła takie w prezencie. Fajowa sprawa.
Patryk ciągle próbuje podtrzymywać się byle czego, nawet dużej donicy i wstaje. Muszę uważać na niego, bo dziś kilka razy poleciał na podłogę i udeżył się w główkę! Moje biedactwo. Ale jakoś musi się nauczyćwinking smiley No i mój szkrab nauczył się pić soczek z kubka niekapka!!!!!!!!!!!!! Dzielny facet! I jeszcze jak mu się spodobało to. Najbardziej lubi pić sok marchewkowy. Nie wypija go dużo, bo dopiero od wczoraj zainteresował się tym kubkiem. Ale troszkę się napije, a niedługo będzie pił jak stary!smiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smileysmiling smiley


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

anikia (offline)

27-11-2009 22:33:49

Reda/Gdańsk
witam

Eli a co bylo nagroda, bo ja taka niedoinformowana jestem winking smiley

Ulinka swietny pomysl na prezent, chyba sama tez taki zrobie moim rodzicom

Laska niezla kaske wydalabys na prezenciory

my teraz juz nie kupujemy sobie prezentow, tylko dzieciom, a dorosli dostaja slodycze i owoce i tez jest super, bo mozna zgarnac np 5-6 czekolad winking smiley

Wi ponownie chorowal - chyyba bylo to przeziebienie - ponad tydzien uziemienia, w ten weekend mam zajecia ze studiow i znow w poniedzialek do pracy

dziewczyny poradzcie jak oduczyc malego gryzienia i szczypania, dla niego to swietna zabawa, a ja juz mam wku...a i ledwo sie powstrzymuje zeby mu nie przylac


[link widoczny po zalogowaniu]
Aniołek Emilek [*] 20.15 22.12.2010
[link widoczny po zalogowaniu]

ulinka (offline)

27-11-2009 23:07:34

Gdynia
laska Brawa dla Patrykasmiling smiley Piotruś nie toleruje niekapka, pije tylko z butli i to musi być z kauczukowym anatomicznym smoczkiem bo inaczej nie wypije a mleko i kaszkę dostaje z innej butli z innym smoczkiem i mu pasuje a do picia musi być TA SPECJALNA, która swoją drogą była najtańsza ze wszystkich jakie mamy a kupiłam ją tylko dlatego że smoczek miał bardzo małą dziurkę a mały kiedyś mocno się krztusił i tylko ten smoczek nadawał się na picie. Piotruś też lubi soczek marchewkowysmiling smiley

anikia Jak tylko moja siostra będzie miała dziecko to też prezenty będą tylko dla dzieci a tak to głupio by było jakby wszyscy kupili Piotrusiowi drogie zabawki a sami dostali by tylko słodycze.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

laska (offline)

29-11-2009 14:00:24

pomorze
anikia nie mam pojęcia jak dziecko tego oduczyć, bo Ksawek też miał czas,że gryzł i mu przeszło. Za to teraz pluje, kopie, bije i krzyczy. To chyba wolałam jak gryzłwinking smileywinking smileywinking smiley Podobno trzeba powtarzać do znudzenia, że tak się nie robi i to jest brzydkie zachowanie, ale w praktyce to jest ciężkie. Bo rodzice też mają granice wytrzymałości! No ale na pocieszenie, kiedyś naszym dzieciom to przejdzie!!!
Dziewczyny, mam do Was sprawę. Musiałabym przejść się z Patyrniem do dermatologa . Byłam raz w Gdyni na Armii Krajowej i chciałabym pójść do innego. Czy znacie jakiegoś dziecięcego dermatologa w Gdyni, Rumii, Redzie czy Wejherowie? Tak w tych okolicach? Może być państwowy lub prywatny. Z góry dziękuję za informacje!!!
Dziś Patryk w nocy nie dał mi pospać, bo budził się co godzinkę. Chyba niedługo pójdę do łóżeczka trochę odespać. Patryk śpi, a Ksawkiem zajmie się tata. Miłej niedzieli.


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

30-11-2009 21:18:05

Trójmiasto
Hej Kobitki!
Ja znów zalatana i zapracowana. Oj, koniec miesiąca dał mi dziś popalić, ale fajnie że coś się dzieje!

anikia w konkursie były do wygrania 3 nagrody pieniężne, 5 zestawów kosmetyków dla dzieci i 5 zestawów kosmetyków dla dorosłych.
Mi dostało się to ostatnie i z niecierpliwością czekam na przesyłkę winking smiley
Pomyslu na oduczenie gryzienia nie mam - chyba tylko wciąż jak mantre powtarzać, że nie wolno, mamusię to boli itp. Jedna moja czerwcóweczka od tych ugryzień ma aż sińce na rękach i też nie może sobie z tym dać rady sad smiley. Ponoć trzeba konsekwetnie zabraniać, a w końcu samo powinno mu to przejść. Oby jak najszybciej!!!

laska z dermatologiem dziecięcym niestety nie pomogę. Dla dorosłych, to i owszem, bo biegałam kiedyś do jednej kobitki, ale nie mam zielonego pojęcia kto fajnie mógłby zająć się dzieciaczkiem.
Brawo dla Patryka za ten niekapek - szybko chlopak załapał smiling smiley

Dziewczyny, za tydzień jest w Gdyni imprezka "I Ty możesz zostać świętym Mikołajem". Będzie parada Mikołajów i potem koncert na Skwerku. Może pogoda dopisze, to fajnie byloby wpaść choć na chwilkę. Jakby co, to tu macie więcej informacji: [link widoczny po zalogowaniu]


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti

laska (offline)

03-12-2009 12:49:12

pomorze
elizabeth78 dzięki za wiadomość o Mikołajkach w Gdyni. Niestety nie skożystamy, bo w sobotę wyjeżdżamy do moich rodziców i teściów. Mąż chce jeszcze sobie pon., wt. i środę wolne załatwić, żebyśmy nam trochę posiedzieli. Oby mu się to udało!!! Chłopcy muszą prezenty mikołajkowe pozbierać! winking smiley No i my mamy prezencik dla mojej bratanicy. A właśnie jak jakiś czas temu byliśmy w sklepie PEPCO, to kupiliśmy dla Patryka i mojej bratanicy takie kompleciki za 7 zł: czerwony śliniak z napisem Merry Chrismas i jest tam jeszcze malutka czapeczka czerwona Mikołajkowa! Normalnie cudo! Jak zrobię później focie z tym ubrankiem synkowi lub bratanicy, to wrzucę do galeriismiling smiley Co do dermatologa, to trudno. Najwyżej pójdę jeszcze raz do tej na Armii Krajowej. Ale na razie chcę zrezygnować z przetworów mlecznych i zobaczę czy to przyniesie efekt. Bo jak zrezygnowałam tylko z mleka, to mały dalej ma zmiany na skórze. Damy radęsmiling smiley
No a tak w ogóle, to znów się pochwalę: Patryk już raczkuje i sam umie usiąść!!!smiling smiley Cieszyłam się przez pierwsze dwa dni, a teraz jak jest taki wszędobylski, to nie mogę się od niego opędzić.winking smiley Bo wszędzie za mną podąża, nawet do kuchni!!!


ZAPRASZAM NA SWOJEGO BLOGAsmiling smiley
[ebobas.pl]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

elizabeth78 (offline)

03-12-2009 14:56:12

Trójmiasto
laska ja swojego czasu jeździłam do dr Ornowskiej. Ma prywatny gabinet na Placu Górnośląskim w Gdyni Orłowie, no i przyjmowała też w przychodni na Dąbrowie. Podaję kontakt jakby co, możesz zawsze zadzwonić i zapytać się czy dzieciaczkami też się zajmuje: [link widoczny po zalogowaniu]. Ja byłam z niej zadowolona. Leczyła mi kurzajki, z którymi mój organizm nie dawał sobie rado. O dziwo zaproponowała też homeopatię, a wiem że lekarze raczej krzywo na to patrzą. I właśnie ta homeopatia okazała się moim cudem. Po miesiąca brania tabletek wszystko poznikało i do tej pory mam spokój. A wcześniej ponad rok walczyłam, chodziłam po lekarzach, wymrażałam, cudowałam i była lipa. Jak chcesz, to zadzwoń tam i może się uda.

Fajnie, że Patryk już tak dzielnie sobie smyra, ale rzeczywiście teraz będziesz miała sporo biegania za nim. Czekam na mikołajową fotkę smiling smiley

Parada Mikołajów obejrzałam sobie na www.trojmiasto.pl fotki z zeszłego roku, no i wyostrzyłam sobie apetyt... Mam nadzieję, że uda nam się choć na moment tam podjechać, choć nie wiem czy mąż niestety nie będzie miał jakiś akcji do zrobienia.

Jutro Barbórki i imieniny mojej mamy, a ja znów nie przygotowana sad smiley. Zawsze tak na ostatnią chwilę ze wszystkim latam, a teraz nie mam nawet pomysłu na jakiś fajny prezencik... Buuu.


1% na "Kubusiowe serducho":
Fundacja Serce Dziecka im. Diny Radziwiłłowej
W PIT należy podać:
- numer KRS 0000266644
- w polu informacji dodatkowych - JAKUB SOCHA


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]



"Ci, którzy żyją nadzieją, widzą dalej. Ci, co żyją miłością, widzą głębiej. Ci, co żyją wiarą, widzą wszystko w innym świetle." Lothar Zenetti
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1548310, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.