WRZEŚNIÓWECZKI 2011 smiling smiley

Wysłane przez Nikita 

hanka_01 (offline)

20-12-2011 21:04:36

Malutka dostala antybiotyk szmery na plucach ma jesli do piatku nie przejdzie to dla bezpieczenstwa Sw spedzimy w szpitalu;/ I dostala tak ogromny kaszel ze wymiotuje! No teraz sie leczymy, zobaczymy jak to bedzie.

Szaga Pediatra powiedziala ze jesli Mala malo je i zmusic sie do mleka nie chce to podawac jej nowosci jesli jej smakuja i z apetytem je je. Tym sposobem dlatego ze ukonczyla dzisiaj 4 miesiace podalam jej Bobovity jablko plus wafelki 2 kukurydziane a humorek odrazu lepszywinking smiley

Renatas Idzie sie przyzwyczaic do tej sluzby zdrowia jak bylam w ciazy i prosilam sie o badania to potrafilam spedzic w osrodku od rana do 18winking smiley Noi po tych badaniach stwierdzono u mnie cholestaze. Teraz z Mala zrobilam to samo tydz temu zbadano mi ja w poczekalni ale nic nie stwierdzili i odeslali do domu a dzisiaj antybiotyk!

A ja dzisiaj pije KARMI malinowe z alkoholi z % malo co lubie wino raz na rok a ze mam kiepski humor bo nie wiem czy robic Sw czy nie moze spedzimy je w szpitalu albo przed TV z popkornem.... Szkoda gadac...


[link widoczny po zalogowaniu]
[link widoczny po zalogowaniu]

hanka_01 (offline)

20-12-2011 21:36:23

renatas (offline)

20-12-2011 22:51:34

ja już tak na króciutko, bo idę już spać. jeszcze mnie na koniec głowa rozbolała.

Hanka zdrówka dla Amy

Szaga staneło na tym, że jutro jedna z moich kolezanek dowiezie im moje podanie o dodatkowy urlop i mam ich w d...pie. Powiedziałam, że sie narazie nie wybieram na rozmowę bo dziecko jest na piersi, ze spróbuje jakoś w styczniu. jeszcze jej nie poinformowałam, że zamierzam iść na urlop wypoczynkowy po macierzyńskim, żeby do pracy wrócić najwcześniej 1 marca. A wogóle to się zastanawiam, czy nie odpoczac sobie z rok- dwa lata i nie rozejrzeć sie w końcu za czymś własnym, żeby był spokój i jako takie bezpieczeństwo finansowe na "stare lata".

dobrej nocki, ja idę zbierać siły na jutro...


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

pantonima (offline)

21-12-2011 00:43:28

Poznań
Hey.
Zabrałam się za pisanie o 8 rano i do tej pory nie miałam czasu usiąść przed komupterem;/
Za długo pospaliśmy i potem cały dzień gonitwa – naprawdę nie wiem, czy to wynika z mojego braku zorganizowania czy z po prostu tak już będzie: laktator, szykowanie obiadu, laktator, spacer, laktator,zakupy, laktator kosmetyczka,laktator, masaż – już nie wiem jak mam to ująć więc ujmę wprost: jasna cholera mnie strzela. Mam taki syf w domu, że tylko usiąść i płakać. Pranie zrobione do połowy, ciuchy porozrzucane, wszystko zawalone piernikami lepi się od lukru a stary jeszcze obok ze zmęczenia chrapie!!!!!!
Co do diety – faktycznie wrzucę ją na forum – trochę zmodyfikuję co by mnie nie gonili za prawa autorskiewinking smiley Najważniejsze to trzymać stałe godziny posiłków bez odchyleń – ja dziś w lesie zajadałam obiad, bo akurat tak wypadłowinking smiley Na razie idą Święta więc to odpuśćmy bo szczerze to nie chce mi się tyle pisać wieczorami.
Zjadłam w niedzielę kawałek malutki papryki konserwowej i wczoraj wieczorem oraz dziś do południa jazda na całego z brzuszkiem. Chłostać się chciałam prawie.
Magdalena888 – mieszkanie jest nasze, wszystko fajnie ładnie ale mój R zapragnął mieszkać na poddaszu w starej kamienicy na 5 piętrze – więc jak mam się wtaszczyć z dzieckiem w foteliku to mam jakieś 15 kg do targania, a do tego jeszcze pies pod nogami się plącze. Dlatego musimy szukać czegoś niżej, bo za rok nie dam rady;/ Wyjątkowe masz Dziecko skoro nie marudzi na zakupach – jak my raz jechaliśmy to po 5 minutach był ryk – i do domuwinking smiley
Nikita – prześlij trochę fluidów na moje dziecko – jak można przespać noc?? I to całą!! Mój Leon chyba woli jednak jeść niż spać – dwa razy w nocy pobudka i piszczy, że chce jeść czasem tak się rozryczy, że mam wrażenie, jakby wołał też sąsiadów winking smiley
A może kup Małemu coś z biżuterii i niech coś wygrawerują – będzie miał pamiątkę i na pewno przez lata się nie zniszczy ( a koc mogły mole zjeśćsmiling smiley).Zrobią to pewnie na poczekaniu.
Szaga –Kurcze ale Roxi miała temperaturę, ja bym chyba po pogotowie dzwoniła z nerwów. Taki rotawirus potrafi być naprawdę groźny.
ja też się boję Wigilii – zjem pewnie kawałek karpia i to wszystko, bo Mały ryczał nawet od 1 plastra ananasa – nie wiem po kim ma to królewskie podniebienie, bo matka mogła jeść wszystko i było zawsze okwinking smiley Piernikami uraczyła mnie moja mama, która się nie wyrobiła a zawsze obdarowywała wszystkich znajomych, więc piekarnik od 5 dni chodził non stop – zarabiała je 11 listopada, więc pachną niesamowicie przyprawami i miodem – a ja nie podjadłam ani jednego. Co do domu to właśnie sprawdzają naszą zdolnośc kredytową – chyba zacznę grać w totka, może wygram winking smiley
Aziza – wcale nie jest tak z tym karmieniem – miesiąc mi waga stała w miejscu – mimo,że karmiłam, więc niektórym kobietom to pomaga, niektórym niestety nie.
Kallinea – widzę, że też nie chcesz długo karmić – ja postanowiłam na początku,że 3 miesiące wytrzymam, teraz stwierdziłam,że o ile mi laktacja nie zaniknie to pokarmię do 24 marca – Leoś będzie miał dokładnie 6 miesięcy. Odciągam dlatego,że Leo nie miał podciętego wędzidełka i nie umiał chwycić cyca, potem trzeba było na szybko dokarmiać butlą bo zgubił prawie kilogram od niejedzenia, a na końcu się wypiął na matkę. Ale szczerze powiedziawszy, to pamiętam jak walczyłam o tego cyca i sutki poranione, stres, ryczenie moje i syna – dziękuję nakicham na karmienie piersią. Wiem, że cycusiowe mamy się obrażą ale ja mam takie wspomnienia, że mam odrzut jak pomyślę o Leonie przy moim cycku.
Joanna - ja piszę w Wordzie mam podgląd na stronę. Nie piszę bezpośrednio, bo już mi się kilka razy skasowały moje wypocinywinking smiley I tak jak Magdalena – jadę po kolei z odpisywaniem.
Orlik- Twoje dziecko też śpi w nocy jak Nikity – też tak chcę!!smiling smiley Jak już wspominałam Szadze dietę wrzucę na forum i po Świętach do robotywinking smiley
Anexik – Wy tam pracujecie jak mrówki, matko jedyna jak się rozpędzicie, to jeszcze z dwie chaty odremontujeciewinking smiley A teściom niech sprząta Twoja ulubiona szwagierka – to są jej rodzice, może też dupsko ruszyć i pomóc trochę.
Marrina – taką babcię to możesz w tyłek kopnąć - niektóre baby są po prostu okropne. Wierzyć mi się nie chce,że ktoś tak może pomyśleć w ogóle a co dopiero powiedzieć. Dobrze,że Twój mąż się wstawił za Tobą. I jak tu szanować takie babsko……….
Renatas – masz naprawdę prorodzinną firmę…. Jeśli masz pomysł i możliwości finansowe to się nie zastanawiaj, tylko otwieraj swój interes. Też bym chciała ale pomysłu i kasy brakwinking smiley
Hanka – zdrówka dla Amy – 3 mam kciuki,żebyście były w domu na Święta.
Tatjana – wracaj do zdrowia.
Nie wiem czy zdążę jeszcze coś napisać przed Świętami, ponieważ jutro jadę do rodziców wieczorem a w piątek rano już na Święta do Słupska dlatego życzę Wam wszystkim krótko ale szczerze : WESOŁYCH ŚWIĄT MATKI POLKIwinking smiley


madalena888 (offline)

21-12-2011 10:48:33

3city
Cześć mamusie

Pantonima fajnie masz, ja zawsze chciałam mieć mieszkanie w starej kamienicy, a jeśli chodzi o poddasza, to jakoś udało nam się już drugi raz wynająć mieszkanie z poddaszem, dwupoziomowe. Kiedyś powiedziałam mężowi, że nie wyobrażam sobie już mieszkania na jednym poziomie, więc jak kiedyś kupimy mieszkanie (jak juz będziemy zarabiać kokosy i będziemy mieli zdolność kredytową na kilka milionów) to tylko dwupoziomowe.

renatas no powiem Ci że ja to nawet się cieszę, że już nie mam do czego wracać, bo reakcja mojej koleżanki na to że idę na zwolnienie już w 2 miesiącu ciąży była delikatnie mówiąc niesmaczna. Też się popłakałam i mimo że minął prawie rok to nadal to we mnie siedzi. Więc ja sama bym się zwolniła szybko. Przykro, że pracodawcy (większość) nie szanują matek, wyzysk i kasa się liczy. Mi marzy się praca, w której bym mogła ściągać pokarm i dawać później dziecku, albo mieć moment na nakarmienie Marcela, bo póki co nie mam pojęcia jak to wszystko pogodzić.

hanka fajna ta Twoja Amy i wygląda na więcej niż 4 miesiące. Zdrówka życzę, bo pierwsze święta z dzieckiem to się w domu spędza a nie w szpitalu. Buziaczki dla małej.

szaga mój eM też nie kapie sam Młodego. Pomaga mi bardzo, ale sam nie wykapie, bo po co skoro ja kąpię lepiej. Zresztą patrząc na tempo w jakim przewija Młodego to to dziecko by się kąpało w lodowatej wodzie jakby sam go kąpał, a później zanim by go ubrał to sopelka bym miała grinning smiley

tatjana nam Ciebie też brakowało, zresztą każdej brakuje jak sie dłużej nie odzywa smiling smiley Jak karmisz podczas choroby, to twój organizm walcząc z chorobą, wydziela przeciwciała, które przenikają do mleka i do dziecka, więc raczej Dominika nie zarazisz, a jeszcze wzmocnisz. Ja byłam chora i Marcel się nie zaraził, nawet dobrze kataru nie miał.

orlik no widzisz to ja o takich nawet nie wiedziałam. Muszę sobie zapisać te nazwy i kupię jakby Młody mi zachorował (odpukać w niemalowane).

Karolajjna współczuję choroby teścia, dużo zdrowia życzę.

marrina no to się pseudo babcia postarała. Robi miłą atmosferę na święta. Odnoszę wrażenie, że ta kobieta nie lubi ciebie i nie akceptuje waszego związku. Masakra, ciężkie to musi być. Ja sobie nie wyobrażam takiej sytuacji u mnie. Bałam Siena początku czy T mnie zaakceptuje, bo jestem drugą żoną mego męża. Ale na szczęście jak zobaczyła, że ja to na poważnie biorę (związek), że kocham mojego eMa i jego syna jakby był mój własny, to zrobiła się spokojna. Kiedyś mi powiedziała „Magda tylko ty ich nie zrań, bo mój syn da sobie radę, ale mój wnuk może sobie z tym nie poradzić.” Zapamiętałam to i do dziś staram się być oparciem dla syna mego męża. On ma 14 lat i przychodzi do mnie i się zwierza z tego w kim sie zakochał smiling smiley miłe to jest, bo wiem że mi ufa.

Anexik ja też bym olała to sprzątanie, za te nerwy to T powinna ci mieszkanie posprzątać i jeszcze nogi wycałować. Za dobra jesteś dla nich.

A ja wczoraj zamiast gadać, odkurzyłam, umyłam podłogi i wyszorowałam łazienkę. Nie wiem tylko po co odkurzałam, bo kupiliśmy choinkę i już mam syf, bo trzeba było podciąć kilka gałązek. No ale jutro albo pojutrze jeszcze machnę tylko odkurzaczem podłogi i szmatą półki i już będzie czysto.

No a choinka jest piękna, a Marcel nią zachwycony, pachnie mi w całym mieszkaniu smiling smiley

Ja spadam się ogarnąć, bo dziecie mi nie śpi, bo mam znów leserów na rusztowaniu i siedzą i fajki palą tylko. Muszę wyjść z domu a u nas tylko 0,9*C.




[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

tatjana (offline)

21-12-2011 11:07:46

Witam z rana smiling smiley

Wpadłam się przywitać i przy okazji pochwalić smiling smiley otóż niedawno wysłałam sms-a konkursowego z gazety grudniowej M jak Mama i wiecie co wygrałam grinning smileygrinning smileygrinning smiley Sama byłam w szoku i nie dowierzałam ale jak dzisiaj przyjechał kurier to uwierzyłam smiling smiley a wygrałam projektor gwiazdek Bee Happy dla małego wart 89zł ( przynajmniej tak pisze w gazecie) smiling smiley zobaczymy jaki efekt będzie dawał w nocy smiling smiley
A teraz mykam obiad robić..... smiling smiley
A to mój mały wielki skarb smiling smiley

szaga (offline)

21-12-2011 13:20:13

Bruksela
Hej mamusie!

Widzę,że dziewczyny rzuciły się w wir przedświątecznych przygotowańwinking smiley
Ja kucharzyć zacznę dopiero jutro,dziś wieczorem powrzucam tylko mięsa do marynaty,aby trochę w niej poleżały. A poza tym muszę udać się do polskiego sklepu ,żeby kupić produkty na Wigilię. A dziś nie dam rady wyjść z dzieciaczkami, bo pada od ranasad smileyMoże wieczorkiem ,jak eM wróci szybko sama skoczę ,bo nie cierpię ,jak on mi robi zakupy.Połowę z rzeczy i tak nie kupi, bo nie było albo nie znalazł a jeszcze część nie takie,jak miało być mimo,że mu dokładnie zawsze wytłumaczę ,nawet gdzie co leży ,bo on nie lubi szukać i latać po markecietongue sticking out smiley

Hanka zdrówka dla naszego pierwszego czteromiesięczniakabuziak od dziecka Amy wcale nie wygląda na zagłodzoną, na rączkach widzę fałdeczkiwinking smiley Może jej taka już "uroda". A jak było w Waszym przypadku,gdy byliście bobasami? Może to ma po którymś z rodziców.

Renatas jak masz taką możliwość i wiesz,że się odnajdziesz w nowej roli,to warto spróbować.Ja też marzę ,że na stare lata będę na swoim,bo mam już dosyć bycia "nikim" i poniewierania pracownika.

Madalena to fajnie ,że dogadujesz się z synem eMa. W końcu to już nastolatek i trudny wiek,ale Ty jesteś młodą mamą i masz inne podejście do rodzicielstwa niż rodzice "starszej daty"winking smiley

Marrina jaką masz "cudowną" teściowądiabełek Nie podzieliłabym się z nią w życiu opłatkiem na Wigilii. A poza tym ja na Twoim miejcu naciskałabym na Twojego F,żeby zrobił te testy, bo życie w takiej niepewności i gdybanie jest napewno frustrujące dla Was obojga. A może ta dziewczyna zrobiła sobie z niego kozła ofiarnego?Mam nadzieję,że pomału wszystko się"wyprostuje".

Tatjana no to gratuluję wygranej. Dominisiowi na pewno się spodoba taki projektor.Alanek ma pozytywkę z projektorem i jest nią zachwycony. A z Dominisia jaki przystojniak rośnie i już "kawał chłopa " z niegosmiling smiley

Zmykam pobawić się z Roxi, bo Alanek zasnął,chyba pogoda tak na niego wpłynęławinking smiley.A Roxi już ok,objawy szybko minęły ,nie tak jak w tamtym roku,że 11dni nam się męczyła z rota. Teraz może jest lepiej ,bo dostała antybiotyk(bo wyhodowali bakterie - wymaz z gardła).
A i jeszcze ostatecznie muszę ustalić świąteczne menu i zrobić listę zakupów.

Carolajna (offline)

21-12-2011 15:08:37

Krk
tatjanaSupersmiling smiley)))przynajmniej wiemy ze trzeba grac żeby wygraćtongue sticking out smiley smiling smileymmm...przystojniaczeksmiling smileytez mamy taka bluzie ,kurcze kupiłam rozmiar68 i okazuje się ze już za mały :/


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

szaga (offline)

21-12-2011 15:50:57

Bruksela
A TO MÓJ PRAWIE CZTEROMIESIĘCZNIAK winking smiley







Zmieniany 1 raz(y). Ostatnia zmiana 2011-12-21 15:53 przez szaga.

Anexik1985 (offline)

21-12-2011 17:03:46

Nibylandia
Cudne te nasze wrzersniowe chlopaki grinning smiley

Musze Wam sie wyzalic troszke ;/
Otoz przez to ze tak zimno sie zrobilo nic nie schnie w mieszkianiu sad smiley jeszcze nie rozmawialam o tym z M bo siedzi na strychu i podlacza swiatlo ale podjelam decyzje bysmy zwolnili tempo i na spokojnie sobie remont robili bo i tak sie nie uda wprowadzic przed Wigilia. Ja nawet nie czuje ze to juz prawie swieta przez to wszystko sad smiley dzis bylam z Basia po prezent dla M i wkoncu poczulam ta 'magie swiat' i chce nia sie cieszyc z M tym bardziej ze to nasze pierwsze swieta z Basia!! Jakos tak chlodno sie w naszym zwiazku zrobilo bo nie mamy nawet czasu porozmawiac a co dopiero sie przytulic... Takze za jakis pol godzinki M ma zejsc ze strychu i porozmawiamy sobie i cos ustalimy. To ze bardzo chcemy skonczyc ten remont nie wystarczy niestety bo checi sa ogromne ale pogoda juz nam psuje caly plan.
Przeciez nie poloze wykladziny jak sciany do konca nie wyschly jeszcze... ehh wszystko sie upacia farba...


Śmigam o 19 do kosmetyczki zrobic paznokcie i poczuc sie troszke lepiej i wyzalic sie mojej kosmetyczce.

Przepraszam ze tak o sobie tylko ale szczerze tylko Wy jestescie na biezaco!!
Mnie sie nigdy przyjaciolki nie trzymaly wiec mam tylko Was kochane sad smiley

Milego wieczorku kochane moje!!


[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]

[link widoczny po zalogowaniu]
Chcesz pisać na naszym forum? Załóż konto w 3 minuty i dołącz do nas już dziś!.

Kliknij żeby zalogować

Forum eBobas.pl - Statystyki

Globalne
Wątki: 6014, Posty: 1547210, Użytkownicy: 73665.
Ostatnio dołączył/a Justys80.

Statystyki tego forum
Wątki: 451, Posty: 646843.