Październik 2011 :sleeping_baby_55:

Wysłane przez sreberko 

Anula88831 (offline)

30-06-2012 15:31:19

Ruda Śląska
smiling smiley

Ania ja też się tego brzydze . Moja mała siostra ma ubaw po pachy z Kiky jak mnie gonią z tymi paj ..... teraz bym się zagalopowała fujj aż ciary mnie przechodzą.... S> pójdzie kupi;D

Oki ja CI tarte a Ty mi pizzesmiling smiley JA tez lubie z Oliwka chodzić na plac zabaw, ale teraz tam gdzie ta hustawka dla maluszków to jest na basenie i teraz wejście jest płatne;// i drzewa wycieli istna patelnia głąby..

Arka pokaż co ta za fryz;D

My czekamy na gosci a Oliwka śpiocha;D


[link widoczny po zalogowaniu]

Aniaa (offline)

30-06-2012 16:18:36

Wodzislaw Slaski
aktualnie po baseniku na balkonie,temperatura w sloncu 52smiling smiley w domku 32.AFRYKA DZIKA ........a do wieczora bedzie jeszcze lepiej


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

15.10.2011 godz.13.55 3090g szczęścia,i 55cm radości

katki (offline)

30-06-2012 17:38:40

Tarnów
No u nas też ciepełko. Teraz mam za oknem na północną stronę 34 stopnie. Za to rano przed 6 jak szłam do pracy było bosko! Aż na piechotę poszłam - a rzadko mi się zdarza bo muszę iść prawie pół godziny.

A tak pozatym to mój synek śpi z tyłkiem do góry. Uwielbia spać na brzuchu. Nie wiem co mu się tak przestawiło. Albo na lewym boku. Mamy już 6 ząbkówsmiling smiley gryzie mnie trochę ale da się wytrzymać.

Przepraszam że tylko o nas ale jestem padnieta po pracy. A jeszcze jutro i w poniedziałek. Dopiero wtorek mam wolny. A potem drugie zmiany.

Moje dziecie śpi już trzecią godzinę teraz. Ciekawe co będzie wieczorem!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

30-06-2012 21:32:49

Kłodzko
hej, melduję się i ja
my całe dni na podwórku, dziś tylko pół dnia jeździliśmy z mężem do miasta po zakupy, na szczęście bez małego bo by oszalał chyba.
Szymuś już sam siada i raczkowanie też mu coraz lepiej wychodzi. A wczoraj M leżał na podłodze i mały się wspinał po nim aż w końcu wstał grinning smiley

Ania, Szymuś słodziutki grinning smiley fajnie macie z tym placem zabaw. Ja swojemu kupiłam dziś basenik większy, ale jakiegoś wielkiego szału nie było sad smiley schowam go i za rok będzie jak znalazł. W tym malutkim niech sie pluska.

Arka, wsólczuję pracy z bóle oczu. Mnie kilka dni temu bolał, ale mnie dlatego, że dłuuugo bez okularów chodziłam.

Zajrzę jutro, bo dziś już weny nie mam. Mąż poszedł do ogrodu w basenie poleżeć, bo teście rozłożyli wczoraj, a ja czuwam nad małym, bo śpi ale coś ciągle popłakuje, a to piciu, a to smoczuś, a to się na boczek przekręca i "jęczy" a niania mi się włącza więc lece do niego smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

izabela82 (offline)

30-06-2012 22:28:40

lubelskie
ARKA cYPEK CORAZ CZESCIEJ MOZE TAK MÓWIC, BEDZIE starszy i dociekliwy, jak to jest ze on ma 2 tatusiów.Gdy moja ciotka wyszła za mąż 2 raz to rodzice zmarłego męża wciskali dzieciom ze ten w domu to wujek , ale nic to nie dało bo wuj traktuje ich[3] jak własne dzieci.Teraz są juz dorosli ale nie ma to dla nich zadnej różnicy.U nas dzien zagoniony, jak zwykle ach jak ja bym chciała odpocząć.Seba w siódmym niebie, szkoda ze wakacje szybko mijają , mam nadzieje ze te bedą udane,AGUSIA kiedy wyjezdzacie do PL?


katki (offline)

01-07-2012 05:48:44

Tarnów
Dzieńdoberek grinning smiley

Ja właśnie skończyłam się szykować do pracy. Za 20 minut mam autobussad smiley jejku ale mi się nie chce. Mam nadzieję że dziś nie będzie dużo ludzi i będzie spokój.

Andi - jejku z tym basenem to fajnie macie!!

Izabela - a wy przyjeżdżacie do Tarnowa?

Robuś wczoraj pierwszy raz sam usiadł na podłodze. A jaki zdziwiony był smiling smiley dalej nie raczkuje tylko się odpycha jedną nogą. I zasuwa jak szalony. smiling smiley

Mamuśki - życzę miłej niedzieli!! Buziole!!


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Ksenonka (offline)

01-07-2012 08:48:57

Skierniewice
Katki to już raczej będzie tak po swojemu zasuwał Robercik. P siostrzeniec tak robił. Znam ten ból z pracą też kiedyś pracowalam w handlu. Na dwie zmiany i cały tydzień, najgorzej idzie się w weekend.
Ania no ty jak masz pieseczka to musi częściej tą podłogę ogarniać. Ale ty i tak pewnie codziennie ciach ciach i chałupka ogarnięta. Ja to czasem nie mogę się ogarnąć.
Nie odzywałam się wczoraj bo cały dzień byliśmy na działce na grillu. Goście dopisali i było super. Fajnie było spotkać się ze znajomymi. Nasze dzieciaczki były super grzeczne. Natalka i Zuzia (tylko one siedzą) chłodziły się w baseniku, ale miały zabawę. Gorąco było strasznie i dziś zapowiada się identycznie. Dziś też idziemy na działkę bo imieniny mojej mamy i robi obiadzik, a że gorąc to zamiast siedzieć w bloku idziemy na działkę.
Ząbek Natusi już jest :-)
Idę zjeść śniadanko i Natulce deserek z kaszką dać.
Miłej niedzieli dziewczynki.


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

01-07-2012 11:10:33

Kłodzko
Hej, u nas duszno jak cholera ;/ Mały nie śpi od 6 rano, miał tylko 2 drzemki po 6minut, no tragedia jakaś, nie możemy go z mężem uspać sad smiley i na dodatek się ze swoim pożarłam, jak on mnie wnerwia czasami, brak słów, aż mam ochotę się rozwieźć albo wyprowadzić ;/

Miłej niedzieli smiling smiley


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

Andi (offline)

01-07-2012 19:59:07

Kłodzko

JUSTYNAKO (offline)

01-07-2012 22:56:32

BYDGOSZCZ
Hej dziewczęta.J atylko na chwile .

uwaga uwaga MAMY ZĄBKA!!!!!!!

sPADAM SPAĆ.
ODEZWE SIĘ JUTRO.PAAAAAAAAAAAAAAAAA...............


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

] [/url]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547510, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.